Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok nem tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok nem tudom, hogy mit tegyek, elengedjem vagy küzdjek érte?

Figyelt kérdés

Szóval!Tudni kell a lányról,hogy van az a bizonyos első nagy szerelem amit általában nagyon nehezen felejtünk!

27éves vagyok ő meg 20 éves!Ott kedődött ez az egész,h nyár elején elkeztünk találkozgatni és hosszas beszélgetésbe

bonyolodtunk nagyon szinpatikusak voltunk 1másnak,de itt jött az első probléma van neki egy nagy szerelme aki tönretette az életét!

Már az elejétől nem úgy közeledett hozzám mint ahogy kellett vna úgye a mult sérelmei miatt,de nem adtam föl küzdöttem és másfél hónap múlva meg történt az

első csók!Ott megváltozott minden de itt már augusztus közepe volt és közeledett az iskola kezdés ahol elkerült tőlem 100kmre és csak 7végén találkoztunk.Úgyh nem erősödött meg!

El kell mondjam ,h kb 1hónap az szép volt imádtuk 1 mást!Utánna a volt palija ráirkált megint megkeverte a csajszit!Mi is szarba lettünk emiatt ment 1 darabig a se veled se nélküled!Most itt vagyunk megint január1től újjra eggyütt és most megint ráirkál az exe,h újjrakezdené vele szerncsétlen csaj megint össze van zavarodva,és azon gondolkozik,h meg kéne próbálnia,h újra összejönnek az első nagy szerelmével aki tönkretette az életét!De engem meg nem akar elvesziteni mert azt mondja,h még 1 ilyen pasija nem lesz aki ennyire jó vele!A szive az exéé de az esze azt mondja,h én!!Mit tegyek elengedjem,h majd megint tönkre tegyék vagy küzdjek érte?Segitség:-)Hogy segitsek neki,h elfelejtse az első szerelmét?


2010. jan. 4. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem ne segits sehogy. majd ő tulmegy rajta. te ugyse tehetsz semmit. esetleg annyit, h vele vagy, ha ő is akarja, és meghallgatod a problémáit. de egyebkent, latszik, h még nem heverte ki. :S
2010. jan. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsit hosszú lett, a lényeg, hogy te szerelemmel szereted, ő meg azért szeret, ahogy bánsz vele. Ez szép, csak kevés. Hagyd visszamenni, be fogja látni, hogy téved. Ha nem megy vissza, mindig benne marad a kérdés: "Mi lett volna, ha megpróbálom?". Csak akkor lehet veled igazán, ha erre választ kap, persze más kérdés, megéri-e várnod rá, ha már ilyen a kezdet, de ezt te érzed.
2010. jan. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ENGEDD EL! EZT NEKI KELL LERENDEZNIE. SAJNOS LEHET,HOGY MOST ELVESZÍTED,DE MÉG NAGYON FIATAL ÉS TAPASZTALATLAN,EZÉRT NEM TUD DÖNTENI.HA MINDEN JÓL MEGY,AZ IDŐ ÚGYIS TÉGED IGAZOL ÉS HA TÜRELMES VAGY,A TIÉD LESZ.ÉN NEKED SZURKOLOK!
2010. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már megmutattad neki, hogy bunkóságnál jobbat is kaphat, innentől már az ő döntése.
2010. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy ez már akkor olyan mint idézek"Ha nem jó a ló,jó a szamár is"!!!!!Nem igy gondoljátok?
2010. jan. 5. 21:18
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez vonatkozik 1.2.3.válaszra!Sztem!Szerintetek?
2010. jan. 5. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!