Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengedjem vagy küzdjek érte?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedjem vagy küzdjek érte?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki elmondta nekem kb fél éve hogy szeret és szeretné ha több lenne közöttünk mint barátság de én akkor elutasítottam őt azóta sokkal erősebb a kapocs köztünk sokkal többet vagyunk együtt és hát beleszerettem..a fiú mindig ilyeneket mondd nekem: cuki,aranyos,elbűvölő,szép,kedves,gyönyörű,stb..vagy..és azt mondta hogy annyira szeretne szeretni engem, de sajnos nem tud..ezen kívül van egy másik lány akit sajnos viszont tud szeretni viszont a csaj nem kedveli őt..

Egyfolytában ő jár a fejemben..a szavai amiket mondott...és mindig vele álmodok..

Szerintetek elmondjam neki hogy szeretem? Mit kezdjek vele hagyjam elmenni és darabokra hullani a szívem?..


2013. júl. 8. 16:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Remélem én is így járok majd :) 2 hónapja mondtam el a lánynak, hogy szeretem, de nemet mondott, azóta nem nagyon beszélünk, de tudom, hogy valamennyire érdeklem, mert keresett ő is engem, mondvacsinált indokokkal. Most leszarom, hátha rájön kit veszíthet. Mert nekem tényleg ő kell és önmagáért szeretem, de ha ez neki nem elég, akkor nem tudok mit tenni...Vicces lenne ha működne ez a taktika, teljesen megerősítené azt a feltételezésemet, miszerint a nők maguk sem tudják mit akarnak, meg azt a tényt is, hogy egyáltalán nem értem a női logikát :)
2013. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
mond el neki hogy mit érzel és sok sikert
2013. júl. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A nőkben nincs logika. Ha les*arod őket kellesz nekik, ha bármit megtennél értük nem érdekled őket.


És aztán sír a szájuk hogy minden férfi egy bunkó. Szánalmas.

2013. júl. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Doug sok sikert!:)
2013. júl. 9. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!