Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerinted sokat ettem ma? Mit...

Szerinted sokat ettem ma? Mit rontok el, hogy mindig éhes vagyok?

Figyelt kérdés

Reggeli volt 2x 2dl 1.5%-os tejes kávé 2-2 cukorral

Ebéd volt kb 80gram spagetti két nagy kanál olivaolajos tonhallal és csicseriborsóval. kb délután fél háromkor. + 1 alma


Uzsonna volt fél tábla csoki. délután 5 körül (nagyon éhes lettem) + 1 alma mert még utána is éhes voltam :D


Vacsora volt 4dl 1.5%-os tejből kakaó 2-2 kockacukorral (ebből is 2 bögrét ittam) este 7 körül


Most is nagyon éhes vagyok, de már 10 óra is elmúlt..


2023. márc. 29. 22:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Ahh, igen. Sok a te korábbi helyzetedhez hasonló ismerőstől hallom, hogy ő nem is eszik sokat, mégis hízik, aztán folyton péksütivel látom 😅 Amíg az ember nem számolja ki egyszer, teljesen olyan érzete van, mintha alig enne. Egyik ismerősöm a folyékony kalóriákkal van hadilábon. Egyszer mesélte, hogy diétázik, ezért kóla, meg ilyenek helyett gyümölcslevet iszik, mert abban nincs cukor. Nem szoktam ismerőseim dolgába beleszólni, ha nem kérik ki konkrétan a véleményemet, de ez az a kategória volt, ami mellett nem tudtam elmenni. Mondtam, hogy fotózza le a címkét, és bekarikáztam neki, hogy HOZZÁADOTT cukor nincs benne, és hogy mennyi a cukor 100 miliben. Egy ideig nem szólt hozzám 😅

Amúgy én nagyon mini vagyok magasságra. Rajtam a 67 kiló konkrétan komoly túlsúly lenne :/ Magasabb nőn ez nyilván teljesen más.

2023. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

175 cm vagyok, nekem pont jó a 67:). Igaz nem vagyok vékony ez sose volt cél, csak olyan átlagos, segges melles😂 és vékony a derekam. jól oszlik el.

hála a szüleimnek, ők se voltak picik😂 193/170 centisek. Szóval volt mit örökölni:)

2023. márc. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, neked teljesen ideális a 67 kiló :) Én mint mondtam, alacsony vagyok. 157 centimhez nagyon sok lenne ez a tömeg, izom ide, vagy oda.
2023. márc. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Mondjuk gyakorlatilag SEMMIT nem ettél, de nem gáz.


Én is éhes lennék, hogyha 100 gr tészta meg egy db alma lenne az egész napos kajám - mondjuk az ebédig nem bírnám ki, mert összeesnék valahol 10 körül az éhségtől.


Ez nem étrend, hanem koplalás, max 600 kalória.

2023. márc. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nekem az étrendem, ami nekem bevált, elég, finom és jól érzem magam vele.


R. 1,5 dl tejeskávé, két szelet pirítós (a feltét nagyon random, ma sonka, sajt az egyiken, paprikakrém a másikon) plusz zöldség


T. ez random, ma csak egy gluténmentes müzliszelet, ugyanis nem otthon voltam meg magammal vitt tea


E. maradékmentő rizs: kukorica, kétféle olíva, bab, kaliforniai paprika, tonhal + rizs - az egész összesütve, chilis-lime-os fűszerezéssel, holnap spagetti lesz sajttal, vasárnap meg sült csirke-rizibizi


U. gyümölcs, magvak, még egy kávé


V. hagymás-kolbászos rántotta lesz vszeg reszelt-vagy olvasztott sajttal a tetején, meg 1 dl vörösbor, de tegnap hamburgerhús meg sali (külsős helyen voltunk, ahol nincs gluténmentes zsemle, így husit kaptam, salátát és szószt)


És lefekvés előtt még eszem olajos magvat,vagy ilyesmi könnyűt.

2023. márc. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Az a baj, kérdező, hogy mind a tej, mind a csoki olyan, hogy gyorsan megéhezel utána. De amúgy az alma is, meg a spagetti is, ha fehérliszből készül.


Több rost kéne. Ha reggel nem vagy éhes, akkor oké így, de a tej felét vízre cserélném, ha lehet.


Tízórait nem ettél, mondván nem vagy éhes. Nem baj.


Ebédre a spagetti a hallal, ha jó zsíros hal volt, mondjuk nem olyan gyorsan felszívódó. De mennyiségre kevés, bár nem egyértelmű, hogy 80 g főtt tésztáról vagy 80 g száraztésztáról beszélünk, amiből jóval több főtt lesz. Mondjuk 150 g főtt vagy a 80 g száraz megfőzve. (És persze tudni kéne, hogy mennyi a súlyod, mert a kalóriaigény erősen függ ettől.) Csicseriborsó jó, mert rostos, és segít lassítani a vele együtt evett többi szénhidrát felszívódását is.


A fél tábla csokit jó lenne leredukálni 2-3 kockára, és enni mellé valami lassan felszívódót. Mondjuk Korpovit keksz, legalább annyi darab, ahány kocka a csoki.


Vacsorára csak 2 dl tejet innék a helyedben (és vizet), és ennék valami rostos dolgot, például korpás kenyérből készült szendvics, zabkása (mikróban 3 perc, 60 g zab+200 ml tej a receptem, eritrittel lehet édesíteni, én fagyasztott gyümölcsöt teszek bele, mert az lehűti gyorsan).


Még egyszer elismétlem, hogy ha ugyanannyi kalória is egy étkezés, az összetételtől függ, hogy mikor éhezel meg. Amit te eszel, azok után nagyon gyorsan megéhezel, plusz a mennyiség is kevés, és ezért kötsz ki a fél tábla csokinál, amivel megint "elpazaroltál" egy csomó kalóriát úgy, hogy hamar meg fogsz éhezni.


A másik, amivel kísérletezned kéne, a reggeli. Én sem vagyok éhes reggel, főleg ha nem eszem egyáltalán. De utána délután kamatostul "megtérül" a dolog, mert akkor nem hogy duplán éhes vagyok, hanem még annál is jobban. Tehát ami kalóriát a reggelivel megspóroltam, annál sokkal több jön be pluszban délután és a vacsoránál. Próbáld ki, hogy ha reggelizel, mondjuk eszel egy szelet korpás kenyérből készült szendvicset, akkor nem rendeződik-e az éhségproblémád egész napra.

2023. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!