Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el a testemet,...

Hogyan fogadjam el a testemet, amíg sikerül lefogynom?

Figyelt kérdés

A járvány alatt 10 kg-ot híztam. Pufi arcom, nagy combjaim, narancsbőrös fenekem lett… Elvileg kb. februárra visszafogyhatnék, de addig hogyan fogadjam el magam?

Nincs kedvem emberekkel találkozni sem ilyen püffedten.

Ti hogyan nem depiztetek be, amíg beindult a fogyás?


165 cm, 65 kg, 28N


2021. nov. 15. 18:33
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
14%

Hát ezért nem tudsz szöveget értelmezni😂 .

Az, hogy ne legyél elfogadó a testeddel, (merthogy éppen változtatni akarsz rajta), nem egyenlő azzal, hogy legyél boldogtalan. Hogy lehet ennyi IQval élni? Jézusom...! Na mind1 , csinálj amit akarsz, leszarom.

2021. nov. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
81%
Megint csak annyit tudok mondani hogy hihetetlen mennyi itt a rossz indulatú ember. Kedves kérdező, nekem a fogyás folyamatában az segített, hogy vizualizáltam azt a testet, amit el akartam érni. Minden nap akár elmondtam, akár leírtam magamnak hogy: hú de jól nézek ki, jól érzem magamat a bőrömben, és a célomat képzeltem el. Ez tök jó motiváció volt, és kedvesen viszonyultam magamhoz. Egy pozitív gondolattal fogytam le, ahelyett hogy olyanokat mondtam volna magamnak mint hogy hú de ronda kövér vagyok, fúj de narancsbőröm a combom stb.
2021. nov. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!