Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után mi lesz velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után mi lesz velem?

Figyelt kérdés
Szeretnék elválni a férjemtől,csk az a gond hogy amióta vele vagyok lassan 3 éve,egyátalán nem dolgoztam.Eltartott voltam,másrészt beteg lettem(sokak szerint miatta).Ha elválok nincs hova mennem,és a betegségemre sem lesz pénzem kezeltetni.Mit csináljak?Éljek boldogtalanul 32 évesen?Kinek kellene egy beteg nő?És egyátalán miből tartanám fent magam?
2010. jún. 26. 16:22
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Ugy érzem írok még egy utolsót,mert már olyan dolgok mennek itt ami nem a kérdésemre ad választ.Először is,üzenem azoknak az embereknek aki ismeretlenül itéltek el és trágár kijelentést tettek rám,hogy dög...jenek meg!És remélem hogy egyszer olyan súlyós balesetük lesz hogy nyomorékul fognak feküdni az intenzívosztályon és egy csövön keresztül fogják őket etetni..és én akkor ott leszek,és azt fogom mondani,"ha lesz időm majd sajnállak","te idióta".Ennyi!És hogy milyen betegségem van?Súlyós crohn.Tudod mi az te idióta?!Nézz utánna!A gyengébbek kedvéért,ez egy gyógyíthatatlan bélbetegség,folyamatos fogyás (lassan úgy nézek ki mint egy anorexiás),borzalmas hasifájás,de ezt egy idióta honnan tudná hogy mi az hogy "fájás".Folyamatos korházi kezelés,gyomor-végbél tükrözés,állandó hasmenés,és műtétek.Kérdem én,melyik munkahely alkalmazna,ha fél óránként wc-re kell járnom,minden hónapban elvisz a mentő (volt hogy hetente 2x is)és még sorolhatnám.A férjem szeret,de tudom hogy miatta tartok itt ahol tartok,nem tudom elfogadni az ő életvitelét,sokat stresszelek miatta,mert egy éve kezdődött minden,mindig egészséges voltam.És ha elválnék,tudom hogy ez lenne a jó megoldás,nekem nincs lakásom,nincs munkám se pénzem...és kinek kellenék ilyen betegséggel?.
2010. jún. 28. 18:34
 22/45 anonim ***** válasza:

Én beírtam a Googleba, hogy crohn betegség és a házipatika oldalon találtam ezt:

"A betegség eredete ismeretlen. Valószínűleg autóimmun folyamatról van szó. Lelki megterhelés nem játszik szerepet a betegség létrejöttében. Genetikai tényezők szerepére utal, hogy vérrokonok között 20% az ismétlődési kockázat. Esetleges kórokozók szerepe vitatott. A betegek egyéni megfigyelése alapján a táplálkozás valószínűleg szerepet játszik" -Na ezek után még egyszer értetlenkedve kérdem én, hogy miért a férjedet okolod illetve a környezeted miért őt okolja a betegséged kialakulásáért?????Ezt komolyan nem értem!!!!!!!Ha én úgy élek, hogy stresszelve érzem magam, akkor változtatok rajta.Az eddig leírt mondataid alapján a férjed miatt sokat stresszeltél...és gondolom most is stresszelsz....De a betegséged nem emiatt alakult ki.Ha pedig úgy véled igen akkor változtass rajta.

2010. jún. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:

Miért nem akarsz a férjeddel maradni?


(nekem volt súlyos balesetem, és soha de soha nem kívánnám egyik embertársamnak sem azt a pár hónapot amíg felépültem, mert tudom milyen embertelen fájdalom volt..)

2010. jún. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:

"remélem hogy egyszer olyan súlyós balesetük lesz hogy nyomorékul fognak feküdni az intenzívosztályon és egy csövön keresztül fogják őket etetni.."



... te egy nagyon buta ember lehetsz...

2010. jún. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező azt sem tudja, hogy mit beszél össze-vissza. Azt mondja, valami balesete volt, aztán meg azt, hogy Crohn-betegség...


"Te idióta" kérdező! Azt hiszem, te idiótáztál le mindenkit először, aztán meg sírsz, hogy visszanyal a fagyi...


"borzalmas hasfájás, hasmenés" - Hát, egyszer majd tényleg megsajnállak. De csak ha ennyi időm lesz, mint neked.

