Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mihez kezdjek? (kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek? (kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés
párommal 6éve vagyunk együtt és van 2kislányunk.Ám mostanában rengeteget veszekszünk(nem kezdenék bele miért mert iszonyat bonyolult,hosszú)de már azon a ponton vagyok h.azt mondjam vége mert nem bírom.Vagy 3-szor kezdtük újra a kapcsoltaunkat,de valahogy nem megy nekünk most megint veszekedés van.Ha szétmennénk hogya lennének a gyerekek,nincs munkám sem mivel még gyesen vagyok...nem tudom mit tegyek
2014. aug. 25. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Az emberek általában 6 év alatt jutnak el a gyerekvállalásig, de ti 6 év alatt 3-szor már kezdtétek újra, és mellé odacsináltatok 2 pulyát...
2014. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Van 2 gyerek, munkád nincs, csak a gyes, meg a csp.

Most mégis, szerinted milyen esélyeid vannak? Megmondom én szívesen, de hasznosabb, ha magadtól jössz rá.

2014. aug. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne hárítsd a felelősséget a gyerekekre!

Váljatok el!

Szerelmes nem vagy! Az idő gyorsan száguld , de ha igy ráérsz es te nem fogsz meghalni akkor nyugodtan pazarold az idődet!

2014. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mondjuk veszekedés helyett meg kellene oldani a problémákat.
2014. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
próbáltuk megoldani,hónapok óta de nem megy
2014. aug. 25. 22:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha csak kommunikációs problémátok van, talán segíthetne egy nem közös ismerős. A medve és a gyerek nem játék.
2014. aug. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fiatal a kapcsolat, picik a gyerekek, tegyetek meg mindent, hogy működjön. Vegyetek igénybe külső segítséget, párterápia, pszichológus, szexológus, mindenkit keressetek fel ami csak reményt adhat az újrakezdésre. Lehet hogy sikerülne. Ha viszont végképp nem megy, akkor ne pazaroljátok egymás idejét és ne tegyétek tönkre a gyerekek életét. Akkor váljatok el békében és maradjatok kapcsolatban, maradjatok emberségesek egymáshoz.

Miből fogsz élni? El kell menni dolgozni, el kell a vagyont felezni, spórolni kell és talpra állni. Menni fog, másnak is megy.

2014. aug. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!