Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után mi lesz velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után mi lesz velem?

Figyelt kérdés
Szeretnék elválni a férjemtől,csk az a gond hogy amióta vele vagyok lassan 3 éve,egyátalán nem dolgoztam.Eltartott voltam,másrészt beteg lettem(sokak szerint miatta).Ha elválok nincs hova mennem,és a betegségemre sem lesz pénzem kezeltetni.Mit csináljak?Éljek boldogtalanul 32 évesen?Kinek kellene egy beteg nő?És egyátalán miből tartanám fent magam?
2010. jún. 26. 16:22
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
75%
A 18:29-esnek (81%) van igaza az összes válaszában, azért érdemes elolvasni.
2010. júl. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
0%
Van egy olyan érzésem hogy téged mindenhol csak köcsögözni érdemes, és gondolom a sz@ros munkahelyeden (amitől akkora férfinek érzed magad gondolom), meg az egész világban meg is teszik ezt neked!:)))Tudod meggyőződésem, hogy amikor észrevetted, hogy ez a lealacsonyodok hozzád szöveget még nem írta senki, a hatalmas IQ-dal boldog voltál, hogy ez eszedbe jutott, és még a sz@ros szöveged végére oda tudtad biggyeszteni. Amúgy épp azon gondolkoztam mikor találod meg ezt a te kis agyacskádban:) ezek szerint sikerült, látom ez életed legnagyobb boldogsága, hogy ezeket megírhatod nekem. Pedig tudhatnád már, hogy elég alacsony szinten lehetsz, amikor már csak azon töröd a fejed, hogy mekkora arcos szöveget tudnál még nekem írni,te gyakoris bu.zi!:))) Na nekem ennyi elég volt ebből a kellemesen kifejtett témából, inkább hagyom hadd írogass még ide, biztosan találsz még itt élvezetet!%-aid meg lecsökkentem, mert látom neked azért fontos ez a %-os hülyeség:)))))na ha már csókolgatásnál tartasz, csókolgasson téged Maradona szőrős pofával, te kis bu.zi!:))))))
2010. júl. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
68%
Pontozzad lefele, én visszapontozom őt úgyis, mert neki volt igaza! Nem is tudom kinek vannak 0%-os válaszai itt.. a többi mondandódhoz inkább én nem alacsonyodom le :)
2010. júl. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
61%
Drága 17.33-asom MOST NAGYON MEGIJEDTEM HOGY LEPONTOZOL ENGEM!!!!!!!!!Jó emberismerő vagy és én ettől igazán férfinak kezdem érezni magam.Az én munkahelyemet meg hagyjuk, mert nagyon meglepődnél rajta, hogy mi is az én munkám....Békesség szálljon a sötétségre..............-hátha megvilágosodik.Bocsi de most csaltál pár mosolyt az arcomra.Köszönöm neked....Tudod arra a nagy arcomra.(Ami korábban még nyeszlett volt.)
2010. júl. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy kollegám szenved ebben a betegségben. De soha, még a legrosszabb állapotában sem, amikor ki akarták vezetni a végbelét, akkor sem volt ilyen gusztustalan önsajnáltató, mint a kérdező. Volt a betegségének egy olyan szakasza, amikor simán leszázalékoltathatta volna magát, de mivel élni kell valamiből, ezért táppénzekkel kihúzta, és tartja magát évek óta viszonylag stabil állapotban. Azt tudjuk, hogy rendszeresen jár dokihoz, és egy csomó gyógyszert szed, illetve nagyon meg kell válogatnia, mit eszik meg, ezen kívül semmit nem lehet rajta észrevenni. Kiváló humorérzéke van, és semmilyen munka alól nem bújik ki.

Ilyen is van. Szerintem nagyon sok függ attól, hogy mennyire adod át magad a betegségnek. Ne hagyd el magad, mert attól nem leszel jobban, max. rosszabbul. És tényleg, ahogy itt válaszolgatsz a kommentelőknek, hát az egyenesen gusztustalan. Ha van valami, amiért sajnálni tudlak, az az, hogy valószínűleg nem túl sokan szeretnek téged.

2010. júl. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!