Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjemmel a huszas éveink...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemmel a huszas éveink végén vagyunk és sajnos nagyon fenyegető a válás, mivel havonta csak egyszer hajlandó velem lefeküdni nagy könyörgésre. Nem tudom mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a férjem. Mindkettőnknek ez az első kapcsolata. 8 éve vagyunk együtt. De ahogy telik az idő, azt érzem, hogy úgy élünk, mintha csak lakótársak lennénk és kezd kihunyni az érzelem. Semmi erotika, romantika. Könyörgésre ad csak puszit, csókolózni sem hajlandó. Korábbban szerette az orális dolgokat, ma már azt sem. Csak élünk egymás mellett és nekem kezd ebből elegem lenni. Szenvedélyre, szerelemre vágyom. Próbáltam vele beszélni, sírtam...már egy pár hete ez az esti műsor...ő semmit nem válaszol, vagy csak annyit, hogy szerinte túl nagy feneket kerítek a dolognak és semmi baj:( Lassan tényleg csak a közös hitel és a lakás tart össze bennünket:(( Arra is gondoltam, hogy valami vágyfokozót veszek és titkon beleteszem az italába, mert orvoshoz fordulni nem hajlandó, hisz nincs baja:( Próbáltam a csábítás minden módját is...nem számít:((( Sajnos pár éve ez egyre rosszabb...de elértük a 1,5 hónapot. Tudtok ajánlani valamit?
2009. szept. 4. 08:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
Valami oka pedig van hogy ennyire nem érdekled.komolyan el kell vele beszélgetni,miért ilyen veled.Nem szivesen mondom,de emlicsd meg neki a válást,Arra hogyan reagál(na)?!Mert ha arra se mindd semmit tényleg nagy a baj.Kinem állom az olyan pasikat akik csak hárítanak.Aztán ha a végső lépésre kerül a sor felvannak háborodva.
2009. szept. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
62%
Igen, hagyd ott, amíg még meg nem utáljátok egymást. Te azért mert nem kapod meg tőle, amit szeretnél, ő pedig az állandó hisztid miatt. (Ami amúgy jogos) Ha ennyire elmúlt már részéről, akkor szerintem ne erőltesd. Fiatal vagy még ahhoz, hogy "nagyis" kapcsolatban élj! 30/L
2009. szept. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%

Talán jó ötlet,ha felhagysz az esti ostrommal és megpróbálod kicsit féltékennyé tenni.amikor nélküle mész el otthonról öltözz ki feltűnően,legyél kicsit titokzatosabb,elérhetetlenebb,ha ez sem segít akkor nem tudom...

Remélem ír majd egy két hasonló korú férfi is neked ,hátha ők tudnak hasznosabbat.

2009. szept. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos úgy tűnik, hogy már mindent megpróbáltál és hasztalan. Esetleg ultimátumot adj neki, hogy ha nem változik a helyzet, akkor elválnak útjaitok. Fiatal vagy még, nem kell olyan férfi mellett élned, akitől nem kapod meg sem a testi, sem pedig a lelki dolgokat. Egy valamit nem szabad, megalkudni, mert sajnálni fogod az elpazarolt éveket.
2009. szept. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
74%
Elcsépeltnek tűnhet a válaszom, de laikus szemmel azt látom, ide egy jó szakember kell. Olyan, aki párkapcsolati kérdésekben szerzett tapasztalatot. Akár on-line módban. Keress egy olyan oldalt, ahol ilyen szakember válaszol a leveledre!
2009. szept. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Srapnel ***** válasza:
47%

Az elsővel nem szabad összeházasodni.


Szakítsatok, mert előbb-utóbb úgyis válás, veszekedés és megcsalás lesz az egészből.


Sajnos akárhogy is illegeted magad, az újdonság varázsát nem tudod megadni neki. Pláne, hogy valószínűleg eléggé kíváncsi arra, hogy milyen lehet más nővel.

