Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el a testemet,...

Hogyan fogadjam el a testemet, amíg sikerül lefogynom?

Figyelt kérdés

A járvány alatt 10 kg-ot híztam. Pufi arcom, nagy combjaim, narancsbőrös fenekem lett… Elvileg kb. februárra visszafogyhatnék, de addig hogyan fogadjam el magam?

Nincs kedvem emberekkel találkozni sem ilyen püffedten.

Ti hogyan nem depiztetek be, amíg beindult a fogyás?


165 cm, 65 kg, 28N


2021. nov. 15. 18:33
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
13%
Lol ne fogadd el.. az vigyen elore h nemtetszel magadnak.. Am meg 5fok van. Oltozz ugy h ne latszodjon 🤷‍♂️
2021. nov. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
12%
Depizz csak,van rá okod
2021. nov. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
70%

Kedves kérdező, én sem értem ezt a sok negatív kommentet..sehogy se jön ki a logika, ha az ember fogyni akár akkor nem fogadhatja el magát? Amíg nem fogadom el maga érezzem csak szarul magam a bőrömben?

Könyörgöm a kérdezőnek nem akkora túlsúlya van hogy emiatt bújdokolnia kéne.. De szerintem egy túlsúlyos ember se bújdosson meg érezze szarul magát.

Igenis próbálja meg jól érezni magát, és közben tegyen a céljaiért


Nem értem a kettőt miért nem lehet együtt? Ha fogyni akarunk feltétlenül szarul kell éreznünk magunkat a bőrünkben?


Ha nekem feljön +5kg még nem fogom ostorozni magam hogy de szarul nézek ki, hanem ugyanúgy csinosan öltözök stb, közben meg odafigyelek a kajára meg sportolok. A kettő megy együtt. Lehet ezt pozitívan is csinálni.

2021. nov. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
59%
Bullshit
2021. nov. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
82%
Tóth József podcastjét érdemes meghalgatni a témában. Pont arról beszél, hogy csak a pozitív viszonyulás önmagunkhoz és testképünkhöz hozhat hosszú távon eredményt a fogyásban
2021. nov. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
45%

Nekem is van ilyen problémám. 10-15 kilóval biztos több vagyok, mint lennem kéne. Cél a fogyás, de már nem kesergek miatta. Nehéz volt eljutni odáig, hogy felfogjam, hogy így is lehet csinos valaki.


Mióta ide költöztem, sokan megdícsérték az arcomat még úgy is, hogy ilyen kis pufi. Idős asszonyok, kislányok, illetve 20-60 közti férfiak. Egy időután el is hittem nekik, hogy szép arcom van, nekik köszönhetően szépnek találom magamat. Szeretem kisfesteni a szemeimet és az ajkaimat, illetve különböző frizurákat készíteni, ez is sokat segít.


Illetve én mindig is szerettem elengánsan öltözködni, mióta a hétköznapokban is színes(ebb)en öltözködöm, jók az össze állításaim is, vonzóbbnak érzem magamat.


Nem régiben pedig lefeküdtem egy 170 centiméteres, olyan jó 90+ kilós lánnyal... És annyira eszméletlenül vonzó volt számomra az arca, meg a teste. 3 hurkára osztódott a hasa, a cicijeit lehúzta a súly, de nagyon erotikus volt az egész, imádtam simogatni, kényeztetni. Akkor tettem fel magamnak a kérdést, hogyha ő lehet ekkora súllyal, ilyen pocakkal ennyire vonzó valaki számára, akkor én mit szégyenlősködjek? Akkor én ennyivel kevesebbel, meg ennyivel más alkattal is lehetek vonzó.


Van egy barátnőm, aki számomra nagyon szép. Pedig nem sminkel, mindig kontyban vagy befonva van a haja, "otthoni" vagy átlagos ruhákban jár, nem sminkel, szétnyílt a hasizma és bőven van pocakja, ráadásul bárki, aki ismeri, azt mondja, hogy "lópofája" van. Mégis olyan szép, vonzó nő. Miért?


Mert olyan cserfes, vidám, jólelkű, sokat nevet, sokat beszél, törődik veled. És ha nem beszélgetsz vele, akkor is érzed rajta, hogy ő egy kifejezetten pozitív ember.


És több ilyennel találkoztam már. Hiába van valakinek szép arca, jó alkata, ha amúgy belül üres és nem tudsz vele beszélgetni. Nincsenek céljai és vágyai vagy úgymond "élete."


A diéta is lehet amúgy izgalmas és hozhat új beszédtémákat az életünkbe. Rengeteg zöldséges recept van a neten, diétás sütik, turmixok, vegán fogások, ilyesmik. Én szeretek sütni-főzni és izgalmas új dolgokkal kisérletezni. Sokan nem is sejtik, hogy mennyire változatosan lehet csinálni ezt is.

2021. nov. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
26%
tőtött!
2021. nov. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
22%

26# így is sokat rinyálsz, kell még neked új beszéd téma!?!

dugd fel a diétás sütidet...!

2021. nov. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Kérdező, te nem tudsz szöveget értelmezni. Innentől felesleges volt még kiírnod is a kérdést.
2021. nov. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

23., 25., 26. Köszönöm! :)


27. Tőtött? Arra utalsz, hogy töltött galamb vagyok? Bántott valaki?

Ha nő vagy, szeretnél te úgy tőtött lenni, mint én, ha pedig férfi, szeretnéd, ha egy ilyen tőtött szóba állna veled. Könnyen sértegetsz név nélkül valakit, aki kimutatta a sebezhetőségét, és tanácsot kért.


29. Tényként beállítva a saját véleményedet azt mondod, nem tudok szöveget értelmezni, mert nem értek vele egyet vele.


Fogytam 3 kilót azóta, a webbeteg.hu szerint 3 kilóra vagyok az ideális súlyomtól, ami 59 kg, én 55 kilóra akarok visszafogyni. Közben elfogadom azt, hogy ez egy változtatható, pillanatnyi állapot. Nem leszek hetekig boldogtalan, ahhoz nagyon rövid az élet, és mindig van, amivel az ember elégedetlen lehet. Ha elérem a súlyt, amit akarok, akkor más dolgokban akarok majd fejlődni.

2021. nov. 23. 17:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!