Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek küzdjek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boja84 kérdése:

Mit tegyek küzdjek vagy elengedjem?

Figyelt kérdés
Történetem:Volt egy majdnem 10 éves kapcsolatom amiből született egy lányom és hitelre vettünk egy házat,de sajnos az alkohol miatt tönkre ment,de egy lakásban maradtunk,mert nekem nincs hova mennem ő meg nem megy!Útjaink szétváltak és megismerkedtem valakivel akitől született egy kislány!A kapcsolatunk nem volt felhőtlen,mert az itteni sok stressz miatt nem tudtam vele teljes életet élni!Így csak a veszekedés ment vele és terhesen megütött de annak ellenére szerettem!Utána még találkozgattunk a pici miatt is,de sokszor veszekedés lett annak is a vége.Voltam minden csak jó ember nem.Ennek az lett a vége zaklatás miatt feljelentettem,mert már nem bírtam a nyomást itt is csak a rosszat kaptam meg tőle is!Azt is meg tettem hogy nem engedtem hogy jöjjön a lányához,mert csak a sértegetés veszekedés ment.Többször kértem keressen magának valakit,mert a volt élettárs és ő eléggé kínos helyzet volt és nem akartam plusz gondokat neki sem magamnak sem.Most a szitu hogy lett valakije amibe én beleőrülök.Kértem legyünk egy család teljesen külön máshol de azt mondta nem.Kértem gondolja át a kislány miatt is!Tegnap délelőtt még írta szeret délután mikor ment a nője tele tömte a fejét akkor már nem akar minket!Elismertem hibáztam kértem esélyt hogy bizonyítsak de nem engedi!Mit tegyek küzdjek vagy engedjem el?
2014. márc. 4. 09:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Engedd el. Az alkoholista és az agresszív után a következő választásod lehetne egy gyógyszerfüggő munkanélküli, de nagyon fontos hogy annak is gyorsan szülj egy gyereket...
2014. márc. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

30 evesen mar van 2 gyereked 2 kulonbozo ferfitol. Es most azert a ferfiert kaparsz, aki terhesen megutott, es sosem volt vele jo kapcsolatod.


En ehhez valahogy tul konzervativ vagyok, bocs.

2014. márc. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem ész osztást kértem!Ha előre tudom hogy elesek nem kelek fel!
2014. márc. 4. 09:30
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajnos igen azért aki megütött!
2014. márc. 4. 09:30
 5/14 anonim ***** válasza:

Ott a hiba, hogy míg magadat nem teszed helyre, és nem változol, bármelyik férfivel is kezdesz, mind-mind ugyan igy fog végződni, ahogy most.


Ezt a férfit meg el kell engedned és meghagyni a szabad akaratát.Bármennyire is nem tetszik ez neked.

2014. márc. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Érdekes, úgy látszik csak én vagyok az egyetlen aki semmit nem ért az egészből? Melyik férfi ütötte meg ? Melyik kislány miatt kell valakinek meggondolni valamit ? Kinek a volt élettársáról van szó ? Nekem úgy tűnik, hogy a kérdező eleve hajlamos belemenni zavaros helyzetekbe.
2014. márc. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem értem mi nem világos!A második kapcsolatomban ütöttek meg és ott is született egy kislány!A legrosszabb hogy nincs és nem is volt hova mennem!Azért vagyok ebben a helyzetben!
2014. márc. 4. 09:43
 8/14 anonim ***** válasza:

Na most, van két gyermeked. Az egyiket egy alkesznek szülted, a másikat olyannak, aki (terhes) nőt ver. Gratulálok.


Szabadulj meg mindkettőtől, az lesz neked a legjobb.

2014. márc. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudtam hogy ez lesz!Az első a bűvös hetediknél kezdett tönkre menni az alkohol miatt.
2014. márc. 4. 09:58
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez komolyan regénybe illő. . Szerintem találj valakit magadnak (mondjuk egu szerencsejátékost, olyanod még ugysem volt) , szülj neki egy kislányt, vagy kisfiút ugy hogy együtt élsz a volt volt pasiddal. Aztán írj ki egy újabb kérdést, majd akkor adok megint ilyen jó tanácsokat.
2014. márc. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!