Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nekem a házasságom ment rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem a házasságom ment rá krisztus szeretete egyházra volt más is hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2015. jan. 6. 17:41
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:
nekem még nem írták hogy szánalmas vagyok szerintem minden jóérzésű ember átérzi a helyzetemet mert a családok jelentik az egységet a társadalmat és az országot úgy gondolom!ha nincs család nincs társadalom csak rom!
2015. jan. 7. 15:12
 32/57 anonim ***** válasza:
0%
Grat a gyik "szerkesztőségének", hogy ilyen és hasonló topikok által akarják és óhajtják népszerűsíteni az oldalukat! Már így is eléggé népszerűtlenek vagytok és rajtatok nevet egy fél ország, de látom ti ezt még tudjátok fokozni ezerrel!
2015. jan. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:
nem a hittérítők véleményére vagyok kiváncsi hanem a jó emberekére te kedves pásztor kiléphetsz nyugodtan innen senki se mondta hogy kötelező reagálni neked ugyhogy csak maradj ki nem haragszom érte!
2015. jan. 7. 16:22
 34/57 anonim ***** válasza:

15:12


Igaz,amit leirsz!Mégis most mit szeretnél,mint választ kapni?Nem szép dolog,ami történt,az tény!

2015. jan. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:
hasonló sorsú embereket akik nem félnek!
2015. jan. 8. 17:53
 36/57 anonim ***** válasza:
0%

Hasonló nácikat keres a kérdező, mint amilyen ő maga!

Nem esett még le?

2015. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 A kérdező kommentje:
semmi közöm a nácikhoz!csak egy kisember vagyok aki nem akar rosszat senkinek még neked se aki nácinak titulálsz!
2015. jan. 8. 19:07
 38/57 anonim ***** válasza:
Inkább magadat mentsd!
2015. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, az ég áldjon meg, használj már írásjeleket! Fáj olvasni az ömlesztett soraidat.


Amúgy meg, ha már legalább Te az ép eszednél maradtál szerencsére, lépj ki az egész kapcsolatodból. Nincs mit bánni, a feleségedet már beszippantották. Nagyon nehéz lenne újra a teljesen normális kapcsolatot visszaépíteni.

2015. jan. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 A kérdező kommentje:
ez egyértelműen fenyegetésnek hangzik!csak nem igazán félek tőletek :)))kicsi huszár
2015. jan. 9. 12:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!