Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit kezdjek az ex-emmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek az ex-emmel?

Figyelt kérdés

2013 áprilisában elment,ithagyott a közös gyerekünkel aki még csak 16hónapos volt.

az elején még küldött pár ezer ft.ot néhányszor,aztán egyáltalán semmit.

év végén nagy nehezen ,de lejött(az apjával) a gyerekhez .

az exem apja vagyis a gyerek nagyapja , vásárolt a gyereknek ezt-azt aztán haza mentek.

akk.megegyeztünk abban,h.a januari fizetése lessz az első,és onnantól kezdve küld a gyereknek pénzt.de nem így lett.

felhívtam jan.14.én (akk.mindenki megkapja a pénzt),h.akk.küldjön,mire Ő azt állította,h.a dec.pénz az januárra szólt! hiába mondtam,h.beteg a gyerek legalább arra küldjön,de nem hatotta meg,nem küldött.

összevesztünk,azóta nem beszéltünk .

egy fillért nem küldött a gyereknek,pedig megtehetné,jól él.

most októberben megkerestem telefonon,h.küldjön pénzt,mert a gyereket vinni kell műtétre ,2hétig bent leszünk,szeretnék megvenni mindent amire szüksége lessz.ráadásul nemsokára közösségbe fog járni és már most megkaptam a listát,h.mit kell beadnom... küldött is 15 ezret és azt mondta,h.majd lejön vásárolni a gyereknek.ezt eljátszotta 3x de nem jött.és most azt mondta,h.nem ad több pénzt.

ráadásul minden alkalommal flegmán,lekezelően beszél velem.érezteti,h.ő megteheti mert gazdag úgy jön ki az egessz ,h.én meg a csóró kéregető.

hiába mondom,h. ez neki kötelessége,és az összeg teljes mértékben a gyerekre van fordítva.

mai napig nem tudom elfelejtemi,h.egyik napról a másikra összepakolt és elment,magamra hagyott egy babaval.és a köv hóban már össze is költözött egy másik növel akivel most is együtt van.rengeteget sírtam,szenvedtem maga volt a pokol.egyetlen vigaszom a kisbabam volt.semmi mas.

nagyon nehezen de a gyerekért "összeszedtem magam"

összevagyok zavarodva.ha nem lenne nagy szükségem arra a pénzre soha az életben nem kerestem volna fel.soha.legszivesebben hagynám az egeszet.

ha segitséget kérek tőle akk.az a válasza,h.ha teher a gyerek akk.adjam oda neki.és nevet.

elegem van.

kihez forduljak segitségért?



2014. okt. 24. 22:47
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
0%
A havi 10-esből feltudja nevelni a gyerekét? nem. Akkor van értelme? Menjen az akinek a 6 anyja van. Többet ér a nyugalom, mint a cirkusz. Nekem. Aztán aki havi 10 eFt-ért megéri cirkuszolni.. Én is melóztam kisgyerek mellett, ő is megfogja tudni.
2014. okt. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
Ott majd tájékoztatnak mindenről. Sajnos végig kell járnod a jogi tortúrát. De meg fog oldódni a problémád. Csak kitartás!
2014. okt. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
0%

10 Nekem egy ilyen embertől egy fillér nem kéne. Érted?


Dolgoztam pici gyerek mellett.Pici, apró. És élletemben nem cirkuszoltam, mint itt sokan teszik, meg egymást jelentgetik fel, meg a többi cirkusz, ahogy a gyerekek ki vannak szolgáltatva az ujdonsült családnak-nem kell.


Békesség-nyugalom-többet ér. Lehet, hogy az ember nem dőzsől, és sokszor nagyon sokat tesz erején felül, és iszonyatosan sok mindenről le kell mondania, de megéri.

2014. okt. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

11: Sok kicsi sokra megy. Évi 120000 Ft az pont 3 nyelvtanfolyam és egy nyelvvizsga ára. Ha Neked nem ér meg pár óra ügyintézést, hogy ennyit szerezz, akkor újra kérdem: fél nap alatt többet keresel, mint amennyi 23 éven át a gyermektartás?

Mert akkor megértelek.

De ha havonta van 30000 Ft egy főre eső jövedelmed, akkor baromi sokat számít a plusz tíz. Felszorozva egy lakás ára.

2014. okt. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
91%

Basszus! Az én párom tömérdek pénzt adott mindig az ex-nek, (akkor még csak kéz a kézbe) majd, hogy most neki alig van munkája "csak" a kötelezőt küldi. Ezért az ex feljelentette, hogy SOHA nem adott neki egy fillért sem (6 hónapra visszamenőleg lehet kérvényezni a gyerektartást) és azóta is ezen vitázunk, bíróság, meg végrehajtó, meg ne kelljen részleteznem!


Egy beteg gyereknél a fizetés 25%-át lehet követelni!


Menj családsegítőhöz, meg bíróságra, rendőrségre (mi ilyen helyekről kapjuk a felesleges felszólításokat havonta).


Ne hagyd magad!!!!! Nehogy már akinek járna az pórul járjon, aki meg csak hazudik (nálunk) az pattogjon!

2014. okt. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
0%
10 Mit dobálózól a havi 400000 ezer Ft-al mikor köztudott, hogy nem ennyi a gyt.? Főleg ha a pasinak több gyereke is van:)
2014. okt. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

13: De egy bűnözőt büntetlenül futni hagyni hol hoz már békességet? Te attól alszol jobban, ha elfordulsz, tudván, hogy 15 másik nővel fogja megtenni ezt élete során még?

Hát gratulálok és köszönöm embertársaim nevében is!

2014. okt. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
88%

16: A férfi fizetésének 20%-a a gyermektartás, ami lehet ennél kevesebb is, de a többszöröse is.

Én egy átlag gyermektartást mondtam.

Még minimálbérből sem 10000 Ft jön ki, hanem a duplája.

2014. okt. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
0%
14 Nekem a gyermekem nyugalma és a nyugalmam többet ér, meg az is többet ér, hogy nincs kiszolgáltatva a gyermekem minden jött mentnek, mikor apuka rájön, hogy mégis kell neki a gyerek.
2014. okt. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
0%

18 Ha egy gyereke van a tagnak, ha meg több akkor oszlik.

Miközben olyan jogot adsz a faszi kezébe a gyerekhez, hogy egy egész életen keresztül nyögheted. Aha... Tudod kinek..


Ott vannak a női tömje azokat...mi meg éldegélünk szépen, csendben, álomszegényen és békében, nyugalomban.

2014. okt. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!