Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mért ilyen elviselhetetlen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért ilyen elviselhetetlen az életem? Anyám mért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Anyám a születésem előtt 20 évesen teherbe esett, és elvetette. 25 évesen megszült, és most 13 vagyok, de már annyira kikészít minden. Anyám és apám már 2 éves korom óta megszakítottak minden kapcsolatot egymással. Én utoljára kb 10 hónaposan láthattam, szóval nem ismerem aput. És most anyám 37 évesen egy vele kb egykorú 2 gyermekes családapával van, aki nem hagyja el a feleségét, mert állítólag nem jó házasságban élnek. Anyám és a férfi miatt rengeteg vita volt, főleg anyukám anyja és anyám között, és mivel nála lakunk, ez így elég necces.. Már nagyon elviselhetetlen itthon, és anyám nem enged semmit, azt várja, hogy egész nyáron bent üljek és kussoljak.. :'( Ő meg kedvére császkálhat azzal a férfivel, és nagyon sokszor vitázunk, kezdek depis lenni és már f'sz kivan azzal, hogy nincs 1 olyan nap, h ne kerüljön szóba és mindig ezen megy a vita, hogy mért erőlteti ennyire anyám. Még lehet fodrászhoz se mehetek el, csak mert anyám nem hiszi el, hogy
2010. jún. 29. 21:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok pozitív, hasznos választ!!:)
2010. júl. 2. 16:02
 12/18 anonim ***** válasza:

Kedves 13 éves kérdező!

Anyukád 38 éves, ha jól számolom.

Nem él együtt a barátjával, hanem együtt "császkálnak".

Ebbe bizony sok beleszólásod nincs.

Az pedig , hogy 20 évesen kikapartatta a gyerekét, nem rád tartozik. Ítéletet akkor mondj, ha 20 éves korodra, a te vágyott életmódod mellett csak egy magzatelhajtásod lesz.

13 évesen azt kell tenned, amit a szülőd előír.Modorod úgyis semmi, ilyen "f.sz kivan" beszólással nálam egy éves szobafogságot kockáztatnál.Tanulj meg először ember módra beszélni, viselkedni, utána KÉRHETSZ bizalmat.

2010. júl. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Kíváncsi lennék, hogy ha te élnél 13 évesen, a mai világban így, akkor is ugyanezt mondanád...

Már elnézést, de ha még fodrászhoz sem engednek el...?

És még neked áll feljebb, hogy azt kell tennem amit anyám mond?

Ha azt mondja adjam oda a ház tulajdonosi jogomat annak a férfinak és menjek a híd alá lakni, akkor tegyem meg?

Mert bizony az én anyám ezt is mondaná ha nagymamám nem élne.

Úgyhogy ha nem segítesz akkor inkább maradj csendben.

Köszönöm.

2010. júl. 3. 15:26
 14/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem biztos, hogy az tesz veled nagy jót, aki még lovat ad alád.Bizony, 13 vagy, szót kell fogadnod.Van más választásod is: kérheted az elhelyezésedet nevelőotthonba.

Itt attól függően, hogy milyen nevelőket kapsz lehetsz fegyelmezett tisztességes felnőtt ember, vagy útszéli k.

Mindenesetre itt sem teheted azt, amihez éppen kedved van.

Más.

Nem csak az vélemény, ami a tiéddel egyezik.

Ha nem is elfogadni, de eltűrni köteles vagy, ha ide írtál ki kérdést.Az ehhez viszonyulásod pedig tükrözi az eddig kialakult életfelfogásodat: csak én, csak én, csak én.Amit te kigondolsz, az jó, ami nem, azt piszkos szavakkal letorkolod.Meglepetés fog érni, mert az élet nem így működik.

2010. júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
De én, már elnézést de nagyon nemvagyok olyan lelkiállapotban hogy tűrjem hogy 1 kérdés alapján ítéljenek. aki ismer az tudja hogy jól tanulok, nem feleselek semmi gond nincs velem, de hogy maradjak csöndben amikor anyám nap mint nap közli velem hogy örülne ha nem is élnék?
2010. júl. 3. 22:20
 16/18 A kérdező kommentje:

Most azt kéri tőlem a világ, hogy 1 olyan anyát tiszteljek, aki amikor világra hozta gyermekét, abba hagyta az anyai teendőit, és nagymamára hagyta a kicsit? 1 olyan ember tiszteljek és szeressek aki nem tett értem soha semmit? aki ha lehetne akkor megölne?

Majd ha meghal nagymamám, meglátjuk hogy meddig fogok élni, és hogyan.

És ha ezt várják el tőlem, akkor köszönöm szépen, nem kérek belőle.

2010. júl. 3. 22:24
 17/18 anonim ***** válasza:

Szia!!!

Hát úgy gondolom előbb mindent meg kell tudnunk ahhoz hogy pontos tanácsot tudjunk adni.Vagy csak javaslatot. :)

Igen néha van az úgy hogy valaki nyers és sok tapasztalat van a háta mögött ,segíteni akar de nem a megfelelő módon teszi.

Szóval ne vitázz Aranyos Kislány :)senkivel nem érdemes.

A lényeget szűrd le a válaszokból ami Neked hasznos.

2010. júl. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem lenne rossz dolog ha lenne valaki aki felnőtt és melletted áll ,és bizalmad van hozzá.

Esetleg családtag.Nagyon nehéz a helyzeted ,mert anyukád elég elvakult szerintem,de a ház részét nem írhatja másra :)

2010. júl. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!