Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?! (kép)

Mit csináljak a hajammal?! (kép)

Figyelt kérdés

Vörös hajból szeretnék szőkét. Tegnap Syoss világosítóval festettem be...

Ilyenből:

[link]


Ilyen lett:

[link]


Tudtam, hogy narancssárgás lesz, de sötétebbre számítottam. Valaki... Mit csináljak vele? Fessem megint? Csak ugye nem akarom fullra tönkretenni, de ilyen a szőkítés...:/ Várni meg nem nagyon tudok vele, mert vállalhatatlan.

Köszönöm szépen előre!:)


2014. febr. 17. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress fel egy nagyon jó fodrászt, aki elmondja, mik a lehetőségek és mennyire viselnék meg a hajad. De én a helyedben nem nagyon szőkítgetném, már az első képen is totál tropára van menve a hajad, az is lehet, hogy már a következő műveletet sem éli túl, nem hogy a rendszeres szőkítést. Otthoni kísérletezgetésnek szinte biztos csúnya vége lesz, inkább bízd most ezt profira, plusz egy vágatás is erősen ráférne már.
2014. febr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy borzalmas állapotban van, használok rá ricinusolajat, pakolásokat, hajvégápolót... szóval már nem is tudom mit csináljak vele. Egy elég kicsi városban élek, a létező összes fodrásznál voltam körülbelül és egyikkel se voltam megelégedve. Szóval maradt az itthoni hajfestés, ami szintén nem a legjobb. Eredetileg sötétszőke hajam van, azt szeretném visszakapni. Csak ugye a vörös pigmenteket sem a legkönnyebb kiiktatni... :|
2014. febr. 17. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez még messze van a szőkétől... Amennyi anyagot még rá kell tegyél, annyiból tényleg futná egy jó fodrászra.

Én először megpróbálnám az oxy reload-ot. Ez az a fajta, mint a colour b4 a dm-ből. Azért ezt, mert egyáltalán nem árt a hajnak, nem úgy, mint a szőkitőporos megoldás. Viszont nem olcsó, mert kb. 2500 ft egy doboz, ami szerintem kell is a hosszú hajadra. Garancia persze nincs rá, hogy egy alkalom elég lesz, de ezt lehet ismételni többször is. Mindenképpen egy klassz csibesárga alapot kell kapjál, mert amig azt el nem éred, nem lesz szőke a hajad.

Ha már megvan a sárga alap, mehetsz rá hamvas szőke szinezővel, gyenge oxidálóval.

2014. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem colour b4 lesz, aztán majd rámegyek egy sötétszőkével. Köszi!:)
2014. febr. 17. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!