Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után mi lesz velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után mi lesz velem?

Figyelt kérdés
Szeretnék elválni a férjemtől,csk az a gond hogy amióta vele vagyok lassan 3 éve,egyátalán nem dolgoztam.Eltartott voltam,másrészt beteg lettem(sokak szerint miatta).Ha elválok nincs hova mennem,és a betegségemre sem lesz pénzem kezeltetni.Mit csináljak?Éljek boldogtalanul 32 évesen?Kinek kellene egy beteg nő?És egyátalán miből tartanám fent magam?
2010. jún. 26. 16:22
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
54%
Ja ha nincs hozzá közünk, ne várj értelmes választ "te idióta".
2010. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
60%

Hogyan és miben tudunk segíteni, ha semmit nem írsz a helyzetedröl?? Másrészt meg szerintem nagyon pesszimista vagy, ha depressziós vagy, akkor orvos, hidd el segíthet!

Ha megírnád milyen betegséged van, akkor lehet, h kapnál tippeket, hogy mégis emellett hogyan kereshetsz pénzt. Sokan dolgoznak nagyon betegen is. Ha végképp nem tudsz dolgozni, akkor az orvos leszázalékolhat, így kaphatsz egy kis pénzt.

2010. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
Mi lehet az a betegség, amit egy másik ember okoz???Egy gerincműtét, hogy lehet egy másik ember hibájából???Nem értem.....
2010. jún. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
0%
A "lesz egy kis időm megsajnállak", meg a "társadalom szemete" kifejezést használóknak, és sok egyéb hasonló személyeknek, akik azt gondolják, hogy minden ember képes dolgozni, problémás gerinccel, és egyéb komolyabb betegségekkel az süllyedjen el a legmélyebb gödörbe amit el tud képzelni! Honnan gondoljátok hogy ok nélkül nem akar munkába állni a hölgy? Az a meglátásom sok hasonló esetben, hogy mindent meg kell magyarázni mindig az elejétől a végéig. Különben azonnal feltűnnek azok a vadállatok a színre, akiknek a tökük tele van az ingyenélőkkel, feltételezhetően a saját munkájuk is megkínozza őket, és ilyenkor egy olyan szöveget képtelenek elfogadni(bármi is legyen a magyarázat) hogy: nem tudok munkába állni.16 éves koromban túl terheltem magamat és azóta fáj a gerincem. Én sem vagyok képes teljes értékű munkát vállalni, és szopom is a magyar faszt rendesen, hiszen sehol senkit nem érdekel, hogy problémám van a gerincemmel, válogatni meg nem nagyon lehet. Sokszor az elején letisztáztam eddig az összes munkahelyemen, hogy őrült fájdalmakkal, és rosszulléttel jár, ha a gerincemet terhelem, de a kutyát nem érdekli ez a problémám, és sehol sem találtam még megértő embereket (majd talán egyszer öregkoromban, akkor is csak a kor miatt!).Ezért mostanában már nem beszélek róla, mert minek, inkább magam próbálom meg úgy végezni a melómat, ahogy bírom.Vizsgálatok nem mutattak ki semmit sem, Leszázalékolást nem kaphatok. Ettől függetlenül fáj az ami fáj! Apropó valaki közületek tudja mi az hogy fájdalom? Vagy erről csak a nyafogás jut az eszébe mindenkinek?Természetesen én is keresem a könnyített melókat, de nem egyszerű olyant találni nálunk.Vannak végzettségeim, de nem tudok bennük elhelyezkedni gyakorlat híján sajnos!Ez mellett folyamatosan depresszióval is küszködöm, és ez is megnehezíti a munkavállalásomat, mert ezt szintén nem lehet elfogadni sehol sem. Hát mivel rossz akarójú nem vagyok, ezért csak 1 teljes napig kívánom a rosszindulatú embereknek hogy legyen olyan gerincproblémájuk mint nekem, és fájjon a fejük a depressziótól, nyomjanak le 8 óra melót és utána írogassanak ide! Nem biztos hogy a szédülés miatt megtalálják majd a betűket a billentyűzeten! Először inkább ajánlok a munka után egy masszást, mert igen nekem még sajnos arra is kell költenem! Egy dolgot megtanultam még egy pesti kórházban nagyon régen egy román lánytól: beteget csak egy másik beteg tud megérteni!
2010. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
Ha betegséged miatt munkaképtelen vagy, akkor menj el orvoshoz, és leszázalékolnak, asszonytartást 3 év után nem fognak ítélni, de rokkantnyugdíjat ítélhetnek.
2010. jún. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:

14:06:


Képzeld, nekem volt csigolya törésem! Azt a fájdalmat végképp nem kívánom senkinek, fél évig feküdtem is vele (nem műtöttek, mert nem mozdult el szerencsére), de felépültem. Pár éve már nem is érzem (kellett ehhez is pár év), úgyhogy ebből pl. fel lehet épülni. Viszont a kérdező egy szóval nem említette, hogy ilyen gondja lenne, "sokak szerint" a párja okozta a betegségét! Ha fizikai bántalmazásról lenne szó, akkor azt ő is tudná, hisz csak az ő teste! Meg gondolom azt nem szégyellné leírni..


24/N

2010. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ízületi fájdalmakra nagyon jó a tigris tapasz. Talán enyhíthetné a hátfájásodat és akkor egyúttal a depressziódat is megszüntetné :) Vagy próbáltad már? Gyógyszertárban lehet kapni és nem is drága! Remélem ez segít. Vagy hülyeségnek hangzik, de a kosmodisk sem hülyeség, talán az is segíthetne.
2010. jún. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
Utolsónak köszönöm a tippeket, nem hallottam erről a tigristapaszról, úgyhogy megérdeklődöm majd!
2010. jún. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
Igenis lehet egy másik ember miatt, ha állandóan ki kell szolgálni azt a másik embert, egy gyenge gerinccel, 8 óra munka után még a házimunka is, segítség nélkül, az tényleg sok, attól tényleg lehet vki súlyos beteg.
2010. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:

Egyelőre nem úgy tűnt, hogy a kérdező szolgálta volna ki a férjét!


Amúgy meg akadjatok már le erről a gerinc dologról, egy szóval nem említette!!

2010. jún. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!