Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után mi lesz velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után mi lesz velem?

Figyelt kérdés
Szeretnék elválni a férjemtől,csk az a gond hogy amióta vele vagyok lassan 3 éve,egyátalán nem dolgoztam.Eltartott voltam,másrészt beteg lettem(sokak szerint miatta).Ha elválok nincs hova mennem,és a betegségemre sem lesz pénzem kezeltetni.Mit csináljak?Éljek boldogtalanul 32 évesen?Kinek kellene egy beteg nő?És egyátalán miből tartanám fent magam?
2010. jún. 26. 16:22
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Az a szó, hogy "munka", mond neked valamit?
2010. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
93%
Azért lettél beteg gondolom (ha nem szervi baj), mert eltartott voltál, egy semmirekellő gyakorlatilag, és ez neked sem jó. Az embernek el kell tudnia tartani saját magát, most ne csodálkozz! Azon se, hogy elváltok. Szedd össze magad, keress munkát, ha végzettséged sincs, akkor próbálj valamit szerezni munka mellett (levelezőn, esti tagozaton, ha érettségi sincs). Ilyen az élet. Van aki 2-3 kisgyerekkel marad egyedül.
2010. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a kimerítő hasznos választ te idióta!Nem véletlenül nem irtam a munkát.Semmi közöd,sem másnak hogy milyen betegségem van,vagy iskolai végzettségem...ugy hogy fogalmad sincs hogy egyátalán dolgozhatnék e,vagy eltudok e helyezkedni.
2010. jún. 26. 16:32
 4/45 A kérdező kommentje:
Ez az első válaszólónak szólt!
2010. jún. 26. 16:34
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

Hát ja, dolgoznod kell neked is, mint mindenki másnak....

Viszont: ha olyan betegséged van, ami miatt munkaképtelen lettél, akkor a bíróság megállapíthat feleségtartást - de ezt csak nagyon szélsőséges esetben.

2010. jún. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
A férjem egyébként nem akar válni.
2010. jún. 26. 16:35
 7/45 anonim ***** válasza:
92%

"Köszönöm ezt a kimerítő hasznos választ te idióta!Nem véletlenül nem irtam a munkát."


Mert egy ingyenélő társadalomszemete nem gondol arra, hogy munkába kellene állni ahhoz, hogy megéljen. Igényelj "segílyt", az arcodból meg vegyél vissza, "te idióta".

2010. jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, azért egy "kicsit" túlreagáltad az első választ! Nincs hozzá közünk, hogy milyen betegséged, meg iskolai végzettséged van? Persze, hogy nincs, mint ahogy a többi problémádhoz sem. Mégis itt kérsz tanácsot.

Ez a kirohanásod egyébként gyanítom, hogy pszichés problémára utal.

Nyilvánvaló, hogy amig nem tudjuk, mi bajod, mindenki a munkát fogja elsősorban javasolni!

Ha pedig olyan beteg vagy, hogy nem tudsz dolgozni, én írtam a feleségtartást, meg kell próbálni!

2010. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
0%

16:37-esnek üzenem:

hasonló cipőben járok,mint a Kérdező.

3 gerincműtét,csavarok,lemezek a gerincemben.

És nem vagyok "ingyenélő,társadalom szemete."

a válaszadót jelentettem.

A kérdezőnek üzenem,hogy írjon privit!

2010. jún. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
77%
Ha lesz egy kis időm majd meg sajnállak addig is ne pattogjál és másokat hibáztass!
2010. jún. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!