Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjemmel a huszas éveink...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemmel a huszas éveink végén vagyunk és sajnos nagyon fenyegető a válás, mivel havonta csak egyszer hajlandó velem lefeküdni nagy könyörgésre. Nem tudom mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a férjem. Mindkettőnknek ez az első kapcsolata. 8 éve vagyunk együtt. De ahogy telik az idő, azt érzem, hogy úgy élünk, mintha csak lakótársak lennénk és kezd kihunyni az érzelem. Semmi erotika, romantika. Könyörgésre ad csak puszit, csókolózni sem hajlandó. Korábbban szerette az orális dolgokat, ma már azt sem. Csak élünk egymás mellett és nekem kezd ebből elegem lenni. Szenvedélyre, szerelemre vágyom. Próbáltam vele beszélni, sírtam...már egy pár hete ez az esti műsor...ő semmit nem válaszol, vagy csak annyit, hogy szerinte túl nagy feneket kerítek a dolognak és semmi baj:( Lassan tényleg csak a közös hitel és a lakás tart össze bennünket:(( Arra is gondoltam, hogy valami vágyfokozót veszek és titkon beleteszem az italába, mert orvoshoz fordulni nem hajlandó, hisz nincs baja:( Próbáltam a csábítás minden módját is...nem számít:((( Sajnos pár éve ez egyre rosszabb...de elértük a 1,5 hónapot. Tudtok ajánlani valamit?
2009. szept. 4. 08:29
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
:(( ez annyira szomorú
2009. szept. 4. 12:09
 22/28 anonim ***** válasza:
7%
Láccik, hogy csak a sze.xen jár az eszed és nincs egy értelmes hobbid amivel lefoglalnád magad. Unatkozó p*csa vagy!
2009. szept. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, latszik,h nem tudod,h mirol van szo, itt nem a szexualitason van a hangsuly, addig orulj,amig a kapcsolatod nem er el egy ilyen pontra, bar az ilyen nok mint te inkabb szulnek egy gyereket es arra fogjak...
2009. szept. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
A hisztivel pont az ellenkezőjét éred el amit akarsz.Attól még senkinek nem jött meg a kedve a sexhez.A féltékenykedés sem nyerő gondolat.Hát valószínűleg már a végét járja a dolog bármilyen rossz érzés is ez.Túl korán összekerültetek,és a nagy lángolás sem tart örökké max:2-3 évig,ut mindenképpen lanyhul a dolog.Lehet,h jobb időben befejezni,amíg még nem késő.Ültesd le és próbálj vele normálisan beszélni,hogy gondolja a továbbiakat mert ez így neked már nem megy.Ez a legjobb nem manipulálni és veszekedni.
2009. szept. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
72%
09.20-as rettentő jól látja a helyzetet, minden szava hasznos, próbáld követni. Iszonyú önuralom kell hozzá és ki kell magadból törölni az önsajnálást, csak így mehet, amit Ő írt. A válással ne "zsarold", ne ess neki. Türelem. Csak türelmesen tudod kideríteni, mi a probléma. 09.20-astól kérdezném, hogy szakember vagy esetleg volt már tapasztalata? :)
2009. szept. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

9:20 vagyok már sokadjára. :)

Utolsó: köszönöm, jó tudni, hogy vannak akik egyetértenek velem és hasznosnak találták a válaszaimat.

Nem vagyok szakember. :) Tapasztalatom van inkább, már amennyi így alig 20 évesen lehet. Ettől függetlenül felvállalom, hogy volt már jó pár kapcsolatom - mindenféle.

Azt gondolom ahhoz, hogy én így látom a dolgokat nagyban hozzájárul, hogy egyébként is más vagyok, mint a legtöbb ember. Ezt egyesek nyugalmának érdekében most nem részletezném :) Röviden én sem vagyok megszokott és olyan, amit az emberek elvárnának és a kapcsolataim sem. De azt gondolom nekem pont ez volt eddig is a segítségemre. ;-)

2009. szept. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Hú, bocsi-hosszú lett.

Abból ítélve, hogy elválna, ha keresnél valakit; ő is szeret Téged. Szerintem keltsd fel újra az érdeklődését. A módszereket előttem leírták, volt, akit lepontoztak, pedig nagyon jó kis praktikákat olvastam itt...el kell érned, hogy kinyíljon Neked.Ezt nem úgy fogod elérni, hogy válással fenyegeted, meg emlékezteted arra, hogy szexelni is kéne már (régen nekem is ez volt a fegyverem, de valahogy nem értem el vele semmit...)Hanem úgy éred el, hogy kíváncsivá teszed. Lehet, hogy bugyuta példa, de ez jutott eszembe: van egy kisgyerek, aki nem akar Veled játszani, bevonul egy sarokba, még befelé is fordul, maga előtt összekulcsolt kézzel. De Te nagyon szeretnél a barátja lenni, játszani vele. Hogy érheted el? Hát nem úgy, hogy hívogatod, meg fenyegetőzöl, hogy otthagyod-így nem. Úgy érheted el, hogy elkezdesz egyedül játszani, közben kimutatva, hogy mennyire jó dolog játszani, és szépen lassan a nevezett sarokbalapult kisgyerek el kezd közeledni Feléd. És figyelj, mert itt jön még a lényeg. Amikor látod, hogy még a sarokban áll, de már feléd fordulva figyeli, hogy milyen jól érzed magad, ne ess bele abba a hibába, hogy visszaváltasz az eredeti módszeredhez. Várd meg, amíg odaér melléd, és ő kér, hogy hagy játsszon Veled.

A gyakorlatban arra gonodolok, amit előttem is leírtak, éld a saját kis életed is mellette (nem megcsalás!!)virulj ki, járj tornázni, csinos légy mindig-még otthon is, nevess nagyokat, de közben eszed ágába ne jusson kezdeményezni nála valamit, főleg ne szexet. Legyél vele kedves, kényeztesd, de ne legyen semmi kényszerérzet, és így -szerintem-célt fogsz érni.

2009. szept. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!az a fura...hogy iszonyatos hullámvölgyeket élünk meg. Most pl jó, összebújunk (szex nélkül természetesen).... nem tudom ez meddig tart....
2009. szept. 18. 21:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!