Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi kalóriát ettem ma?

Mennyi kalóriát ettem ma?

Figyelt kérdés
1 pizzáscsiga 2 tigris zsömle 4 szelet baromfi párizsi 1 virsli meg a twixnek az egyik fele... ja és vizet iszok sokat.:)
2011. aug. 29. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ez irtósz.r volt.

Amúgy meg kalória szempontjából annyira nem vészes, 1100 kcal körül van, de az összetétel borzasztó rossz. Tésztaételek, meg csoki...Te aztán tudsz fogyózni, mit ne mondjak.

2011. aug. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ de csak annyit szerettem volna tudni h mennyi kcal...:) most ilyen kedvem volt.... van mikor így összevissza eszek és tudom h nem jó dolog...:D vmi fogyókúrás receptet nem tudnál esetleg?
2011. aug. 29. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

5-ször egyél inkább!! De minimum 3 :)

Például:

- Reggeli: teljes kiőrlésű/barna/rozs kenyér, felvágottal, zöldségekkel

- Tízórai: natúr joghurt/kefir, gyümölcs

- Ebéd: ami van otthon, ne túl sokat, és ne zsírosat (ha csak napi 3x eszel, akkor ebéd után mindenképp gyümölcs, ha 5x, akkor ilyenkor nem fontos)

- Uzsonna: gyümölcs/zöldség, natúr joghurt/kefir

- Vacsora: sovány túró, főtt tojás, vagy rántotta/tükör tojás nagyon pici olajjal, kenyér nélkül, zöldséggel, de mehet még köret nélkül, zöldséggel hal és csirkemell

Csak vizet igyál, jó sokat, napi minimum 2-3 liter, mellette mehet a tea, zöld vagy bármilyen, édesítővel, vagy anélkül,de cukorral semmiképp!

Sok sikert :))

2011. aug. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösziiii..:(:( kipróbálom.
2011. aug. 29. 19:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!