Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nekem a házasságom ment rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem a házasságom ment rá krisztus szeretete egyházra volt más is hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2015. jan. 6. 17:41
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
57%
Kérlek benneteket, válaszomat ne vegyétek a nők elleni támadásnak. De az ismeretségi körömben mindig a feleséget célozták meg. Férjet, férfit soha.
2015. jan. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
25%
Minden keresztény vallásban szent, és sérthetetlen egy házasság, akkor is, ha a másik fél nem hajlandó elfogadni Krisztust, vagy hinni. Nincs az a gyülekezet, sem sokak által szektának hitt keresztény gyülekezet, ahol ezt bármilyen agymosással kijátszanák. Ha vkik még is elváltak ezek miatt - ismerősöm ismerősei dumákat hagyjuk -, ott rég nem az volt a probléma, ha az egyik fél megtért, vagy az, hogyha az egyik fél nem volt hívő. Ilyen egyszer, ezért kamu az egész kérdés. Egyetlen egy keresztény gyülekezetnek, de még csak szektának hitt gyülekezetnek se éri meg a legalapvetőbb krisztusi tanítást megvétóznia!!! Ennyi.
2015. jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:
hát én tenni fogok ellene azért írtam ki hogy keressek hasonló sorsú embereket akik tenni akarnak és látnak nem csak néznek mert ezek nem jó útra viszik az embereket!
2015. jan. 6. 18:16
 14/57 anonim ***** válasza:
17%
Úgyhogy kedves unatkozó tini, aki több témában is így és ebben a formában tettél fel ilyen és hasonló kérdéseket, de kérdezőként meg se jelentél a topikba, nyugodtan leállíthatod magad, húzzál inkább tanulni!!!
2015. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
30%
Feltűnt, hogy semmi más célja nincs a kérdezőnek csak a lázítás? Semmi konkrétumot nem írt, se tényt, semmit. Hozzá szólt egyszer a topikjához, de annak is a célja csak is kizárólag lázítás volt, és be is jött neki, a sok bírka tudatlanul lázadt is.
2015. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
92%
12-14-es. Tényleg messziről meg lehet ismerni benneteket. Mindig párosával jártok. Két nő, ájtatos arccal, 50-es évekbeli szerelésben.
2015. jan. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
26%

17: a Jehova tanú járnak párosával! :D

Kérdező, talán bővebb részleteket írjál le, további provokáció és lázítás helyett. Ha perelni akarsz perelj, de ne itt a gyikon gyűjtsél embereket. Ugyan már, kit akarsz hülyének nézni? Miért nem mész az indexre valós névvel valós adatokkal toborozni? Ennyit rólad!

2015. jan. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
88%
19, Marya ez csak te lehetsz! Nem kérek több oldalas biblia idézetet!!!!
2015. jan. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 A kérdező kommentje:
hát barátom sok ellenségem lett hirtelen azért vagyok itt talán te is ellenem vagy én nem lázítani akarok senkit csak hasonló sorsú embereket keresek ennyi
2015. jan. 6. 18:31
 20/57 anonim ***** válasza:
63%
Ajjajj,otthon is meghibbantak már?
2015. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!