Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a feleségemn...

Hogyan mondjam el a feleségemnek, hogy teherbe ejtettem régen egy másik nőt? Mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt, ezalatt kétszer tartottunk pár hét szünetet és az elsőnél lefeküdtem egy nővel. Rendes nő de nem vetette el, megígérte, hogy nem kavar be. Még mindig tartja amit ígért, de én már nem bírom. El akarom mondani neki mert joga van tudni róla. Ha belegondolok, hogy talán elhagy ezért, akkor nem akarom elmondani. Mit tegyek? Nekünk is van 2 közös gyerekünk.

33/F


2012. dec. 31. 10:16
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

49+


Főleg úgy írni, mintha nem tudna semmit, mikor pontosan tud mindent, csak nehéz a pasival szembenállni akkor amikor masszívan sáros a szegény az adott buliban.


ui: csak egy jó tanács a későbbiekre:


Ha lenézed az ellenségedet-elvesztetted a csatát. Ezt vésd fel a kapufélfádra, hogy legközelebb el ne feledd:DD

2013. jan. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
53%-os! A két 83%-os válaszoló NEM ugyanaz! És ráadásul egészen biztos vagyok benn, hogy egyikünket sem ismered. Írogatsz itt össze-vissza anélkül, hogy halvány sejtésed lenne róla, hogy kinek. Ezen az oldalon pedig azért kérdeznek mert kíváncsiak a másik ember véleményére, nem kellene kvázi megtiltanod, hogy ki mibe szóljon vagy ne szóljon bele. Mivel neked is van értékelésed a válaszaidról, valószínűnek tartom, hogy válaszoltál már néhány kérdésre. Vagy azok is mind rólad szóltak? BUÉK! :)
2013. jan. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
De nem vagy a helyemben, és hála égnek én sem a tiédben. :)
2013. jan. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
Mondd el! Ha erő lenne a kapcsolat, egy idő után valahogy biztosan túllépnénk rajta és megoldanánk a helyzetet. Borzasztó nehéz lenne lenyelnem egy ekkora békát, de talán képes lennék rá, ha őszinte vagy hozzám. Viszont ha valamiféle mellékvágányról derülne ki... Akkor arra érnél haza, hogy kong a lakás az ürességtől és másnap be lenne adva a válókereset. Akkor már nem lenne visszaút.
2013. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
na mi lett? mi lesz? elmondod neki?
2013. jan. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2019. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!