Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
Hosszú hajam van, de sosem hordom leengedve, hullik is eléggé - többek közt ezért is van mindig összekötve, még éjszaka is. (emiatt nem izgulok, mert nemrég szültem és azt mondják ez ilyenkor normális, ha nem múlik később sem el akkor elmegyek orvoshoz)Gondolkodom azon hogy levágassam-e, de nemigen van időm fodrászhoz járni, a rövid hajjal meg kellene. szeretem a hosszú hajam, de "nincs kihasználva". Ti mit tennétek?

2014. márc. 15. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit jelent nálad a hosszú? Vágtad már magad?


Nekem derék alá ér, ha ilyen gondom lenne, akkor levágnám vállig. Az még éppen összefogható, de kiengedve se nehéz viselet. Így nem lenne olyan rémisztő a hullás sem (a mostani hajamnál pár szál kitesz egy marékot, rossz nézni, ha tényleg hullik).

2014. márc. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kb a hátam közepéig ér. magamnak még nem vágtam. érdemes lenne megpróbálni?
2014. márc. 15. 12:46
 3/4 anonim ***** válasza:
9%

Én fodrászként azt mondom Neked, hogy mindenképp vágasd le. A nővéremnek is ugyanaz volt a problémája mint Neked. Neki is nagyon hullott a haja szülés után és úgy döntött, hogy levágatja. Ilyenkor legtöbben levágatják rövidre. Kevesebb vele a macera és praktikusabb is. Nekem van olyan vendégem aki 2 havonta vágatja a haját. Ez persze attól függ, hogy mennyire rövidre vágatod. A jó rövid hajjal sem kell olyan sokszor menni fodrászhoz. Vágtam már sok hosszú hajat olyan "átlagos" rövidre. Sokan nem merik egyből nagyon rövidre levágatni. Akik nem szeretnek, vagy nem tudnak sűrűn fodrászhoz járni, azoknak mindenképp egy jó rövid, felnyírt frizurát szoktam ajánlani.

Ráadásul, ha mindig felkötve hordod, akkor meg pláne felesleges a hosszú haj.

2014. márc. 17. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ne vágasd le. A feleségem is mikor szült, utánna el kezdett eléggé hullani a haja. Neki a melltartópánt alá érő hajhossza volt. Mi nem vágtuk le elkezdtük fújni Varga-cseppel és két hónap után szépen megállt a durva hajhullás. Így szerencs, hogy nem vágtuk le. Most még 10 cm kell és a nadrágja felső széléig ér. Hordani pedig a kicsi mellet is tudta a hosszú hajat. A sima copf mellet még befontuk (ezt is lehet többféle képpen), kontyot csináltunk (hajfánkal könnyebb) vagy csak félig tűztük fel, hogy elől ne logjon neki mikor szoptatott. A töredezett végeket meg én szoktam neki levágni. Remélem azért tudtam segíteni.
2014. márc. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!