2009. szept. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%
Párkapcsolati tanácsadás! Ne haragudj, de he egy férfi nem kívánja a szexet, és annak nincs fizkai oka, akkor lelki gond állhat a háttérben. vagy esetleg egy harmadik! Mindenképen meg kellene ezt beszélned vele, túl fiatal vagy ahoz, hogy így élj még 50 évig
2009. szept. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem keressetek fel egy párkapcsolati terapeutát! Mondd a párodnak, hogy úgy érzed, szükségetek van erre. Egy terapeuta fel tudja tárni a problémátok okát és segítséget is nyújthat. Korrektül, sírás nélkül kell leülni és megmondani, hogy úgy érzed válságban a kapcsolat. Lehet, hogy neki így jó, de neked nem. És szeretnél jól érezni magad a kapcsolatotokban. Ha nem hajlandó lépni, akkor sajnos, vége.
2009. szept. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
78%

szia

Ne sírj és ne hisztizz mert azt a férfiak nem tudják hová tenni. Próbálj meg az lenni, akibe régen beleszeretett. Ne nyaggasd hanem szervezz közös programokat próbálj a barátja lenni és a társa. Úgy értem aki mindig mellette áll és akiben bízhat, nem akivel most "le kell" feküdnie. A szexet ne is hozd fel. Amint eltelt egy kis idő kérdezd meg tőle egyszer, hogy miért nem akarja már, lehet valami problémája van akár lelki akár szervi eredetű csak nem akarja bevallani. Ha nem mondja meg akkor ne erőltesd, hagyd rá. Majd pár nap múlva megkérdezed megint, ha olyan a hangulat... nyugodt, csak ketten vagytok stb. Egyszer el fogja mondani és hidd el ez célravezetőbb, mintha mindig ezzel nyaggatnád mert annál inkább kellemetlen lesz neki.


Nem akarlak elkeseríteni, de az is lehet, hogy megcsal... Nincsenek erre utaló jelek? Nyomozhatnál picit. Na nem úgy, hogy belenézni a telefonjába meg a számítógépébe és hasonlók. Nem maradozik ki néha? Ha azt mondja 4ig dolgozik és 5re ér haza, akkor valóban 4ig dolgozott és sehol sem volt? Néha észrevétlenül utánamehetnél... de nehogy rájöjjön! Ha mégis elkap akkor mondd, hogy meg akartad lepni, talán még menthető a helyzet.

Vagy egy barátnődet küldd utána, aki ráér és akit még nem látott vagy csak egyszer régen...

Tudom, ez nem szép dolog és én is kiakadnék ha a párom követne de hát itt nagyon nincs rendben valami ha ennyire nem kíván téged. Persze nem biztos, hogy megcsal lehet bármi más gondja is.

Próbálj vele sokat beszélgetni, meg kell bíznia benned és akkor ki fog tárulkozni.

Azt próbáltad már, hogy napközben elviszed valahová estére meg csinálsz neki szép vacsorát stb esetleg masszázs? Kényeztesd kicsit és a pasiknak is lehet ajándékot venni, a csokit is nagyon szeretik pl :) már amelyik... Aztán este csak finoman közeledj hozzá, puszilgasd. Ha nem viszonozza hagyd abba és kész. Ne erőltesd és vágj hozzá jó képet, légy türelmes.

Tudom, eddig is az voltál de gondolj bele ha fordítva lenne. Úgy éreznéd magad, mint akit megerőszakolnak.


Ha már tényleg semmi nem segít és nem változik a helyzet akkor közöld vele, hogy ha x héten belül nem történik semmi változás elhagyod. Fiatalok vagytok, nem élhetitek le így az életeteket.

2009. szept. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy mit szólna hozzá, ha keresnék valakit...azt mondta, akkor elválnánk. Tegnap is felhoztam a válást...semmit nem reagált
2009. szept. 4. 09:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!