Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan sikerült lefogynotok?...

Hogyan sikerült lefogynotok? Mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Én most naponta tornázgatok egy 15 percet tudom ez nem valami sok de végére a tüdőmet kiköpöm. Hol ilyen táncos edzést csinálok hol Rubint Rékát. Sajnos a kajára se tudok figyelni, gyenge vagyok hozzá, mikor a párom mellettem eszi a kalória dús isteni kajákat. Pár napig tudom tartani a diétát de én egyszerűen csirkemellel és rizzsel nem tudok jóllakni.

165cm 70kg


2021. ápr. 23. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Én eddig 13 kilót fogytam, de még messze van a vég. :)


De ki mondta, hogy csak csirkemellet és rizset kell enni? :D Bármit lehet enni, ha benne van a kalóriakeretedben. Persze célszerű egészségesen étkezni, akkor is ha fogyni akarsz, de akkor is, ha nem az a célod.


Én is, próbálok egészségesen élni, de eszek én mindent, sütit, akár néha tésztás ételt, szendvicset, pizzát... csak szimplán kalóriában nem lépek túl.


Ha akarsz fogyni, muszáj erőt venned magadon, meg életmódot váltanod, mert ha ennyire nem tudsz figyelni arra, hogy mit eszel, akkor ha sikerülne is lefogynod, visszahíznád. Szóval ha sikerül lefogynod, nem mehetsz vissza a "régi életedhez", a sok evésbe, hanem igen is kell figyelni, hogy mennyit eszel.

2021. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

#1-es vagyok.


Pedig a kaja része sokkal fontosabb, mint a mozgás. Szóval vegyél erőt magadon, alakíts ki egy jó étrendet, mert az az egyetlen megoldás.

2021. ápr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
4 hónap 30 kiló. Kalóriaszámolás, kocogás.
2021. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
1 év, sok stressz. 12kg.De nem ajánlom :-)
2021. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kalória számolás. Lassan, de biztosan.
2021. ápr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mintha különösebben támogatnám a csirkemell rizst, de te mivel tudsz jól lakni?
2021. ápr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Lowcarb (LCHF), 25 hónap -85kg eddig. Még -20kg hiányzik az ideális súlyhoz.
2021. ápr. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!