Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a tegnapi étrendem. Minden...

Ez a tegnapi étrendem. Minden nap 800 kalóriáig megyek el. Ez jó öszeállítás?

Figyelt kérdés

2 kefír 15 gramm zabpehellyel elkeverve kb 230 kcal.

1 cerbona müzli szelet 75 kcal.

200 gramm karfiol 60 kcal

200 gramm vegyes zoldség 110 kcal

ehhez 15 gramm reszelt sovány sajt, és pár kanál kefír) kb 100 kcal.

3x 100 gramm alma 93 kcal.

ezen felül naponta háromszór egy paradicsom, és egy paprika felvégva. a kettő együtt kb 150 kcal.


2010. aug. 29. 12:28
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
erősen kezdesz anorexiásba átmenni, haver....kezeltesd magad...
2010. aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

nem térek vissza a régi étrednre, mert az utolsó fogyásomnál sem tértem vissza. néha eszem 100 gramm csírkemellet, nem minden nap ez az étrend, naponta változtatom, a lényeg a 800 kalória megtartása. Tehát van amikor hús is kerül az összeállításba.

138 kiló voltam 2 éve. és kb egy ilyen fogyókúrával kezdtem, és lefogytam egy év alatt 80 ra! egy ÉVIG csináltam a kúrát, ne mond azt nekem hogy nem lehet hosszú távon csinálni, én tapasztalatból beszélek.

mint ahogy tapasztalatból, ezek a norbi, és a társai féle hülyeségek nem működnek, és ezért szenvednek annyian, hogy jaj nekem, hiába csinálom ezt meg azt, mégis kövér vagyok. És ki ne felejtsem azt a tévhitet hogy ha megtartod a napi kalória bevitelt akkor majd fogysz ha edzel rá. max ha futsz, vagy valami ilyenféle sportot űzöl, viszont ha mondjuk kondizol, akkor az izmaid fognak nőlni, de a felesleged megmarad! csakis diétával megy le a zsír!

2010. aug. 29. 13:13
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Egy felnőtt férfinak kb. 2500 kalóriára van szüksége naponta, te ennek a negyedét eszed.

1. már nem sokáig fogsz fekvenyomni - először fejfájás, fáradtság, aztán gyengeség, szédülés, erre számíthatsz

2. ha netán bírod csinálni egy ideig (sokáig ugye nem lehet, mert éhenhalsz, megbetegszel), és fogysz valamennyit, ha abbahagytad, minimum a dupláját szeded vissza akkor is, ha később csak 1500 kalóriát eszel majd (ami ugye még mindig fele a szükséges 2500-nak)

3. ilyen eszetlen fogyókúrát hülye anorexiás libák szoktak folytatni, de azért ők is megállnak kb. 1000 kalóriánál

4. ha ésszel akarnád csinálni, akkor 2000 kalóriát ennél, annak lenne eredménye.

2010. aug. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkiben egy világ omlott össze, mikor kiderült, hogy férfi vagy! Mindannyian azt hittük, hogy tinikislány. Egy férfi nem ehet 800 kalóriát, ez senem elég (meg sem közelíti), senem férfias. A súlyoddal nincs semmi probléma a magasságodhoz, férfinak ez a norma. 138 kiló mellett jogos volt, de már nem szükséges, elérted a megfelelő súlyt. Mért nem kérdezel meg egy orvost?Maximálisan egyetértek az előttem szólókkal: sportolj, izmosodj.

12.41

2010. aug. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

akk minek tetted fel ezt a kérdést,ha ilyen biztos vagy magadban?mindenesetre egy pasinak 2000kcal sporttal az optimális..én biztos nem buknék az ilyenekre,mint te,aki már évek óta betegesen számolja a 800kalóriáit...xDnevetséges

és bocsi(végül is benned is van vmi jó:legalább lefogytál,ez nagyon helyes,de sztem már túlzás amit csinálsz,eddzeni és egészségesen étkezni kéne..:)

2010. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha így fogysz le, simán eléred a 70kg-t, csak éppen úgy fogsz kinézni mint egy teleszart zokni.
2010. aug. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

13:19


"138 kiló voltam 2 éve. és kb egy ilyen fogyókúrával kezdtem, és lefogytam egy év alatt 80 ra! egy ÉVIG csináltam a kúrát" visszament? ja, hogy most is 80 kiló vagyok? jééééé.