2010. jún. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
Nem írta, hogy balesete volt, ezt a kedvességet nekünk kívánja a drága :)
2010. jún. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
Honnan tudjátok hogy nem súlyos a betegsége, most az hogy google-ban egyikőtök megnézett valamit az orvos volt hogy ennyire tudja milyen körülmények okozhatják a betegség kialakulását? Honnan tudod, hogy sok minden egyéb más nem játszhatott közbe? Pl. pszichés problémák, ahhoz a férj is "besegíthetett"! De ebben nem foglalok állást, a kérdező valóban nem pontosított, hogy a férjétől miért akar válni, viszont a betegsége mellett kiállok! Az utolsó 3-nak meg üzenem, hogy ti vagytok a buták! Sértegetitek őt a legelső válasz óta, ahelyett hogy megkérdeztétek volna, mi miatt nem akar, tud, dolgozni, nem elítélni kell 3 mondatból hanem, megkeresni a probléma valódi okát! Ő meg érthetően felkapja rátok a vizet! Én vagyok az a srác aki ezen az oldalon a legmélyebb gödröt ajánlja nektek ahova eláshatjátok magatokat! Én eddig nem akartam roszmályú lenni, meg rosszakaró,előző levelemben csak 1 napot kívántam mindenkinek az én betegségemből, de most megváltozott a véleményem! Sok utolsó szemét állat, akinek komoly betegsége nem gátolja meg attól, hogy munkát végezzen, és itt okítja az embereket, hogy saját maguk basznak el valamit, hogyha betegek. Talán saját magukat kéne meggyógyítani is? Ti tényleg megérdemelnétek mindenféle kínt az élettől, amiket én már megkaptam! Nem azért mert fájdalmat akarok másoknak, hanem hogy tanuljátok meg, mi a fájdalom jelentése. Nem olyan fájdalomra gondolok amiből kitartással felépül az ember, hanem olyanra ami örök életetekben végig kísér!Megtanuljátok mi az amikor már nincs remény, nincs jobbulás, csak örökös emlékezés a fájdalmaitokra, és a beletörődés!Ezt át kell élni ahhoz, hogy valamit megértsetek a beteg emberekből, de nem kívánom nektek, mert az elveim ellen írnák most! Hadd higgyétek, hogy nektek a legnehezebb Minden együttérzésem azokkal az emberekkel, akiknek nem jutott meg az a lehetőség, hogy egészségesen éljék le az életüket!
2010. jún. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:

Utolsó:


egy kis tény:

Igenis kérdezték, hogy milyen betegsége van, válasz:

"Nem véletlenül nem irtam a munkát.Semmi közöd,sem másnak hogy milyen betegségem van,vagy iskolai végzettségem..."


Emiatt is jött sok hozzászólás.

2010. jún. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

Valamint (14:20-as vagyok):


szerintem nem éppen vall ép elmére ilyen szépen kielemezetten leírni, hogy milyen szenvedéseket kíván a hozzászólóknak, aki ismeri mi a valódi fájdalom, az soha nem kívánná másnak!!

2010. jún. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

Hát igen manapság nem elég azt mondania valakinek,hogy beteg, mert egészséges ember ezt képtelen csak így önmagában elfogadni!Nézd már át,hogy nem a betegség milyensége volt itt a fő szempont,hanem az hogy betegség miatt sok mindenben képtelen helyzetbe került a hölgy! A betegségről az emberek nem szívesen beszélnek, mert csak az önsajnáltatás, és nyafogás jön le ebből mindenkinek, ahelyett hogy megértést kapnának!

Tudom az utolsót nem nekem szántad, hanem a kérdezőnek!Én az előző hozzászólásom végén ezt írtam: "de nem kívánom nektek, mert az elveim ellen írnák most! Hadd higgyétek, hogy nektek a legnehezebb!"

Én már valóban nem kívánom senkinek sem a problémáimat, de volt olyan időszak, amikor igenis akartam, mert nem akartam elfogadni, hogy velem így ki tud baszni a világ, és a körülöttem lévőkkel pedig nem! Talán idővel ő is ezt írja majd mint én, de addig még nagyon sok embernek meg kell őt értenie, hogy neki is nagyon rossz lehet most, és nagyon sok embernek mellette kell állnia ahhoz, hogy érezhesse az utat ami a boldogságához vezethet! Természetesen neki is sokat kell tennie ennek érdekében, de tény hogy gyógyíthatatlan betegséget nehéz felakasztani a ruhafogasra!

2010. jún. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!