Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú (abb) de töredezett...

Hosszú (abb) de töredezett VAGY rövid (ebb) és egészséges haj?

Figyelt kérdés
Nemet és életkort is!:-)

2013. aug. 14. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már legyen rövidebb de egészséges a haj. Én is azért vágattam le a nyáron. :) 19/L
2013. aug. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
rövid és egészséges én is direkt nyárra vágattam rövidre mert évközben sokat vasaltam :S 18/L
2013. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Rövid, de egészséges. Pont ezért vágattam le 25 centit pár hónapja a hajamból. Most úgy növesztem, hogy mellette vágatom is 8-10 hetente, nem csak félévente. Így könnyebb növeszteni és szebb is a hajam.


21/L

2013. aug. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ csajok!:-) Azon gondolkozom én is levágatom, mert nagyon sokat vasaltam és nagyon csúnyán töredezik a vége csak olyan sokáig növesztettem, hogy nem visz rá a lélek!:-(
2013. aug. 14. 15:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy szinte fáj a hajvágás, de akkor is érdemes bevállalni. Nem szép a töredezett haj, akármilyen hosszú is az.

(fodrász)

2013. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

igénytelenség vagy igényesség? hmm...nekem nem nehéz kérdés, inkább leszek igényes.

19/N

2013. aug. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van!:-(:-) Köszönöm szépen!:-))
2013. aug. 14. 19:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is inkább rövidebb, és egészségesebb. Sokkal szebb, jobb benyomást kelt számomra. Én is pár hónapja vágattam belőle vissza, mert a szőkítés-vasalás eléggé megviselte. Azóta visszafestettem sötétre, és igyekszem kevesebbet vasalni, szebb is. És már visszanőtt, teljesen megérte :)

15/L

2013. aug. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!