Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyha 155 cm magas vagyok, s...

Hogyha 155 cm magas vagyok, s 66 kiló, letudok fogyni decemberre 45 kg-ra, amenyiben mindennap szobabiciklizek 7-es fokozaton legalább 40 percet? Emellett kevés nasit, péksüteményt s káros kaját eszem.

Figyelt kérdés

aug. 7. 14:47
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni mit nevezel káros kajának.

Amúgy meg addig van 5 hónap. Az elején havi 1.5 utána havi 1 fog lemenni egészségesen. Szóval olyan 50 kgra le tudsz menni

aug. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
19%

#10

🤣🤣

Nem neked fogok bizonyítani, egy hitetlennek. Ne, ne is hidd el.


De elárulok egy kis titkot: mértékletes egészséges evés, rendszeres testmozgás, napi minimum két liter víz, nulla káros szenvedély. Tessék. Szívesen. 😉

aug. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
47%

"159 centihez vagyok 45 kg. Nagyon jól nézek ki, sportos, enyhén izmos is vagyok"

45 kilóval enyhén se vagy izmos, de a lényeg, hogy te annak lásd magad, és boldog legyél.

aug. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
19%

#13

Te, mint egy senki, aki nem is ismer, nem is láttál még, te biztosan jobban tudod, mint én. 🤣🤦


Szoktál otthon 10 kg-s súlyzóval edzeni? Szoktál 10 km-t futni?

Én mind a kettőt végzem.

aug. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
48%
#7 155 centi es 45 kilo az edeskeves. olyan lesz mint egy csontvaz utana meg tok konnyen vissza fogja szedni a kilokat/vitaminhianyos lesz es ossze fog esni minden nap.
aug. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
20%

#15

Nem, nem lesz csontváz, csak a magadfajta beszűkült gondolkodásúak hiszik azt.

Aki, egészséges, vitamindús étkezést folytat, rendszeresen mozog, mint én, annak nincs vitaminhiánya, és nem fogja könnyen visszaszedni a kilókat, mert egy életvitelt folytat, ami számotokra teljesen elképzelhetetlen, mert ti nem úgy éltek. És azt hiszitek, hogy ami más, mint a tiétek, az nem is létezik, vagy rossz.


Mint már írtam fentebb, 159 centihez vagyok 45 kg. Teljesen makk egészséges, sportos, fitt nő vagyok. Nem vagyok csontváz, nincs vitaminhiányom, nem szedem vissza a kg-kat, sőt, soha nem esem össze egyik nap végére se.. 🤣🤦👏

aug. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Utóírat: elfelejtettem hozzátenni, hogy 25 éves vagyok.
aug. 8. 11:41
 18/32 anonim ***** válasza:
54%
#16 mindenkin mashogy nez ki a 45 kilo xd
aug. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
79%

155 centihez 45 kiló az <19-es BMI, vagyis nagyon az egészségesnek mondott tartomány alja. Ebbe nem fér bele se izom, se zsír.


Abból a 66 kilóból maximum(!) 8-10-et tudsz leadni, a testzsír arányt pedig 18-22%-ra belőni. Többet megpróbálni sem érdemes.

aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
10%

#18

A kérdező 4 centivel alacsonyabb, mint én. Gondolom ezt is számításba vetted.

aug. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!