Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit gondoltok, küzdjek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, küzdjek vagy ne küzdjek?

Figyelt kérdés

5 év, 2 szerelmes ember, 1 boldog pár. A volt párom, 20/L két és fél hete szakított velem 20/F. Egy éve együtt laktunk. A szakítás óta nem beszéltünk személyesen, mert neki fáj vagy mi. A szakítás oka: már nem érez irántam komoly szerelmet, nem férfiként tekint rám.

Én úgy érzem hogy Ő benne ez egy hullámvölgy alja. És hogy később megfogja bánni ezt a döntését... Segítsetek


2011. márc. 23. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten 15 évesek voltatok,amikor összejöttetek és öt éve együtt vagytok. Nézd nehéz eset, a lányomék ugyanígy jártak a barátjával.Tini szerelem volt, 4 év kihagyással, újra összejöttek és öt éve együtt élnek.
2011. márc. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akkarja kár erőlködni 20 évesen az ember sokszor szakit.
2011. márc. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ott már bizony befigyel más is .


hagyd ott, találsz jobbat

2011. márc. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne átbeszélni a dolgot,idővel még lehetek egy pár :-) Ha nem megy,túl kell lépni rajta,még fiatal vagy te is és ő is.:-)
2011. márc. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én mindenképp személyesen találkoznék vele egy nyugodt helyen,hogy átbeszéljétek dolgaitokat.Akkor sok mindenre fény derülhet.Előfordulhat hogy egy másik van a képben,csak te nem tudod.Ennyit megérdemelsz.Az is lehet összezavarodott,kibékültök.Nagyon fiatalon kezdtétek,én is jártam igy,szakitottam a pasival nagyjából ennyi idősen,mert barátnőzni akartam,elegem lett a kötöttségből,kiszerettem belőle,és terhes volt a már beteges ragaszkodása felém,és ez taszitott.Én nem akartam semmi komolyat,nem láttam jövőképet.Szóval értem az érzését a lánynak,én is átéltem.Sok sikert!
2011. márc. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

ha ő ezt így eldöntötte, sajnos felesleges érte küzdeni. én ugyanezt kaptam meg a barátnőmtől csak éppen 24 évesen, szintén 5 éves kapcsolat után. tudom mennyire rossz tud lenni, ha csak így egyik pillanatról a másikra vége lesz, mert már nagyon megszoktad, hogy melletted van és kegyetlen nehéz lesz túl lenni rajta, de sajnos menni kell tovább.


(aki meg azzal jön, hogy tiniszerelem, elmúlik, lesz más, annak nincs igaza. attól, hogy fiatalokról van szó, még lehetnek őszinték az érzelmek és ha már együtt éltek akár érett is lehetett a kapcsolat. tiniszerelem vagy sem, az 5 év, az akkor is 5 év, rengeteg idő és rohadtul fáj utána)

2011. márc. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az utolsó két hozzászólás nagyon jó, sokmindent én is igy gondolok, de nem tudok vele beszélni! Egyszerűen hallani nem akar rólam, úgy kezel minta egy 5 hetes kapcsolat lett volna és egyszerűen nem akar tudomást venni róla hogy rám mindig számithatott ott voltam mellette jóban rosszban, és 5 év alatt volt mindkettőből. Én most semmiképp nem kezdeném újra, de egy pár év múlva lehet róla szó. A tini szerelemmel kapcsolatban nagyon rátapintottál a lényegre, nincs olyan h túl korán jöttünk össze, meg h első fellángolás. És utána az 5 év az mi volt?
2011. márc. 24. 18:08
 8/10 anonim válasza:

12.17 vagyok

a tiniszerelemnél sokan azért dobálóznak ezzel a fogalommal, mert úgymond nincs még kapcsolati rutinotok nagyon, tehát lehetséges, hogy egy olyan kapcsolatban ragadtok évekig, ami később mondjuk nem 5 év, hanem sokkal korábban életképtelennek hat. de továbbra is azt mondom, hogy az 5 év sok idő, és ezért nehezen emészthető a dolog.


az hogy nem akar látni, sajnos természetes. feltehetőleg kiakart szakadni a kötöttségek alól, és ha veled van újra arra emlékeztetheted, hogy nincs egyedül, és nem tehet meg bármit. aki kilép egy ilyen hosszú kapcsolatból általában komoly változásokra vágyik.

2011. márc. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igaza volt annak aki a harmadik személyt mondta. 3 házzal arrébb lakik tőle (anno tőlünk) és az 5 év vége felé elcsábult és párhuzamosan belőlem kiszeretett és belé meg belészeretett. Csak nem tudom hogy miért nem mondta meg a szakításkor, fájt volna, de most h 3 hét után tudom meg ráadásul nem tőle, igy mégjobban fáj. Ebben a 3 hétben nem magamat okoltam volna hanem elkezdek beletörődni, hogy a szerelem már csak ilyen. Vmi tipp mit csináljak magammal?...
2011. márc. 25. 13:25
 10/10 anonim válasza:

ne keresd magadban a hibát, az komolyan alááshatja az önbizalmadat, úgy meg nehéz lesz majd nyitni új emberek felé. és akármilyen nehéz is, ne fordulj magadba, beszéld meg valakivel a történtetek. esetleg kezdj el valami teljesen új sportot, amit addig előtte soha nem próbáltál volna ki, ami leköti az energiáidat, gondolataidat.


sajnos csoda módszer nincs, tudom közhely, de csak az idő segít. ilyenkor sajnos nem úgy működnek a dolgok, hogy egyik nap eldöntöd, hogy na mostantól jól leszek és jól is leszel. türelmesnek kell lenned magadhoz is.

2011. márc. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!