Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit kezdjek az ex-emmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek az ex-emmel?

Figyelt kérdés

2013 áprilisában elment,ithagyott a közös gyerekünkel aki még csak 16hónapos volt.

az elején még küldött pár ezer ft.ot néhányszor,aztán egyáltalán semmit.

év végén nagy nehezen ,de lejött(az apjával) a gyerekhez .

az exem apja vagyis a gyerek nagyapja , vásárolt a gyereknek ezt-azt aztán haza mentek.

akk.megegyeztünk abban,h.a januari fizetése lessz az első,és onnantól kezdve küld a gyereknek pénzt.de nem így lett.

felhívtam jan.14.én (akk.mindenki megkapja a pénzt),h.akk.küldjön,mire Ő azt állította,h.a dec.pénz az januárra szólt! hiába mondtam,h.beteg a gyerek legalább arra küldjön,de nem hatotta meg,nem küldött.

összevesztünk,azóta nem beszéltünk .

egy fillért nem küldött a gyereknek,pedig megtehetné,jól él.

most októberben megkerestem telefonon,h.küldjön pénzt,mert a gyereket vinni kell műtétre ,2hétig bent leszünk,szeretnék megvenni mindent amire szüksége lessz.ráadásul nemsokára közösségbe fog járni és már most megkaptam a listát,h.mit kell beadnom... küldött is 15 ezret és azt mondta,h.majd lejön vásárolni a gyereknek.ezt eljátszotta 3x de nem jött.és most azt mondta,h.nem ad több pénzt.

ráadásul minden alkalommal flegmán,lekezelően beszél velem.érezteti,h.ő megteheti mert gazdag úgy jön ki az egessz ,h.én meg a csóró kéregető.

hiába mondom,h. ez neki kötelessége,és az összeg teljes mértékben a gyerekre van fordítva.

mai napig nem tudom elfelejtemi,h.egyik napról a másikra összepakolt és elment,magamra hagyott egy babaval.és a köv hóban már össze is költözött egy másik növel akivel most is együtt van.rengeteget sírtam,szenvedtem maga volt a pokol.egyetlen vigaszom a kisbabam volt.semmi mas.

nagyon nehezen de a gyerekért "összeszedtem magam"

összevagyok zavarodva.ha nem lenne nagy szükségem arra a pénzre soha az életben nem kerestem volna fel.soha.legszivesebben hagynám az egeszet.

ha segitséget kérek tőle akk.az a válasza,h.ha teher a gyerek akk.adjam oda neki.és nevet.

elegem van.

kihez forduljak segitségért?



2014. okt. 24. 22:47
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a bíróságra, gyerektartásért?
2014. okt. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
92%
Bíróság, gyerektartás. Ne mondd hogy itt hallasz erről először.
2014. okt. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

A családsegítőhöz fordulj, ott elmondják majd a lehetőségeidet.


Az ilyen ember sosem változik és ne hidd el egy szavát sem.

Az én apám ugyanezt csinálta és édesanyám sokáig tűrte neki, de nem kellett volna.

Ha van egy gyereke,vállalja a felelősséget.

2014. okt. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát annyit nevet, amennyit akar, ha a bíróság behajtatja tőle a gyerektartást. Mért nem kérsz hivatalos segítséget ebben?
2014. okt. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
értem,akk.elmegyek a bíróságra vagy a családsegítőhöz és utána mi történik,?
2014. okt. 24. 22:58
 6/39 A kérdező kommentje:
igazából nem tudom,h.mit kell tennem.azért is kérek itt segítséget,tanácsot
2014. okt. 24. 23:00
 7/39 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen embertől nekem a helyedben egyetlen fillér nem kéne.Az a pénz amit a biróság meg megitél nem ér annyit, hogy egy pillanatig is idegesitsd magad:)
2014. okt. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Budapesti vagy? Melyik kerület?

Beírod a google-ba, hogy XYZ. kerületi bíróság, XYZ. családsegítő. Kidobja, melyikhez tartozol. Oda elmész, és megkérdezed.

Tartás elmulasztása bűncselekmény is, ezért büntetőeljárást is kezdeményezhetsz. Ezt a bíróságon az ügyésznél és bármelyik rendőrségen is megteheted.

Az anyagi része az polgári per.

2014. okt. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
14%
Lépd át, kb. ennyit ér. Elég nagy már a gyereked, hogy bölcsibe menjen, menj vissza melózni és könnyebb lesz sokkal.
2014. okt. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
89%
7: Örülj neki, hogy olyan jó anyagi helyzetben vagy, hogy 23 éven át havi 400000 Ft körüli összeg (ami egy lakás ára) neked nem ér meg egy félnapos ügyintézést. Ezek szerint félnaponta többet keresel 11 milliónál?
2014. okt. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!