Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok kalóriát ettem ma? (180/75 F)

Sok kalóriát ettem ma? (180/75 F)

Figyelt kérdés

Egy átlagos napon ezeket eszem:

reggeli: szalámis szendvics, kenyér, paradicsom, margarin

tízórai: egy kis chips diétás kólával

ebéd: mákos guba, mézzel nem cukorral

uzsonna: 1 csomag gumicukor

vacsora gyümölcstál: eper, körte, sárgadinnye, ananász, szőlő


2010. okt. 8. 22:24
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy élvezem az életet, de te csak rágd a 100%-os tudományos kajádat, ha attól jobban érzed magad. Látszik is mennyire jól vagy, hogy csak köteledsz mindig.
2010. okt. 8. 23:12
 12/26 anonim ***** válasza:
Hm... google-zd már meg,mi az a szcientológia (egyébként egy egyház,azt csak úgy megsúgom) Ez a tuti élvezetes élet egy pasinak,igazad van ,mákos gubácska ebédre,tiszta férfias dolog :D Ha nem bírod a negatív választ,akkor ne kérdezz ilyen butaságokat,hogy egy amúgy is vékony fiúnál tál sok-e ha csipeget egész nap.
2010. okt. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:

ne veszekedjetek!

hány éves vagy amúgy, kérdező? a vacsorád tetszett! de sokkal több zöldséget kéne enned sztem!

:):)peace!

2010. okt. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
kérdező, barom vagy, kevés a kalória, kevés a zöldség, k.rva sok a cukor és egyéb szénhidrát, fehérje gyakorlatilag 0...és én nem vagyok egészségmániás, de hogy így szépen elveszíted az esetlegesen meglévő minimális mennyiségű izmodat, azt garantálom, nem mellesleg a gyümölcsök zsírban oldódó vitamintartalmat is buktad, mert nem tudta felvenni a szervezeted, legközelebb egy joghurtot vagy avokádót is egyél a gyümölcsök mellé...mert ha ezt eszed rendszeresen, akkor egy plöttyed idióta leszel
2010. okt. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Tudományoskodni fölösleges. A lényeg, hogy jól érzem magam a bőrömben és nem snayargatom magam. És tudod mit, mindárt eszek is egy csokit, csak, hogy legyen mire irígykedni. :D Fanyalogjál csak.
2010. okt. 9. 01:59
 16/26 A kérdező kommentje:

Amúgy meg idióta barátom ezt a barmot miért nem oltogatod:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__12..


A Nutellás palacsinta mitől jobb, mint a mákos guba áruld már el kisgyökér? :D:D:D:DD:D

2010. okt. 9. 02:27
 17/26 anonim ***** válasza:

Nem olyan rossz ez, de nem erzed, hogy keves, es vitamin szegeny?


A tizoraira jobb lenne a gyumolcs fogyasztasa, esetleg egy par db keksz-el pl.

Az ebedbol hianyzik a leves, egy tanyer zoldseg leves pl.


Du.nyugodtan ehetsz valamit, pl. tea+keksz, valami szendvics pl.,

mivel a vacsorad csak gyumolcs.

Egyebkent En a helyedben a reggelire fogyasztanam el a vacsorara keszult menut, de nem kevernem ossze igy Oket, inkabb kulon-kulon, de ha salatanak keszited el, akkor nem veszes, de reggelire.

Vacsorara inkabb egyel valami konnyu etelt!


Te meg fejlodesben vagy.

2010. okt. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

te minek írtad ki ezt a kérdést? de most komolyan.

ez férfihez képest nem sok.

bárki olyat merészel írni, ami neked nem tetszik, támadsz.

azt mondod, nem fogyókúrázol, és nem vagy egészségmániás.

akkor mi értelme megkérdezni, hogy sok kalóriát ettél e?

egyébként tudhatnád, hogy egy felnőtt férfinak mennyi kalóriára van szüksége egy nap. ha nem tudod, egy kattintás, és segít a gugli.

tán csak nem dicsekedni akartál, hogy a sok kóla, chips, és gumicukor mellett is arányos a súlyod a magasságodhoz képest? támadni meg felesleges, nem kötekedni akarok, csak nem értem mire volt jó ez a kérdés.

2010. okt. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

"Amúgy meg idióta barátom ezt a barmot miért nem oltogatod:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__12.. "


ja, egyébként most néztem meg az általad linkelt kérdést, és rájöttem, hogy az a barom is te voltál.

ugyanúgy támadtad a hozzászólókat, és ráadásul a világon nincs mégegy idióta, aki nem tudja, mit jelent a szcientológia, és (nem is tudom, pontosan mire érted, szóval mit hiszel, mi az?) kajás témákban vagdalózik azzal hogy "te szcientológus". hát, eléggé megmosolyogtató :)))

a korodra azért kíváncsi lennék.

2010. okt. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Én sem értem,hogy minek írta ki, ha nem akar fogyni (eleve miért ebbe a rovatba) és még a kritikát sem bírja. De hagyjuk, hagy "élvezze" az életet a kis gumicukrával, meg chipsével együtt. Mindenkinek joga megválasztani,hogy mit eszik!

De azért az is vicces, hogy eszi a sz@rokat, aztán meg odaírja,hogy mézzel nem cukorral!:)))) De őszintén, mit számít, hogy mézzel van ezek után! Azért el lehet gondolkodni, ki a debil!

2010. okt. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!