Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után mi lesz velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után mi lesz velem?

Figyelt kérdés
Szeretnék elválni a férjemtől,csk az a gond hogy amióta vele vagyok lassan 3 éve,egyátalán nem dolgoztam.Eltartott voltam,másrészt beteg lettem(sokak szerint miatta).Ha elválok nincs hova mennem,és a betegségemre sem lesz pénzem kezeltetni.Mit csináljak?Éljek boldogtalanul 32 évesen?Kinek kellene egy beteg nő?És egyátalán miből tartanám fent magam?
2010. jún. 26. 16:22
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Gratulálok annak az embernek aki a google-ből akarja kielemezni ezt a betegséget.Nagyon büszke lehetsz magadra.A sok buta ember már csak az internetből akar tanulni("valamit nem értek,sebaj majd beütöm a google-ba")aztán csodálkozik hogy kiröhögik,ráadásul itt mutatja meg mennyire tudatlan.Elmagyarázni nem fogom,nem biztos hogy eljutna a tudatáig itt,pár embernek,nem is ez a lényeg.Ebből a kérdésből lassan már egy chat szobát lehetne nyitni,mindenki szíd mindenkit,a 26 válaszolóból pedig 2 válaszolt az én kérdésemre.Inkább mindenki tartsa meg a véleményét magának.Azoknak akik kiálltak mellettem,NAGYON KÖSZÖNÖM!-és további egészséges életet kívánok!
2010. jún. 29. 20:05
 32/45 anonim ***** válasza:
50%

Én voltam az aki a googleba beírtam a betegséged, hogy rákeressek a jelentésére.Én azt hiszem egyszer sem röhögtelek ki, nem butáztalak le, csupán 2 hozzászólásom volt és nem alacsonyítottalak le semmilyen minőségben sem.Te alacsonyítottad most le magad előttem egy életre.Ha 26 hozzászólásból csupán 2 szól melletted akkor bizony én a te helyedben elgondolkodnék egy kicsit....És akkor most térjünk vissza a googlera.Amit a házipatika oldalán írtak azt igenis képzelt el, hogy orvos írta.Ha pl. nem értesz egy törvényt, mert csak számilag utalnak rá akkor nem rohansz egy jogászhoz 25.000.-Ft/óra díjért hanem beütöd a googleba és elolvasod a törvényt, hogy értelmezhesd.Te sötét buta arogáns idióta liba!!!!!!!!!!Mégis mi a f...nak írogatsz ide kérdéseket?Mit vársz az emberektől, hogy milyen tanácsokkal lássanak el?Ó te szegény beteg, aki a férje miatt lett nagyon beteg, ó de megértelek, hogy most válni akarsz és hogy eltartasd magad a társadalommal.Sose dolgozz, hisz nem tudsz, ne is keresd a munkával való pénzkeresési lehetőség útját, kerüld nagy ívben a melót és sírj!!!!Állj sorba segélyért, válj el, sírjál magadba roskadva és sajnáltasd magad hátha valaki megsajnál(26-ból 2 biztosan).

És végül egy élő példa aki tényleg példa számomra:Egy 3 gyerekes anyát hagyott el a férje egy qurva miatt, úgy, hogy egy vasat sem ad haza a 3 kiskorú gyerek nevelésére.És képzeld el, hogy ez a 32 éves nő, anya annyira tönkre ment idegileg, hogy állandó hasmenésektől kísérve csontsoványan (12 kg-ot fogyott)és most figyelj:3 MUNKAHELYEN DOLGOZIK, csak azért mert nem engedheti meg magának, hogy sírjon és sajnáltassa magát, mert a gyerekei a siránkozással nem fognak jól lakni és a rezsijüket sem tudja kifizetni belőle.Na őt sajnálom, nem csak én, mások is és segítünk is neki, mert ő egy életre való nő, aki most szorult helyzetben van.Nem sír, nem panaszkodik, teszi a dolgát.Pedig beteg nagyon beteg lelkileg totálisan és mostmár testileg is.Te meg egy kretén vagy és nem sajnállak egyáltalán.Arra próbáltalak rávezetni az utóbbi hozzászólásomban, hogy ha úgy véled, hogy a férjed miatt lettél beteg, akkor szabadulj meg a férjedtől, hátha ezáltal megszabadulsz a betegségedtől is.De azóta rájöttem, hogy te egyáltalán nem akarsz megszabadulni a férjedtől, te szeretsz beteg lenni.Jó betegeskedést és megvilágosult gyönyörűú napsugarakkal teli szép napot kívánok neked, hátha felnyílik a szemed!!!!

