Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a tegnapi étrendem. Minden...

Ez a tegnapi étrendem. Minden nap 800 kalóriáig megyek el. Ez jó öszeállítás?

Figyelt kérdés

2 kefír 15 gramm zabpehellyel elkeverve kb 230 kcal.

1 cerbona müzli szelet 75 kcal.

200 gramm karfiol 60 kcal

200 gramm vegyes zoldség 110 kcal

ehhez 15 gramm reszelt sovány sajt, és pár kanál kefír) kb 100 kcal.

3x 100 gramm alma 93 kcal.

ezen felül naponta háromszór egy paradicsom, és egy paprika felvégva. a kettő együtt kb 150 kcal.


2010. aug. 29. 12:28
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
hát ha nem működne, nem fogytam volna 60 kilót, erre nem gondolsz?:D
2010. aug. 29. 18:45
 32/37 anonim ***** válasza:
Hú baszod, szerintem írjál egy könyvet erről a fogyásról, mert ez a tuti módszer, és akkor olyan jól fog mindenki kinézni mint te. Ha normálisan diétáztál és edzettél volna, akkor már nem lenne rajtad zsír. De gondolom van még jó pár kiló, szóval f@szán működik. Tényleg csak gratulálok az eredményeidhez!
2010. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
drágám:) 140 ről 80 ra fogytam egy év alatt. tuti nem működik...az hogy hagytam egy kis pihenőt, az teljesen másért volt. ha nem hagytam volna már rég 70 kiló lennék. de hagytam egy évet, hogy a szervezetem öszetudja magát kapni, és a szívem is megszokja az új súlyomat, ennyi. Bárhogy is ugrálsz, egyszerűen tény, hogy 140 ről 80 ra fogytam, tudod, az akkori gatyámba beleférnék 2x... de biztosan rosszul csináltam, biztosan.....
2010. aug. 29. 21:32
 34/37 anonim ***** válasza:
50%
Bazzeg, ne haragudj, de 130 kilóról nem is olyan nagy cucc lefogyni. Az annyira dagadt emberekről sokkal könnyebben olvadnak le a kilók, mint azokról, akiken csak pár kg felesleg van. Eleve milyen abnormális életmód kell ahhoz, hogy valaki úgy behízzon? Ennyire gáz életvitel után már kis változás is elég ahhoz, hogy kalóriadeficit lépjen fel és reagáljon a szervezet, de mind1. De az, hogy pont az aerob edzést hanyagolod diéta alatt, nevetséges! Tudod most mit csinálsz? A súlyzós edzéssel és a koplalással faszányosan égeted az izmaidat! Pont hogy ilyenkor kéne orrba-szájba biciklizni meg gyalogolni! Nézzél már utána mielőtt hülyeségeket csinálsz!
2010. aug. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is így diétázok mit te. 120kg-ról indultam, most 99kg vagyok. :-) A célom 75kg, ennyi volt a súlyom mielőtt megszülettek a lányaim.

Számomra is könnyen tartható, nagyon változatosan étkezek. Energiám is van bőven, hiszen 2 gyerek mellett nem henyélhetek, valamint heti 3x1,5órát biciklizek.

További sok siket kívánok!

2010. aug. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

84% legalább egy normális válaszoló is akadt! kedves drága megmondó emberek.


1 138 kiló voltam majdnem 140, és ne hidd hogy olyan könnyü lefogyni arról. először igaz hogy kimegy az emberből a víz ami egy 10 kiló minusz, de utána már a zsírt kell elégetned. melelsleg megmértem magamat 76 kiló vagyok, és hasam is alig van már, szinte semmi:) és a mellkasom is szemmel láthatóan, szépül, ezzel már bármelyik uszodába bemernék menni. nem tudom mi ez az oltogatás, meg megmondás. majd ha te is 140 ről fogysz le ilyen súlyra, utána ugrálj légyszíves!


A kedves anyukának meg üzenem, hogy sok szerencsét a diétához, csak figyeljen a bőrére, mert nem mindenki olyan szerencsés mint én, hogy visszamegy neki. Ezért érdemes akár a probléma megelőzése érdekében valamilyen súlynál megállni, ha az ember észreveszi hogy a bőre kezd megereszkedni. sajnos azt tényleg csak plasztikai műtéttel lehet korrigálni.


üdv ismét, és jó diétázást:) én már a cél felé haladok, hiába mondja itt nekem a sok okos megmondó ember hogy nem. a lényeg hogy én, és a környezetem is látja hogy igen. és a kilók nem hazudnak;)


(egy edzés 45 percig tart, kis és nagy súlyokkal, hogy a zsírégetés is beinduljon)

2010. aug. 31. 14:40
 37/37 anonim ***** válasza:
53%

Én tudnék neked ajánlani egy méghatásosabb diétát! A mérleg garantáltan kevesebbet fog mutatni!

1-2 perc alatt 20kg minusz!!!

Fogj egy fűrészt, és szépen centinként vágd le a lábaid!

Tuti módszer! És megkérdőjelezhetetlenül hatásos, mert kevesebb lesz a súlyod!

2010. szept. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!