Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a tegnapi étrendem. Minden...

Ez a tegnapi étrendem. Minden nap 800 kalóriáig megyek el. Ez jó öszeállítás?

Figyelt kérdés

2 kefír 15 gramm zabpehellyel elkeverve kb 230 kcal.

1 cerbona müzli szelet 75 kcal.

200 gramm karfiol 60 kcal

200 gramm vegyes zoldség 110 kcal

ehhez 15 gramm reszelt sovány sajt, és pár kanál kefír) kb 100 kcal.

3x 100 gramm alma 93 kcal.

ezen felül naponta háromszór egy paradicsom, és egy paprika felvégva. a kettő együtt kb 150 kcal.


2010. aug. 29. 12:28
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
azt azért kiegészítem hogy nem agy sorjában fogyasztottam el, hanem beosztottam. a 2 kefírt külön ettem meg. és a többi között is volt időeltérés.
2010. aug. 29. 12:29
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
tökéletes, hány éves is vagy 2? ...800kcal koplalás
2010. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
Nem fizikai munkához való étrend! :-D
2010. aug. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
0%
Ez jó összeállítás, annak, akinek fogynia kell, gyorsan és sokat, mert tartalmaz fehérjét, rostokat, vitaminokat, egy kevés szénhidrátot. Bár a satnak nem kéne soványnak lenni, mert zsírra is szükséged van. De mért van nekem olyan érzésem, hogy neked semmi szükséged ilyen drasztikus fogyókúrára, mert ha egyáltalán van is rajtad fölösleg, az is csak pár kiló, lehet, hogy nulla, és ez a szinte éhezés nagyon le fog gyengíteni. Ha nem vagy legalább 80 kiló, nyugodtan egyél többet szénhidrátból, sajtból.
2010. aug. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Pontosan 80.5 kiló ról indultam, és 179 cm vagyok, és 21 éves férfi!

70 kilóra akarok fogyni. 2 hete mértem magamat utoljára, akkor 78 voltam, azóta nem mértem magamat, de SZEMMEl lehet látni hogy megyek ösze, és a gatyám is csúszik le, meg trottyosodik, az a gatya ami 80 kilósan feszített:P

2010. aug. 29. 12:47
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
uh..férfi létedre inkább sportolnod kéne!!mert így...vézna leszel,és plöttyedt,nem szép izmos:P
2010. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

azta k.rva...179 cm-es 21 éves férfinak ez kb öngyilkosság menü....térj már észhez...a 80,5 kg meg tökéletes súly, a lényeg, hogy dolgozd le mozgással a hájacskát és izmosodj, de ez a kaja nudli ehhez....heti fél kg fogyáshoz is 2000 kcal-ra lenne szükséged, akkor is, ha nem mozogsz semmit


[link]

2010. aug. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
fogyókúra mellett naponta -néha kihagyok egy egy napot- nyomok fekve, 10 kilós súlyokkal tárogató gyakorlatok, hátizom gyakorlatok, váll izom gyakoerlatok, lábra biciklivel járok, és a lábaim szép izmosak, és egy edzés kb 40 perc. kis én nagy súlyokkal egyaránt.
2010. aug. 29. 12:57
 9/37 A kérdező kommentje:
félreértések elkerülése végett fekve 50 kilóval nyomok 3x20 at.
2010. aug. 29. 12:58
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nagyon kevés. És hol a fehérje? Húsok? Kevés a chidrát. Ezt az étrendet úsem lehet hosszú távon tartani, mert csomó hiánybetegséged lesz. Ha meg visszatérsz a rendes kajálásra, megint hízni fogsz. Férfi létedre inkább koplalsz, minthogy elkezdj keményen edzeni. Bőven elég lenne, ha kivonnád a cukros ételeket, fehér lisztes, nagyon zsíros kajákat. Én a helyedben mindent ennék amik nem tartalmazzák az előbb említett összetevőket, extra adag fehérjét ennék (délben, délután, este). Reggelire és délelőtt sok egészséges chidrátot ennék. Ja és a zsír totál hiányzik az étrendedből. Hiába eszel salátát meg zöldségeket, a zsírban oldódó vitaminok nem tudnak felszívódni. De te tudod.
2010. aug. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!