2010. jún. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Végig olvastam az összes választ és teljesen le vagyok döbbenve. Rengeteg fórumra írtam kérdést én is, kaptam hideget-meleget egyaránt. Nagyon sok olyan fórumozó van aki csak unalomból és a saját szórakoztatására válaszolgat szerencsétlen, elkeseredett kérdezőknek. Undorítónak tartom néha ami itt folyik. A kérdezőnek üzenem, hogy ha segítséget vár a probléma megoldására akkor tartózkodjon az olyanfajta beszólásoktól, mint amilyet a legelején is tett, mert ezt vonzza maga után. Az egymás sértegetése még nem oldja meg a problémákat, csak tetézi. Sajnálom, hogy ebbe a helyzetbe kerültél, de úgy gondolom, hogy a te problémádon talán egy pszichológus tudna a legtöbbet segíteni. A nyilatkozataid alapján, ha eddig nem tetted, fel kellene keresni. Tiszta fejjel könnyebben el tudod dönteni, hogy hogyan tovább...
2010. jún. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
10%

10:29 nek!

Én írtam azt a 3 hozzászólást amiben kiállok a betegsége mellett!

De leszarom kinek mi a köpködő véleménye, én egyedül is elégnek érzem magamat ahhoz, hogy tudjam hogy nekem van igazam! A hölgy nem sajnáltatni akarta magát, hanem elmondani a problémáit, megértést keresett, és tanácsot kért, ehelyett azonnali kioktatást kapott az egészséges emberek szokásairól.Nem biztos hogy nem akar munkát találni, lehet hogy a betegsége miatt nem TUD vállalni! Ment már rajtad végig egy erős lefolyású hasmenés, mert rajtam igen?! Az ágyból alig bírsz felkelni, és folyamatosan a wcre mész! Ehhez hasonló gyógyíthatatlan betegséget nevezel te önsajnáltatásnak ???De ezeket ekkora parasztnak mint te nincs értelme magyarázni, mert nem vagy képes elismerni azt a tényt, hogy olyan beteg emberek is léteznek,akiknek az életük, és a sorsuk az orvosok kezeiben van, és segíteni kéne rajtuk, nem pedig elküldeni őket a p...ba! Mert szerinted kétféle ember van: az egészséges, meg az aki legyűri a problémáit, de nem gondolsz arra a harmadik esetre, amikor önerőből az ember képtelen legyőzni a betegségét, vagy lehet hogy SOHA nem is fogja tudni,főleg ha GYÓGYÍTHATATLAN!Olvastam a hozzászólások között egy olyan beszólást: hogy te egy nagyon buta ember lehetsz, amikor azt írod hogy rosszat kívánsz másoknak, természetesen ezt is a kérdezőnek szánták...Magamból kiindulva én sem tartom ezt másnak! Mint leírtam már előző hozzászólásaimban én nem akarok rosszat senkinek sem! De felmerül egy kérdés! MÉRT NE KÍVÁNNÁNK AZ ILYEN ROSSZINDULATÚ PARASZTOKNAK ROSSZAT?Egy kis örök életig tartó gerinc betegség, egy kis depresszió mellé. Aztán mindjárt elgondolkozol mi az az önsajnálat, meg hogy mennyire kib@szottul sötét tud lenni az MRI koporsója belülről te nagyon kedves ember!

2010. jún. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
65%

És akkor most jön az a rész, amikoris kiderül, hogy rákos beteg(állítólag a férje miatt lett rákos)és a sok szívtelen köcsög hozzászóló még munkakerülőnek kiáltja ki szegényt, csak azért titkolta eddig, hogy annál nagyobb legyen a végén a történet csattanója?Komolyan mondom szívfacsaróbb, mint egy brazil szappanopera.

