Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengedjem vagy küzdjek érte?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedjem vagy küzdjek érte?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki elmondta nekem kb fél éve hogy szeret és szeretné ha több lenne közöttünk mint barátság de én akkor elutasítottam őt azóta sokkal erősebb a kapocs köztünk sokkal többet vagyunk együtt és hát beleszerettem..a fiú mindig ilyeneket mondd nekem: cuki,aranyos,elbűvölő,szép,kedves,gyönyörű,stb..vagy..és azt mondta hogy annyira szeretne szeretni engem, de sajnos nem tud..ezen kívül van egy másik lány akit sajnos viszont tud szeretni viszont a csaj nem kedveli őt..

Egyfolytában ő jár a fejemben..a szavai amiket mondott...és mindig vele álmodok..

Szerintetek elmondjam neki hogy szeretem? Mit kezdjek vele hagyjam elmenni és darabokra hullani a szívem?..


2013. júl. 8. 16:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nagydumás jellemre C betűs és csak hiányzol a trófeagyűjteményéből.
2013. júl. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szóval most hogy már nem kaphatod meg olyan könnyen mint fél éve már egyből kell neked :D tipikus nő vagy
2013. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: jót mosolyogtam azon amit írtál:D, de sajnos tényleg így van..:(
2013. júl. 8. 16:38
 4/14 anonim ***** válasza:
Vagyis ez lenne az automatikus winner taktika? Kicsit hülyíteni titeket aztán meg látványosan koptatni...?
2013. júl. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: jó esetben ez így van..de rossz esetben ha sokáig kételyek között hagytok egy nőt akkor meggyőzi magát arról hogy nem kell a bizonyos férfinek..
2013. júl. 8. 16:42
 6/14 anonim ***** válasza:

Ezt a női bizonytalanságot rühellem :D


Nyugodtan mond el neki hogy mit érzel. Lehet van még esélyed, hiszen fél éve még akart téged.

2013. júl. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szóval ezek szerint fél év kételyek között hagyás nem számít soknak? :D
2013. júl. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
*Doug*** : eddig senkinek sem hagytam hogy ennyire kikészítsen hogy folyton kérdőjeleket hagy bennem..de Ő más..annyira szeretem és nem tudom kiverni a fejemből..
2013. júl. 8. 16:55
 9/14 anonim ***** válasza:
Nektek csak az kell akit nem kaphattok meg :D szeretünk titeket nők :)
2013. júl. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
:DD<3
2013. júl. 8. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!