Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjemmel a huszas éveink...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemmel a huszas éveink végén vagyunk és sajnos nagyon fenyegető a válás, mivel havonta csak egyszer hajlandó velem lefeküdni nagy könyörgésre. Nem tudom mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a férjem. Mindkettőnknek ez az első kapcsolata. 8 éve vagyunk együtt. De ahogy telik az idő, azt érzem, hogy úgy élünk, mintha csak lakótársak lennénk és kezd kihunyni az érzelem. Semmi erotika, romantika. Könyörgésre ad csak puszit, csókolózni sem hajlandó. Korábbban szerette az orális dolgokat, ma már azt sem. Csak élünk egymás mellett és nekem kezd ebből elegem lenni. Szenvedélyre, szerelemre vágyom. Próbáltam vele beszélni, sírtam...már egy pár hete ez az esti műsor...ő semmit nem válaszol, vagy csak annyit, hogy szerinte túl nagy feneket kerítek a dolognak és semmi baj:( Lassan tényleg csak a közös hitel és a lakás tart össze bennünket:(( Arra is gondoltam, hogy valami vágyfokozót veszek és titkon beleteszem az italába, mert orvoshoz fordulni nem hajlandó, hisz nincs baja:( Próbáltam a csábítás minden módját is...nem számít:((( Sajnos pár éve ez egyre rosszabb...de elértük a 1,5 hónapot. Tudtok ajánlani valamit?
2009. szept. 4. 08:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
62%

Szia!


A párkapcsolati terapeuta mellé akkor már szexológushoz is mehetnétek... Én inkább azt látom, hogy a férjed "elunta" magát ebben a kapcsolatban , csak nincs mersze ezt megmondani neked. Ha egy férjet a felesége ilyen -olyan eszközökkel elcsábít nincs az a hatalmas nagy lelki probléma, ami visszatartja egy jó kis szextől. Az is gyanús hogy nem akar róla beszélni, indokolhatna , hogy (pl. 3 műszakban nyomom édesem, arra sincs erőm, hogy az ágyba zuhanjak.... ) de ez sincs. Tudom, szereted a férjed, de lehet ő már nem . Adj neki ultimátumot, hátha az még észhez téríti!

2009. szept. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
szerintem nem hiszi el, hogy komolyan mondom a válást
2009. szept. 4. 09:27
 13/28 anonim ***** válasza:
67%

09:20 vagyok megint. Pont egyszerre írtunk az előbb :)


Akkor ma csak annyit kérdezz tőle akarja-e hogy együtt maradjatok!

De nem kell túlbonyolítani. Leülsz vele szembe és megkérdezed őt nyugodtan. Nem kell megfogni a kezét meg ráordítani sem egyszerűen csak ülj le és kérdezd meg. Egy igent, vagy nemet csak ki tud nyögni.

Ha erőszakosan kérdezed úgy fogja érezni, hogy támadsz és akkor azt fogja rá mondani, hogy neki mindegy. Holott nem az.


Megkérdezheted azt is, hogy miért történt ez veletek. De csak röviden pl. azért mert van valaki más vagy egyéb gondja van amiről most még nem tud beszélni. Első vagy második? Erre csak egy szót kell neki mondani, hogy melyik.


Ha pedig erre sem válaszol rendesen akkor hagyd ott a francba. Mindennek van határa, majd észreveszi magát.

2009. szept. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon ajnállak,hogy ilyen lett a parád. Szerintem is az az eggyetlen megoldás,hogy ultimátum elé állítod. Nagyon konkrétan és egyértelműen mond el,hogy ha nem változnaka dolgok rövid időn belűl,akkor elválsz. Ne kérdezd,hogy mit szólna hozzá,közöld a tényeket,mert még nagyon fiatal vagy ahoz,hogy boldogtalan legyél. A sex nagyon fontos egy kapcsolatban,ugyhogy ha nem működik,az már nagy baj. Mond el neki,hogy szereted,de ha egy hónapon belül ez a helyzet nem változik,akkor váltok. Légy erős és ne hagyd,hogy boldogtalan életed legyen.
2009. szept. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
65%

A szakember segítségét sztem felejtsd el,ha neked nem mond semmit másnak sem fog,de valószínűleg el sem fog veled menni.Egyetértek azzal aki azt írta,próbálj meg olyan lenni,mint aki akkor voltál,mikor megismert.

Még egy gondolat...én simán megnézném a telefonját is,ezért most biztos "megköveznek" DE! Ha az én telefonomba kutatna a párom én nem venném zokon,abban az esetben sem,ha lebuknék pl egy sms miatt.

