Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a rövid hajammal?

Anna183 kérdése:

Mit kezdjek a rövid hajammal?

Figyelt kérdés

Már egy éve, hogy levágattam rövidre a vállig érő hajamat igazán rövidre, amit nem bántam meg, mivel mindenki szerint (és szerintem is) sokkal jobban áll a rövid haj.(Lány vagyok).

Ilyen a hajam: [link] csak 2-3 centivel rövidebb a frufrum. És nem tudom, hogy mit kezdjek vele! Előre is köszönöm!


2014. júl. 14. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Mosás után nyilván lehet ilyen, mint a képen, mert be tudod így szárítani. Másnap, ha már nem tartja a formáját, akkor elcsatolhatod oldalra a frufru részt. Vagy válaszd el normálisan, hogy ne legyen frufru - és esetleg úgy csatold el. Vagy hajpánt, esetleg valami masnis vagy virágos, azok a rövid hajban nagyon jól mutatnak. Hullámosra is tudod csinálni, ha veszel apró csavarót. Szóval sokféleképpen meg lehet csinálni. Nekem is volt ilyesmi rövid hajam (rövidebb volt) és én is folyamatosan variáltam.
2014. júl. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2014. júl. 15. 10:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!