Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal hogy...

Mit csináljak a hajammal hogy egészséges, dús, erős és hosszú legyen?

Figyelt kérdés
Az elmúlt egy évben elég sokszor (majdnem minden nap) vasaltam a hajamat és szálkásak meg vékonyak lettek a hajszálaim. Már nem vasalom,csak nagyon ritkán,és fodrászhoz is fogok menni levágatni a töredezett végeket,de ezen kívül mit tudnék még csinálni hogy egészséges legyen a hajam? Valamint hogy növesszem meg lehetőleg minél hamarabb? Körülbelül fél év alatt kéne nőnie 10 cm-t.

2014. febr. 16. 21:27
 1/4 anonim válasza:
Pakolas!!! Pakolas!!! 1-2 hetente minden vasarnap kend be ricinus olajjal! Nagyon szep hosszu hajat csinal ! :)
2014. febr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
használok jó minőségű sampont,balzsamot,hővédő habot,ha szárítom és pakolást is szoktam. ricinus olajat meg már régóta ki akarom próbálni,lassan tényleg ki is kéne :D
2014. febr. 17. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez történt velem is. Sokat vasaltam nem igazán ápoltam és eltöredezett meg kiszáradt. Növeszteni szerettem volna de persze a folyamatos vasalás miatt nem lehetett látni. Nyáron kezdtem el azt csinálni, hogy egy héten egyszer ricinusolaj pakolás (amit nagyon nagyon alaposan ki kell mosni) amitől én növekedést nem tapasztaltam, de hogy erősebb lett a hajam az biztos. na szóval nyáron a pakolás + hajmosás közben Bánfi hajsampon, hajbalzsam (Kallos) utána !!fésűvel!! nagyon finoman kifésülni. Rá Kallos hajegyenesítő balzsam (ami nekem nem egyenesített viszont jót tett a hajamnak mert ápolta), aztán Avon hajápoló szérum göndör hajra, aztán:D Nivea Straightening balm (mivel göndör hajam van egyenesítette is és ápolta is) aztán pedig Kallos hővédő permet. És nem szárítottam meg...épp ezért fogtam bele nyáron mert ilyenkor tök mindegy hogy milyen a hajam ha magától szárad úgy sem megyek nagyon sehová. Miután megszáradt akkor pedig Panten Pro-V töredezett hajvég helyreállító szérum. Nekem ez így 2 hónap alatt csodákat tett...Persze ha nem nyáron szeretnéd akkor ugyanezt alkalmazhatod bármikor, csak télen ajánlatos megszárítani, hogy ne fázzon meg a fejed! :) De még ha megszárítod akkor előtte nagyon nagyon fontos a hővédő, valamint vasalás előtt is!

Tudom, hogy hosszú lett, de remélem segítettem! :)

Ha van valami kérdésed írj nyugodtan :)

2014. febr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod és nem baj hogy hosszú lett,mostmár tudom hogy mit kenjek rá :D amúgy igen,május körül gondoltam rá,hogy majd akkor kezdem,mikor már jobb idő van. :)
2014. febr. 18. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!