2010. aug. 29. 14:16
 18/37 A kérdező kommentje:
13:28, miért néznék úgy ki? a bőröm feszes, nem löttyedt meg, egy kicsi hasam van, és a mellkasomon van egy kis zsír, ami szépen megy vissza szemmel láthatóan:)
2010. aug. 29. 14:18
 19/37 anonim ***** válasza:

Jaj, de ha ennyire jól csinálod és ennyire tökéletes vagy, akkor miért kérdezel?



Jót tenne az egódnak, ha dicsérnének meg irigykednének, igaz?

2010. aug. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

13:19, drága kis szakértőm. Nem tudom miért, talán mert a hülyeséget nem tudom hallgatni, azért megmagyarázok valamit. Mivel én már csináltam ezt a fogyókúrát, és nem híztam vissza egy kilót sem, kijelenthetem hogy van megoldás a visszahízás ellen is. Ebbe az akadélyba beleütköztem én is, hogy mi lesz ha már elértem a megfelelő súly-t. Elárulom mi is lett, illetve mi lesz majd ha most is elérem a kitűzött súly-t! Nagyon szépen, fokozatosan, és lassan kezdem emelni az étrendemet, mindig csak egy kicsivel. Ezt azért teszem hogy a szervezetem megszokja az új kalória bevitelt. Eközben napi mérlegelés-t tartok, és ha hízást látok, 2 napig megint nem eszem. így szépen fokozatosan hozzászoktatom a szervezetemet az új súlyhoz. Ez nem 2 hét, hanem sokkal több idő lesz.

A 80 kilómat is tartottam, sőt néha még pizzát is ettem, persze nem egy egészet hanem 1-2 szelettel. Ilyenkor sokkal többet dolgoztam a következő napokban, sportoltam, kerékpároztam, kondiztam, és ezen felül csökkentettem a napi kalória bevitelemet is, így nem lett belőle hízás, mivel amit megettem el is égettem. Nekem már megvan a módszerem, tehát nem fogom visszahízni hiába is reménykedsz. Rosszindulatu vagy, ezt látom, de nem baj, én tudom mire számíthatok, mivel én már végig csináltam ezt a kúrát egyszer.

Viszont valóban vannak olyanok akik őrült fogyókúrába kezdenek, és utána a napi pizza, hamburger, és egyéb szemét zabálását is visszaállítják, mintha mi sem történt volna. Na ezek valóban vissza fogják hízni régi súlyukat. Elárulom miért. A szervezet ilyenkor szinte mindent raktároz, amit csak hasznosítani tud, sokkal jobban mint máskor. Ha nem fokozatosan álítod helyre az étrendedet, figyelve a súlyodra, és esetenként újra kihagysz egy két napot, és edzel, akkor valóban megtörténik a visszahízás. Viszont ha fokozatosan csinálod, ahogy leírtam, abban az esetben szép lassan leáll ez a felfokozott raktározás, és egy egészséges, tudatosan megtervezett étrenddel, tökéletesen ellesz. Persze, ha be akarsz iktatni valami komolyabb ételt, mondjuk pizzát, nokedlit, tésztát, pörköltöt, akkor megint csak a diétához kell nyúlni, vagy az emelt szintü edzéshez, hogy el tudd égetni a felesleges kalóriát. Tudom ez nehéz, és ezen bukank el, hogy nem tudják magukat egy megtervezett étrendhez tartani, pedig lehetséges. Ez az ami kiveszett az emberekből, a fegyelem! Igen is fontos hogy megtervezd az étrendedet mérd a súlyodat, és aszerint állítsd ösze a napi kalória bevitelt, és a napi mozgás igényt! Ha ezt meg tudod tenni, akkor hosszútávon megtarthatod a súlyodat. Mit gondolsz a testépítők nem tartják magukat szigorú étrendhez, és edzés programhoz? Bár ott a tömegnövelés a cél, de mégis nagyon szigorú étrenhez tartják magukat. Bennük van fegyelem, ezért sikeresen végig tudják csinálni a kiszabott programot.


ennyi.

2010. aug. 29. 14:41
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!