Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek küzdjek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boja84 kérdése:

Mit tegyek küzdjek vagy elengedjem?

Figyelt kérdés
Történetem:Volt egy majdnem 10 éves kapcsolatom amiből született egy lányom és hitelre vettünk egy házat,de sajnos az alkohol miatt tönkre ment,de egy lakásban maradtunk,mert nekem nincs hova mennem ő meg nem megy!Útjaink szétváltak és megismerkedtem valakivel akitől született egy kislány!A kapcsolatunk nem volt felhőtlen,mert az itteni sok stressz miatt nem tudtam vele teljes életet élni!Így csak a veszekedés ment vele és terhesen megütött de annak ellenére szerettem!Utána még találkozgattunk a pici miatt is,de sokszor veszekedés lett annak is a vége.Voltam minden csak jó ember nem.Ennek az lett a vége zaklatás miatt feljelentettem,mert már nem bírtam a nyomást itt is csak a rosszat kaptam meg tőle is!Azt is meg tettem hogy nem engedtem hogy jöjjön a lányához,mert csak a sértegetés veszekedés ment.Többször kértem keressen magának valakit,mert a volt élettárs és ő eléggé kínos helyzet volt és nem akartam plusz gondokat neki sem magamnak sem.Most a szitu hogy lett valakije amibe én beleőrülök.Kértem legyünk egy család teljesen külön máshol de azt mondta nem.Kértem gondolja át a kislány miatt is!Tegnap délelőtt még írta szeret délután mikor ment a nője tele tömte a fejét akkor már nem akar minket!Elismertem hibáztam kértem esélyt hogy bizonyítsak de nem engedi!Mit tegyek küzdjek vagy engedjem el?
2014. márc. 4. 09:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Figyelj ha annyira okos itt mindenki akkor mondjátok már meg hova menjek két gyerekkel?Hozzá teszem senkim sincs.A pici sem lett tervezve sokat vaciláltam hogy mi legyen.Ha elvetetem azért ítélnek el ha nem akkor meg azért!
2014. márc. 4. 10:12
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem kell gyerekekt csinálni a semmire. A te és hozzád hasonlók példát mutatnak a mai fiataloknak (gondolom te se vagy több mint 30 éves) hogy ne éljenek. Dolgoztál? Gyeden vagy? Mert abból telne egy albérletre. A gyerektartás elmenne a számlára, ha vissza mész dolgozni abból éltek . Tessék egy használható ötlet.
2014. márc. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az egészben tudod az a szomorú, hogy itt támadod a válaszadókat, holott a véleményét írta le mindenki és azt is normális hangnemben.


Sajnálom a gyerekeket, komolyan.

Szánlak téged, hogy ha az első kislány tervezett is volt, a másodiknál egyszerűen nem fér a fejembe, hogy miért kellett védekezés nélkül egy elvált, létbizonytalanságban élő, kiszolgáltatott, egyedülálló anyaként teherbe esni.

Most két kislány élete lett a tiéddel együtt kiszolgáltatott és gondolom "nagyszerű" mintát látnak a fériakról, a kapcsolataidról, az emberi méltóságodról.

Szegények.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: mit tegyél?

Semmit. Tedd össze a két kezed, hogy aktuálisan nincs se alkoholista, se bántalmazó élettársad, partnered.

Ha egy mód van rá, akkor a jövőben is tartsd fent ezt az állapotot és jól gondold meg (a saját és a kislányok érdekében is), hogy kivel állsz össze. Ha eleve az ilyen lecsúszott, kétes értékrendű figurákhoz vonzódsz, akkor talán az sem haszontalan tanács, ha egy kicsit megállsz és nem rohansz a következő kanhoz.


Amíg pedig nincs egy minimális egzisztenciád, amíg nem tudod magad és a kislányokat egy alapszinten eltartani úgy, hogy közben ne légy másra utalva, addig talán érdemes lenne a további gyermekvállalást is korlátozni.

(legalább egy önálló, nyugodt kis albérlet és egy tisztességes munka lenne a minimum, ha már a gyermekvállaláshoz felnőttél!)


Nem a zűrös férfiak után kellene megalázkodva kapkodni, hanem 30-as családanyaként viselkedni és a meglévő helyzetre koncentrálni. Legyen tartásod, önbecsülésed, mutass legalább ezzel pozitív példát a gyermekeidnek és ne ugrálj bele tingli-tangli kapcsolatokba, ahol alávetett, bántalmazott lehetsz és szépen kérlek, ésszel élj nemi életet! (védekezz normálisan!)


Igen, egyedül is lehet élni, nem kell rohanni azután, aki egyszer már bebizonyította, hogy emberileg nem egy főnyeremény.


Minden jót: egy másik édesanya

2014. márc. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Esetleg a szuleidhez nem tudsz menni? Testvered nincs?
2014. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!