Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a bőrömmel és a...

Mit csináljak a bőrömmel és a hajammal?

Figyelt kérdés

Olyan ronda vagyok, de tényleg.. alapból sincs valami szép arcom, kövér is vagyok stb. de azért próbálok valamit kezdeni magammal, először is a bőrömmel. Az egész olyan csúnya, a két karomon könyök és váll között, illetve a combomon ilyen pici kis akármik vannak, nem szép ott a bőröm. (kép: [link] ) A hátam pattanásos, bár csak 1-2 van, nem olyan nagyon sok, de csúnya. illetve régebben több volt, és némelyiknek, ami ki lett nyomva megmaradt egy picit a nyoma. A combom alsó részén és egy kicsit a fenekemen is pattanások vannak. Lehet később elmúlik, mert most 16 éves vagyok, talán csak a tinikor miatt van, de másoknak meg olyan szép a bőre.. Az arcomon is van 1-2 pattanás, bár nem sok, ott inkább mitesszerek vannak az orromon, és azzal sem tudom mit csináljak. A mellemen pedig 1-2 feketébb szőrszál kinőtt, amit csipesszel kiszedtem, de folyton benő ha visszanő és ugye azt valahogy megpróbálom kiszedni de akkor meg csúnya piros pötty lesz ott, meg van ami pici barnás foltban meg is marad.. Ugyanez a köldököm alatt. Mit tudok vele csinálni? Annyi krémet, arctisztítószert, speciális szappant meg mindent kipróbáltam már, semmi sem hatott. Tudtok valamit javasolni?

A hajam pedig annyira gyorsan zsírosodik.. Egyik nap este hajat mosok, másnap jó, utána már kezd zsírosodni. 2 nap után megint hajat kell mosnom. Olvastam a neten, hogy pl. ne szárítsam meleg hajszárítóval (max télen) de amúgy inkább meleg/langyos levegőn magától, illetve hogy ne túl meleg vízzel mossam. De nem hat, ahogy semmilyen zsírosodás elleni sampon sem. Valakinek valami ötlet, ami beválhat?


2014. febr. 22. 12:10
 1/1 anonim válasza:
mindenkinek más termékek segítenek én is 16 éves lány vagyok segítek neked írok inkább privátban :)
2014. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!