Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok kalóriát ettem ma? (180/75 F)

Sok kalóriát ettem ma? (180/75 F)

Figyelt kérdés

Egy átlagos napon ezeket eszem:

reggeli: szalámis szendvics, kenyér, paradicsom, margarin

tízórai: egy kis chips diétás kólával

ebéd: mákos guba, mézzel nem cukorral

uzsonna: 1 csomag gumicukor

vacsora gyümölcstál: eper, körte, sárgadinnye, ananász, szőlő


2010. okt. 8. 22:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Édi férfi lehetsz, azok alapján amiket eszel :-D


Jajj, komolyan, annyira cuki. Én nő létemre fehérje, zöldség és sajtokon kivül nem igazán eszem mást, de annyira aranyos hallani, hogy egy férfi ilyesmiket eszik

Aww, elolvadok ...... Mindenesetre, neked biztos nem volt sok kalória !

2010. okt. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

b+ ennyire sötétek nem lehettek. A linket nézzétek már. Nem tűnik fel, hogy ott is volt egy idióta pont ilyen kérdéssel és ott mindenki helyeselt, itt meg tök ugyanarra az étrendre mindenki fújól?


Ezért írtam a kérdés. :D

2010. okt. 9. 10:37
 23/26 anonim ***** válasza:

ott se helyeseltek, és nyilvánvaló, hogy az a barom is te voltál.

SZÁNALMAS VAGY!!!!!!!!!!

2010. okt. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
A kérdésre a válasz, hogy nem lehet választ adni, mivel nem tudunk pontos adagokat. Ha pedig tudnánk, akkor pedig akár te is kiszámolhatnád magadnak :). Az, hogy élettanilag jó vagy sem, amit ettél, arra te is tudod a választ. Ha nem akarsz fogyni, ne tegyél fel ilyen kérdést, mert csak harcot szül, aminek semmi értelme. Azzal, hogy beközlöd, hogy te ezeket eheted és jól nézel ki, csak elveszed a többiek kedvét. Te ezt választod, más az egészséges ételeket, ezen nem kell pingpongozni, no :).
2010. okt. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Figyelj, ne foglalkozz azzal, aki szerint ez szar. Szerintem ezt a tökéletes étrend, nem is értem, hogy én miért nem így táplálkozom, holnaptól lehet áttérek erre, mert annyira forradalmian jó, és a fehérjebeviteledet is 200%-ban fedezi, ezzel segítve az izomtömeg növekedést, és szinte semmi ch nincs benne, így nem is hízol el tőle... Tényleg, ma neked köszönhetően megtaláltam az ideális étrendet (Y).
2010. okt. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
hát 2 év után ugyan de írok már ide ha megláttam ezt a gyöngyszemet. ez kalóriába biztos több mint 2000. ha ledolgozod ugy napi 2 óra futással (már ha mindennap igy eszel) akor semmi gond..de ha nem, és azt hiszed mindig 75 kg maradsz tévedsz...5 kiló hijján már ki is estél az ideális súlyból és onnantól már túlsúlynak számit... (ugye 180centihez férfiként a 60-80 kg a normál***) szal az ördög nem fog aludni.. a kérdést értelmét nem tudom nem is érdekel, csak válaszolni lehet rá és kész... de nemtom ki irta ott hogy viz+alma, ha az almabor akkor mégjó is xd. lehet azóta már meg is hiztál mjuk
2012. máj. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!