Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy mondjam el a feleségemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a feleségemnek, hogy válni szeretnék?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy már évek óta hárpiaként viselkedik. Túl nagyok az elvárásai, a legapróbb hibákat is hetekig emlegeti, de ő nem hibázik, vagy ha mégis, én nagyobbat hibázok azzal, hogy szóvá teszem. Bárhogy igyekszem, mindenben talál kivetnivalót. Úgy beszél velem, mint a kutyával és sportot űz a megalázásomból. Mindezt megbeszélni sem tudom vele, mert pillanatok alatt lezárja a témát azzal, hogy nincs igazam. Szeretem őt, de nem bírom tovább elviselni a viselkedését.

11 éve vagyunk házasok és van egy 8 éves lányunk.


2014. febr. 28. 09:02
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
69%

ez a példa picit más helyzet, de azért elmondom. Nekem anyám volt ilyen hárpia, pont olyan volt velem, mint veled a feleséged. egyszer elegem lett belőle, a fejéhez vágtam az érzéseimet, majd elköltöztem tőle. kb még egy évig ha találkoztunk úgy nézett rám mintha embert öltem volna, aztán valamiért váltott, elkezdett közeledni hozzám és kedves lett, nem kezdeményez veszekedést. ilyen jó még soha nem volt a kapcsolatunk.. talán rájött, hogy fontos vagyok neki és szeret. Szóval csak azt akarom mondani, hogy mond el a feleségednek, hogy mi bánt, és költözz el. ha még mindig szeret téged, akkor talán megpróbál változtatni a viselkedésén. ha nem, akkor nem szeret már téged és jobb ha elváltok. de erről jobb megbizonyosodni.


20/L

2014. febr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
95%
Akkor bizd ra a gyereket a nagy szülőkre egy napra es állj oda az asszony elé: Kati, beszélnünk kell, ez igy nem menete tovább, mar a váláson is elgondolkodtam.
2014. febr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
6%

Nőt az tud igazán észhez téríteni, ha ráeszmél arra hogy férje versenyképessége az utóbbi időben nőt (pl. sikeresebb, sportosabb lett), míg az övé csökkent (pl. felszedett pár kilót vagy csak férfihez képest jobban látszik rajta az idő múlása).


#8

2014. febr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne egyből a válással kezdjétek, hanem üljetek le, mondd meg neki, hogy mi bánt és egy kicsit költözz külön, tudja meg milyen nélküled, lehat akkor átértékelődik benne valami, de ha nem változik semmi sajna ezen nincs mit erőlködni.
2014. febr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem első körben hagyd ott pár hétre, hátha a fejéhez kap.
2014. febr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem az elvárásoknak kölcsönösnek kellene lenniük. Beszéljétek meg, neki veled szemben melyek az elvárásai, és viszont: neked is ugyanúgy lehetnek elvárásaid, amelyeknek viszont neki kellene megfelelni - ezeket mondd el neki.


Jó ötlet az egyik válaszadóé, hogy menjetek házassági tanácsadóhoz.

2014. febr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
25%

Sajnos nekem egy az egyben ugyan ilyen a férjem.

Kérdés,hogy a feleségednek van-e oka zsörtölődni?

Ez fontos szempont,én a gyerekek miatt nem váltam,és a viták elkerülése miatt "nyeltem a sok megalázó szöveget".

De van akinek semmi nem elég,a férjemnek sem,-van meleg ebéd,vacsora,szinte mindennap sütemény,tiszta lakás,ruhája reggel kikészítve- (a szekrénybe összehajtottat nehéz kivennie),meghallgatom ha hazajön mi történt vele(ilyenkor le kell ülni és a szemébe nézni,hogy lássa biztosan figyelek),visszanyertem a húszéves alakom,amikor akarja van szex,bármit kigondol támogatom. -De nem elégedett,mindig talál valamit amivel megbánthat.Többször beszéltem vele váljunk el,de ő nem akar,neki minden jó és én vagyok aki kavar.-Ez eszméletlen.

Két év és a kisebb gyermekem is nagykorú lesz és akkor elmegyünk,elválluk ha nem is akarja- gyermekeimmel már elterveztük. Beszélj a feleségeddel,hátha változik,ha nem változtass te.

2014. febr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
93%

17-es: Te se vagy komplett. És a gyerekek miatt nem váltál - Ez vicces. Mert így meg azt a példát adtad tovább nekik, hogy mindent el kell tűrni. ne csodálkozz, ha hasonló kapcsolatuk lesz majd, mint neked.



Kérdező - Állj elé, és mondd meg. Évek óta ez van, nem fog változni. Ha úgy érzed, egyedül jobb lenne, mint vele, akkor nincs mire várni.

2014. febr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
84%
Állj elé és szépen mond el, hogy nem tetszik, ahogy viselkedik és ha fontos vagy neki, akkor változzon meg, mert úgy érzed,már nem bírod így mellette.
2014. febr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
44%
17-es. mire szokott panaszkodni a férjed? azok után, amiket írtál el sem tudom képzelni. hogy mi lehet a baja.
2014. febr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!