Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a feleségemn...

Hogyan mondjam el a feleségemnek, hogy teherbe ejtettem régen egy másik nőt? Mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt, ezalatt kétszer tartottunk pár hét szünetet és az elsőnél lefeküdtem egy nővel. Rendes nő de nem vetette el, megígérte, hogy nem kavar be. Még mindig tartja amit ígért, de én már nem bírom. El akarom mondani neki mert joga van tudni róla. Ha belegondolok, hogy talán elhagy ezért, akkor nem akarom elmondani. Mit tegyek? Nekünk is van 2 közös gyerekünk.

33/F


2012. dec. 31. 10:16
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
89%
Ha megtudnám, hogy a férjemnek van másik gyereke is, akivel nem törődik, akkor úgy rúgnám ki, hogy a lába sem éri a földet. Vagy vállalod, vagy sunnyogsz.
2012. dec. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ha ez a kapcsolatotok előtt történt volna, akkor sem nézte volna jó szemmel...Nemhogy tulajdonképpen alatta.

Ne mondd el. Nincs nő a földön , aki ezt meg tudja bocsátani. Vagy ha megbocsát, akkor sem lesz már semmi a régi,és csak őt teszed tönkre. Nő vagyok én is, magam ellen beszlek, de ez nem egy egyszerű félrelépés. Néha jobb hallgatni.

2012. dec. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
84%
Mindenképp el kell mondanod. Sőt, azonnal el kellett volna mondanod amint tudomásodra jutott. A gyerekeidnek is tudniuk kell. Nevedre vetted? Támogatod?
2012. dec. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
Tudom. Már máshogy csinálnám. Nem vettem a nevemre, ő később talált magának férjet. Jól megvannak. Nem kér tőlem semmit pont a családom miatt. Párszor már találkoztam a gyerekkel de ő sem tudja, hogy ki vagyok.
2012. dec. 31. 10:37
 5/56 anonim ***** válasza:
75%
Egyet értek az előző hozzászólóval...kegyetlen érzés lenne megtudni ilyet az biztos, szegény lehet ki is készülne...az se lenne csoda , ha otthagyna ezért. Azt hiszem előbb kellett volna gondolkozni azon, hogy mit művelsz és most nem lenne probléma.
2012. dec. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
97%
Nem fogod tudni leélni az életedet ekkora titokkal. Már most bánt, te is érzed, nem jó ez így. Ahogy múlnak az évek, egyre jobban fog bántani, idős korában pedig minden normális ember számvetést készít az életéről. Ha régóta jól éltek a feleségeddel, szereted őt, ne cipelj ekkora terhet, mondd el neki.
2012. dec. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nagyon jó, ez a gyak.kérd. oldal. Jó, hogy itt el tudtad mondani. Ne mondd el máshol. Hány ember életét dúlná fel? ? Mi lenne jobb tőle? (szünet alatt történt, ne legyen lelkiismeret-furdalásod sem)

Régen fontos volt a vérségi kötelék, vitték vissza a családfákat (a tudomásuk szerint) az ősökig (amiben bőven lehetett sok olyan nem tudásból eredő tévedés, mint ami itt van.) De változunk, változik a világ. Ma már fontosabb, aki szeretettel neveli a gyereket, mint a vérségi kötelék, az írott törvény. Ajánlom B.Brecht Kaukázusi krétakör c. drámáját. Olvasd el, erről szól, zseniálisan.

"Az a gyerek igazi anyja, aki inkább lemond róla, minthogy baja essék. Jelen esetben Gruse. Brecht a régi bölcsességet új megvilágításba helyezi. Új helyzetekben mindig újra kell gondolni mindent. "

[link]

2012. dec. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
66%
szerintem a sírig vidd a titkod....ha elmondod,hirtelen 2 család életét teszed tönkre...ugye ezt nem kell ragoznom...36 éves 3 gyermekes férfi
2012. dec. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
29%

Miért, ő nem kefélt addig, míg szünet volt? Senki sem szent. Akkor kellett volna megmondani, de már mindegy.

A gyerekről mélyen hallgattál eddig, ez a gáz. És ha jól látom, nem is törődsz vele, az elsőnek igaza van, ez nagyobb szégyen!

Viszont mielőbb beszéld meg a feleségeddel, mielőtt máshonnan hallja meg!!!

Arról nem is beszélve, hogy, ha tovább titkolózol, megfosztod a gyerekeket egymástól, hiszen féltestvérek!!!

2012. dec. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
88%

Nézd, a tikod bármikor lelepleződhet. És amit két ember tud, azt más is megtudja... Nem tudom a nő mikor ment férjhez, vajon a gyerek tudja-e hogy az az apuka nem a vérszerinti apja.. De el fog jönni az idő, amikor elkezd kutatni. És rád fog találni. Az anyja se fogja örökké eltitkolni előle. Aztán kíváncsi lesz rád is, mint ahogy te is kíváncsi vagy őrá. Na és akkor derüljön ki? :) szerintem az már mindegy.


Persze, a feleséged nyilván kiborul. Nagy pofáraesés. De, azért túl lehet élni. Azt mondtad szüneteltetek amikor megcsináltad a gyereket a másik nőnek. Nos, tehát nem történt megcsalás. Így oka csak azért van haraguni rád, mert eddig is eltitkoltad ezt előtte.


Nem tudom milyen természet a feleséged, de én azt hiszem pár órát kiborulnék, utána megemésztettem, és kíváncsi lennék a gyerekre, ha úgy adódik hogy meg akar ismerni. Különösen, ha a szünetelésünk alatt én is bepasiztam volna :) De én is már 34 éves vagyok, sok pasim volt, valószínű ezért kezelem ezt ennyire lazán.


Ha viszont gyáva vagy, akkor hallgass, de azért azt ne hidd hogy örökre titok marad.


34/N

2012. dec. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!