Én egyszer sem kívántam rosszat senkinek próbáltam kibogozni, hogy mi lehet a gond, hogy egy másik embert hibáztat egy betegség kialakulásáért és nem értettem, hogy akkor miért nem szünteti meg ezt a zavaró tényezőt.Egyébként meg rengeteg depressziós, sőt gerincproblémás ember dolgozik.Még a szájjal-lábbal festő emberek is keresnek munkalehetőséget.Ha valaki á-t mond, mondjon b-t is-ahogy egy szólásunk tartja.Félmondatokból senki sem tud segíteni.Kezdtük egy bélgyulladásos crohn betegséggel(ami hangsúlyozom KEZELHETŐ9 és mostmár a végére az MRI koporsó ilyesztő belselyét kémleljük.GRATULÁLOK!!!!!Főleg neked utolsó 60%-os.A 60%-od mindent elárul.Bravo bravisszimo!!!!!!!

2010. jún. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
82%
Na, most hogy elmondta, hogy Crohn, akkor reagálok. Crohn betegség ha súlyos, akkor leszázalékolják, és ez tényleg így van, mert ismerek Crohn beteget, akit emiatt százalékoltak le. A szememnek hiszek. Szóval továbbra is mondom, hogy százalékoltasd le magad, ha ennyire súlyos az állapotod, hogy munkaképtelen vagy. Én elhiszem neked, tényleg borzasztó tud lenni ez, de ezzel tényleg leszázalékolnak, és nem leszel nullkeresetű.
2010. jún. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
20%
MRI-ben én feküdtem a gerincem miatt te nyeszlett! És qrvára megnehezíti minden napomat a problémám a munkavégzésben, mert amúgy dolgozom.De nem sajnáltatom magamat, csak megértetem magamat ha szükség van rá! Azt hiszed a magas %-ra hajtok te lombik? Nem biztos hogy azok az emberek százalékolnak le akiknek igazuk van. és lehet hogy talán pont azért százalékolnak le mert nem tetszik nekik az az igazság amiket a fejükhöz vágok! Leszarom a %-os részt, úgy ahogy téged is az indokolatlan véleményeddel együtt! És ha valami neked félmondat, akkor kérdezz értelmesen a kérdezőtől, ha egyáltalán érdekel a téma, ha nem akkor mi a lóf@szt keresel itt?
2010. jún. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
80%
Na éppen itt a bibi elásva, ugyanis én értelmesen kérdeztem és próbáltam segíteni, erre egy bunkó lealacsonyító beszólást kaptam, csak azért mert próbáltam utánaolvasni a googleba, hogy mi is ez a betegség.De te tahóságban übereled a kérdezőt.Ezért minden tiszteletem a tiéd, főleg azért mert te legalább DOLGOZOL(már amikor nem épp az észt osztod a gyakorikerdesek.hu-n))))))!Tudtad, hogy ha valakinek rosszat kívánunk az képes visszaszállni ránk?Na vajon miért van neked derékbajod?Te jóindulatú jószándékú és alapvetően:JÓAKARATÚ emberke.Béke veled-töltse be a lelked és áldásom szálljon rád!-Hátha meggyógyulsz!(Nyaktól fölfele kezdd a gyógyulást légyszi!!!)
2010. jún. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
0%
Googleben azért kerestél rá az egészre, hogy be tudjál szólni valamit semmi másért...Derékbajom azért van, mert megvettem, csak azért hogy beszólogassak az ilyen köcsögöknek mint te vagy!:) Akikből csak úgy sugárzik a jóindulat. Nem is tudom mi lenne ebben az országban az ilyen fajta szennyek nélkül mint te vagy? Talán békésebb világban élnénk? Esetleg segítenék egymást jobban az emberek, hát talán ezt már sohasem érjük meg...
2010. jún. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
75%
Te beszélsz békésebb világról és itt köcsögözöl engem?IQ-bajnok vagy a javából és most én kérek elnézést, hogy lealacsonyodtam a te szintedre.Csókollak.
2010. jún. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!