Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok kalóriát ettem ma? (180/75 F)

Sok kalóriát ettem ma? (180/75 F)

Figyelt kérdés

Egy átlagos napon ezeket eszem:

reggeli: szalámis szendvics, kenyér, paradicsom, margarin

tízórai: egy kis chips diétás kólával

ebéd: mákos guba, mézzel nem cukorral

uzsonna: 1 csomag gumicukor

vacsora gyümölcstál: eper, körte, sárgadinnye, ananász, szőlő


2010. okt. 8. 22:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
férfi létedre nem sokat :D
2010. okt. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Hát szerintem sz.rul kajáltál.

Nem azért, mert nem fogyókúrás meg ilyenek, hanem úgy ahogy van, sz.r. Főleg ha minden nap kb így eszel.

2010. okt. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
45 kg-os nő vagyok,nem élek túl aktív életet,de ilyen táplálkozás mellett még én is kiszédülnék. Ne a kalóriákat számold,hanem nézd meg,hogy elegendő fehérjét, rostot,szénhidrátokat,sőt zsíros dolgokat is egyél valamint vitaminok,nyomelemek... Ha tényleg figyelnél arra,hogy mit és mennyit eszel egyébként sem ennél ilyen szemeteket,mint cola meg gumicukor,tele van színezékkel,tartósítószerrel meg ki tudja még mivel.
2010. okt. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
Kóla, chips, gumicukor. Komolyan nem értem, hogy mér nem esztek egy almát egy pohár VÍZ MELLETT . Miért kell ilyen szart enni, inni ... 17/F
2010. okt. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Igaza van az előzőnek, azt a kalóriát, amit a salátás vacsorával megspórolsz, meg a mézzel cukor helyett, azt a csipsszel, meg a kólával, meg a gumicukorral bőven be is viszed megint.Amúgy 180 cm/75 kg-al mégis HOVA fogyókúrázol ??!!! :O Hány kilós szeretnél lenni? 60?! :O
2010. okt. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem fogyókúrázok. Aki pedig a Rákóczi Pick szalámimra azt mondja, hogy szar arra durcás leszek.
2010. okt. 8. 23:04
 7/26 anonim ***** válasza:
Te marha,nem a szalámiról beszélünk,hanem,hogy cola,chips, gumicukor,olvasd már el! Ha annyira megszállotja vagy a helyes étkezésnek,akkor ilyen szarságokat,minek eszel?
2010. okt. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
Akkor meg? 1 nap alatt nem leszel 100kilós... + többet számít a mozgás mint a kaja szerintem....
2010. okt. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
23:06: Gondoltam hogy lesz 1-2 hozzád hasonló szcientológus debil, de azért köszi a választ igazán aranyos vagy.
2010. okt. 8. 23:08
 10/26 anonim válasza:
100%
... Hát sok szerencsét. Mindennap írd le, hogy mit ettél nehogy hízz napi 1dkg-t.
2010. okt. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!