Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mért ilyen elviselhetetlen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért ilyen elviselhetetlen az életem? Anyám mért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Anyám a születésem előtt 20 évesen teherbe esett, és elvetette. 25 évesen megszült, és most 13 vagyok, de már annyira kikészít minden. Anyám és apám már 2 éves korom óta megszakítottak minden kapcsolatot egymással. Én utoljára kb 10 hónaposan láthattam, szóval nem ismerem aput. És most anyám 37 évesen egy vele kb egykorú 2 gyermekes családapával van, aki nem hagyja el a feleségét, mert állítólag nem jó házasságban élnek. Anyám és a férfi miatt rengeteg vita volt, főleg anyukám anyja és anyám között, és mivel nála lakunk, ez így elég necces.. Már nagyon elviselhetetlen itthon, és anyám nem enged semmit, azt várja, hogy egész nyáron bent üljek és kussoljak.. :'( Ő meg kedvére császkálhat azzal a férfivel, és nagyon sokszor vitázunk, kezdek depis lenni és már f'sz kivan azzal, hogy nincs 1 olyan nap, h ne kerüljön szóba és mindig ezen megy a vita, hogy mért erőlteti ennyire anyám. Még lehet fodrászhoz se mehetek el, csak mert anyám nem hiszi el, hogy
2010. jún. 29. 21:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
értem. nyugi.
2010. jún. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Keresd meg apukádat egy próbát megér. Ez így nem állapot.
2010. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

hoppáá a vége lemaradt..

szóval nem hiszi el, hogy nála alszom, és olyanokkal jön, hogy megölnek meg minden hülyeség..

2010. jún. 29. 22:14
 4/18 A kérdező kommentje:

Na megint lemaradtam.. -.-'

Szóval fodrászhoz se enged, se a barátnőmhöz aludni.. nem hiszi el,hogy oda megyek.. és 1 barátnőm van, ő is megfog utálni..

2010. jún. 29. 22:16
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátnőd akkor megért és nem fog megutálni.Gondolom akkor lassan továbbtanulsz.Probálj olyan suliba menni ahol van kolesz.Ott igazán magad lehetsz.uj közegben ahol nyugodt lehetsz.Addig meg probálj nyugodt maradni,és megértetni vele,hogy ember vagy és igen is neked is kijár,hogy emberszámba vegyen!!kitartás
2010. jún. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
igen, igen én is távoli sulit javaslok, kollégiummal. nagymamáddal milyen a viszonyod? htha ő segíthetne anyukádat jobb belátásra bírni egy-egy kérdésben. hmmm?
2010. júl. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Bocsánat de nem állom meg szó nélkül.

Amíg szerintem mindenki tud tisztességes válaszokat írni

a kislány egy ilyen oldalon ossza meg valakivel a bánatát

emberi hangon.Szerintem a minimum az ha segíteni nem tudok ,nem rugok bele még egyet.Elég nagy szégyen ez az anyjának!!!!!!Hogy itt kell tanácsot kérnie.

Teljesen széthullottak a családok elég gond ez annak aki benne él és kegyetlen nehéz rajta változtatni.

Azt mondom próbálj anyuddal ne veszekedni,beszélni.

Addig ne hagyd a dolgot amig nem juttok dülőre.

2010. júl. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom hogy anyukád elég nehéz helyzetbe keverte magát azzal a kapcsolattal,amit te leírtál.

Sajnos a szülők sem hibátlanok ;).

Viszont akkor is szülők.Nem könnyű a helyzeted és a feladatod,mert egy anya akkor is a legfontosabb személy a

szívednek ha nem hibátlan. :)

Gondold át hogyan nyithatnád fel a szemét,hogy

a kapcsolatotok nagyon elromlik ha nem figyel majd

rád jobban,de nem úgy hogy eltilt mindentől és mindenkitől,hanem úgy hogy a kis lelkedet ápolja,gondozza.

Hogy újra megbízzon benned és elengedjen,esetleg megismerje a barátaidat.

2010. júl. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel és sose búsulj ami nehézség csak egy új feladat ami megoldásra vár. :)

...az összedőlt romok felett néha a legszebb virág fakad...

2010. júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Írd fel mi az ami bánt és mond el ne veszekedj mond el...

Azért hogy Te adj esélyt magatoknak...ne legyen harag a szívedben mert megmérgez minden kapcsolatot,testet,lelket.Próbálj megbocsájtani...Légy Te nagyvonalú hogy ne téged nyomasszanak a fájó emléken éveken át. :) Rajta kislány és nagy dolog hogy segítséget mersz kérni bátor vagy :)

2010. júl. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!