2009. szept. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
57%
Itt szerintem már semmiféle tanácsadás, terapeuta nem segít. itt bizony valami/valaki más van a háttérben. A kapcsolat kihűlt, ellaposodott. És ha jelenleg nincs is még harmadik, amint lehetőség lesz rá, lesz. Vagy neki, vagy neked. Ez már veszett fejsze nyele!
2009. szept. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
33%

Én is ezt akartam írni, hogy szerintem ha veled nem beszél szakemberhez el se megy. Csak nem írtam le mert előfordulhat, hogy ha egy olyan pasit kap ki szakembernek akivel megértik egymást akkor vele elbeszélgetne. De ennek a esélye elég kicsi.

Szerintem a telefonjába nem nagyon érdemes belenézni. Én azt gondolom kevés olyan buta pasi van aki benne hagyja az ilyen jellegű smseket ha vannak a telefonjában.

A másik meg az, hogy lehet nyomulnak rá nők és írnak neki kedves üziket... ő meg ki se törli mert magasról tesz az egészre. Te meg majd azt hiszed van valami köztük.

Most szemétség de javaslom a kimenő üzeneteibe is nézz bele, nem az a fontos amit neki írtak hanem amit ő válaszolt rájuk.

De akkor is azon a véleményen vagyok, hogy a legjobb őszintén beszélni. Én ezért nem is mennék bele ilyen "játékokba" megmondanám neki, hogy nyilván ő is látja mi a helyzet és az okos kis fejecskéjével ki tudja találni mi lesz ha nem változtat.

Egyszer felhoznám neki a témát komolyan majd hagynék időt. Aztán ha letelt egyszerűen összepakolnám a cuccait és hazavinném a szüleihez vagy adnék neki pénzt ne mondja, hogy szemét vagyok és utcára teszem menjen hotelbe... ha valami nem megy nem kell a végtelenségig erőltetni, ráadásul szerintem így egyikőtök sem boldog.

2009. szept. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
68%

En ugyanebben a szituban voltam, a baratomnak elette az osszes idejet a cege es mikor epp nem dolgozott,akkor nem a szexen jart az esze.

A megoldas egyszeru barhogy is dontesz, kezd el elni a sajat eleted. En ezt ugy csinaltam,h elutaztam Parizsba par napra baratokkal, elkezdtem intenziven edzeni es eljarni a csajokkal szorakozni. Ebbol tobb dolog is kisulhet, vagy osszetalalkozol valakivel aki figyelmet szentel neked, vagy a parodnak feltunik,h jol erzed magad a borodben es nagyon erosen elkezd ujra vonzodni hozzad, ... Na az en esetemben mindketto megtortent. Nem kell rogton valason gondolkodni, csak egeszen egyszeruen kezdj el megint ELNI es jon minden magatol.

2009. szept. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
64%

Ha már nem is akarja megmenteni ezt a kapcsolatot (ill. az általad kínált megoldásra válással fenyeget), akkor Te bele is szakadhatsz, akkor sem tudsz mit tenni, mert ugye ez az a dolog, amihez szigorúan 2 ember kell. Sajnos én is hasonló helyzetben vagyok:-( Viszonylag jól elvagyunk, de az együttlétek... 3 havonta... Ez ritkának számít? :-) Kerüli a testi kontaktust, lassan már az is nagy szám, ha hagyja magát átölelni. De sajnos nagyon nehéz megtenni azt a bizonyos lépést, ha még szereted az illetőt.

Pedig tényleg a kapcsolatterápia lenne a legjobb megoldás.

2009. szept. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
54%
OOO csajok, kezdjetek el tenyleg elni! Nem kell radikalisan rogton a valason gondolkodni,meg allandoan leulni es megbeszelni! Nem tudom,h lehet-e otthon kapni ezt a konyvet, de ha igen akkor usgyi megvenni, az cime,h `Act like a Lady, think like man` azaz, Viselkedj holgykent, gondolkozz ferfikent. Eloszor magatokat kell rendbe raknotok. Ne varjatok egy halott kapcsolattol,h ujra eled csak azert mert leultok megbeszelni valamit, egy ferfinek csak akkor jut el az agyaig amit mondtok,amikor mar keso, viszont ha ujra a maximumon eltek, akkor uj kapuk nyilnak meg. + altalaban egy ferfinek az kell,amiert kuzdenie kell.
2009. szept. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!