Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a feleségemn...

Hogyan mondjam el a feleségemnek, hogy teherbe ejtettem régen egy másik nőt? Mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt, ezalatt kétszer tartottunk pár hét szünetet és az elsőnél lefeküdtem egy nővel. Rendes nő de nem vetette el, megígérte, hogy nem kavar be. Még mindig tartja amit ígért, de én már nem bírom. El akarom mondani neki mert joga van tudni róla. Ha belegondolok, hogy talán elhagy ezért, akkor nem akarom elmondani. Mit tegyek? Nekünk is van 2 közös gyerekünk.

33/F


2012. dec. 31. 10:16
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
94%
mondd el, különben felemészt a titok, akár egy súlyos betegség formájában. egy erős kapcsolat kibír ilyesmit. és ha évek óta nem is állsz kapcsolatban a nővel, akkor nem fog elhagyni. tudnia kell!
2012. dec. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:
Tudja a gyerek, hogy nem az az ember az apja. Azért nem foglalkozom a gyerekkel mert akkor biztos hamar lebuknék meg talán jobb ez így. Szerintem nem is értené, hogy miről van szó. Régebben amikor szükségük volt egy kis pénzre akkor adtam de már ugye ott a másik ember. Tisztában vagyok vele, hogy sajnos előbb vagy utóbb úgyis kiderül valahogy.
2012. dec. 31. 11:35
 13/56 anonim ***** válasza:
100%
Én is feleség vagyok, szintén 2 gyerekünk van. Ha úgy derülne ki a titkod, abban a pillanatban elhagynálak. Nem tudnál többé emberré válni a szememben. Ha viszont elmondanád -ahogy előttem is írták- kiborulnék, nincs ember aki nem, de egy idő után megoldanánk. Azt, hogy miképp mondd el, csak te tudhatod, te ismered a feleségedet, de bármit mond vagy tesz, tudd, hogy igaza van. Ez olyan, mint ha ő közölné veled, egyik gyereketeknek nem te vagy az apja. Neked is jogod lenne tudni róla. Drukkolok, hogy meg tudjátok oldani, normális embernek tűnsz, minden jót!
2012. dec. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
87%

"Azért nem foglalkozom a gyerekkel mert akkor biztos hamar lebuknék meg talán jobb ez így."


Reméljük, a gyerekeid nem tőled fogják kapni az erkölcsi oktatást.


Nézzük tárgyilagosan:


a) Van rá esély, hogy soha nem derül ki, de annyira elenyésző, hogy nem éri meg kockáztatni.


b) Kiderül, de nem tőled tudja meg - én nem állnék veled többé szóba.


c) Elmondod magadtól. Ezt én még meg tudnám bocsátani, gondolkodási idő után. Bár az idézett mondatodból az jön le, hogy mindenkit lesz@rsz, csak a te kis életed maradjon úgy, ahogy van.


Reméljük, élőben jobb ember vagy. Igazi férfi nem sunnyog. Igazi férfi vállalja a tettei következményeit.

2012. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
76%

Hogy mi lesz ebből?


Botrány, öcsém. Mocskos nagy botrány.

2012. dec. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
100%

Ha átültetem a saját kapcsolatomra, én jobban örülnék, ha a Páromban lenne annyi, hogy elém áll és mindent bevall. Bár jobb lett volna rögtön elmondani, de jobb később, mint soha. Az viszont, hogy valahonnan máshonnan tudnám meg rontana a helyzeten...sokat rontana.


24N

2012. dec. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
18%
Senkinek semmi köze ahhoz a gyerekhez.Az új nejednek meg végképp.
2012. dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
81%

"Párszor már találkoztam a gyerekkel de ő sem tudja, hogy ki vagyok."


Hogy találkoztál vele?

2012. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
100%
Az új neje a régi neje. Nincs köze hozzá? :)
2012. dec. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
64%

10


"és kíváncsi lennék a gyerekre,"


Egy gyerek nem bazári majom amit muitogatni kell, és idegen emberek kiváncsiskodnak rá.

2012. dec. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!