Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nekem a házasságom ment rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem a házasságom ment rá krisztus szeretete egyházra volt más is hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2015. jan. 6. 17:41
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:
csak az anyagi és az erkölcsi haszon fontos nekik szerintem hogy minél több ember lélek legyen félrevezetve és akik kiválnak azokat támadják folyamatosan olvastam már ilyet is!
2015. jan. 6. 18:55
 22/57 A kérdező kommentje:
nem vagyok tini és ami tény az tény az idő lejárt!de nem provokációnak szánom csak vélemény.a gyerekem se tini ember nemsokára házasodik!tini
2015. jan. 6. 19:05
 23/57 anonim ***** válasza:
78%
Sokan vannak hasonló helyzetben. Akárki akármit mond, ezek mind szekták. Beteg ember mind, aki a végtelenségig követi őket. Sajnos sokakat beszippant. Totál agymosottak és nem a valóságban élnek.
2015. jan. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
0%
Azért nagyon érdekelne, hogy akár a kérdező, akár az itt lázongó válaszolók mögött vajon kik és hány évesek is ülnek, no meg milyen jellemek, lehet, hogy a valóságban mindannyian meglepődnék! :D :P
2015. jan. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:
a kérdésre reagálj ne a korra legyél kiváncsi légy kedves és arra válaszolj ha van véleményed szivesen olvasom
2015. jan. 6. 19:58
 26/57 anonim ***** válasza:
78%

Ha minden nap a szektás agymosást, a hiteddel, világnézeteddel ellentétes, vagy legalábbis távol álló szöveget kell hallgatnod, ott el tud jutni egy házasság a teljes csődig.

A legbefolyásolhatóbb embereket keresik, rendszerint találnak egy szegény balekot, aki lehet, hogy valami gonddal küszködik és rögtön jön a jól begyakorolt szöveg és megoldást természetesen az ő Istenük, vallásuk nyújthat... Van pofájuk kamaszokat, akár gyerekeket is szédíteni.

Anyósom bátyja lett hitgyülis... Jó ideig járkált hozzájuk is és rákezdte, pedig anyósom minden alkalommal közölte, hogy ezt hagyja a házukon kívül. Aztán végül apósom kipenderítette. Onnantól anyósomék voltak a Sátán szolgái, az akkor kamasz gyerekei a Sátán fiai, átkozottak stb.

Egy idő után fontosabb lett a gyüli, a vasárnapokat ott töltötte, se családi esemény, semmi sem lehetett fontosabb a gyülinél. Ment ingyen házat építeni, minden hónapban leadja a tizedet. Akkor vett vissza egy kicsit a nagy gyüliszeretetből, amikor a fiát motorbaleset érte, élet-halál között lebegett és ki akarták átkozni, mert a fiú kapott vért. (Ő nem adhatott, pedig egyezik a vércsoportjuk... )

Utálom, amikor jönnek az "ájtatos manók" Őrtoronnyal a kezükben, és először a kertben játszó gyerekemet próbálják hülyíteni. Rendszerint elzavarom őket a francba, eleinte próbáltam udvariasan, kedvesen, de leszoktam róla, mert a szép szóból nem értenek.

2015. jan. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:
a puszta tények hogy otthagytam a gyülit és megtiltottam a feleségemnek hogy járjon és onnantól kezdve jött a fekete leves kiderült hogy félrelépett a feleségem 20 év után és ő volt a pásztor és még tudok emberekről akik gyülekezeten belül csinálták ugyanezt sodoma és gomorra na ezek tények nem üres fecsegés hittérítő önjelölt próféták!
2015. jan. 7. 11:06
 28/57 anonim ***** válasza:
35%
Na látod kérdező lejáratod saját magadat hál a jó égnek! A bajok nem a gyüli miatt kezdődtek a házasságodban el, hanem nálad, hogy te bármit is tiltani óhajtottál a feleségednek. Innét kezdve nehezen hihető az is el, hogy hívő és pásztor létére ráadásul megcsalt téged, csak azt nem vagy hajlandó tudomásul venni, hogy itt te hibáztál hatalmasat, és egyszerűbb másokat vádolnod. A pogányok, hitetlenek, de az égadta világon senki se tolerálja azt, hogy egy felnőtt a másik felnőttnek bármit is megtiltson, vagy épp uralkodni óhajtson a másik felett! Tudod előbb magadba nézzél, de nagyon-nagyon és akkor talán még idővel lehet egy szebb jövőd, ha képes leszel mind ezen változtatni!
2015. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 A kérdező kommentje:
köszönöm kimerítő válaszod igazad lehet magamba kellene néznem hisz csak azt tette mindenki amire hivatott én arra hivattam hogy felszabadítsam azokat akiket fogva tartanak.és Isten a tanúm hogy megteszem mert lejárt az idejük a hazugsággal tele gyülekezeteknek és egyházi elöljáróknak akik mérgezik az embereket és bomlasztják a családi harmóniákat kártékonyak mind az országunknak mind a világnak!Ámen
2015. jan. 7. 13:45
 30/57 anonim ***** válasza:
38%
Na ezek után írják még nekem egyesek privibe, hogy még én vagyok a szánalmas! :D No comment! :D
2015. jan. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!