Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a feleségemn...

Hogyan mondjam el a feleségemnek, hogy teherbe ejtettem régen egy másik nőt? Mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt, ezalatt kétszer tartottunk pár hét szünetet és az elsőnél lefeküdtem egy nővel. Rendes nő de nem vetette el, megígérte, hogy nem kavar be. Még mindig tartja amit ígért, de én már nem bírom. El akarom mondani neki mert joga van tudni róla. Ha belegondolok, hogy talán elhagy ezért, akkor nem akarom elmondani. Mit tegyek? Nekünk is van 2 közös gyerekünk.

33/F


2012. dec. 31. 10:16
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
97%

nos... szünetet tartottatok, tehát...


én haragudnék nyilván de nem raknálak ki, hiszen ami történt megtörtént ezen változtatni nem lehet.


-nem véletlenül volt az a szünet ha annyira klassz lett volna együtt nem tartotok szünetet,

- a másik is a te gyereked és gondoskodnod illene róla. így megfosztod a testvér lehetőségétől mindegyiket. ehhez szerintem nincs jogod... mind 3 gyereket azonos szintű elbánásban kéne részesíteni.

2012. dec. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
Utolsó írta a legértelmesebb választ. Hallgass rá!
2012. dec. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
0%

42


A fenéket.


Milyen testvérről beszélsz? Semmi köze a másik családhoz a gyereknek. Semmi.

2012. dec. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:

" a másik is a te gyereked és gondoskodnod illene róla."


"illésből" senki ne gondoskodjon senkiről, senki nem kért meg senkit, senki nem vár el semmit.

2012. dec. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:

"mind 3 gyereket azonos szintű elbánásban kéne részesíteni."


külön gyerek, külön családdal=idegen.


Senki nem akar jópofizni senkivel.

2012. dec. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
14%

44-45-tehát akkor itt 3 nő van és az egyik te vagy? valószínű, mert a kérdező eltűnt, mint malac a rozsban, miután lenullázott, mert telibe trafáltál valamit (egyébként gondolhattuk volna, egy ffi általában nem fogalmaz így"teherbe ejtettem")

azért próbálj meg lazítani- és valami szépet olvasni, vagy zenét hallgatni, ne rágódj ezen

2012. dec. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:

46


Ez a nő beteg, és egyszerűen tönkre akarta vágni a szilveszterem-csak nem jött neki össze. A fazon meg már kifelé tart tőle, és azt hiszi, hogy ha megkavarja a szart a pasi maradni fog nála. Hát téved. A szart megkeverheti, de nem csak a pasival, de velem is szembetalálja magát-és azt nem teszi zsebre amit kapni fog. Ezt garantálom.

2012. dec. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:

Akkor ha jól értem, Te, kedves 53%os, a szóban forgó kisgyermek édesanyja vagy, a kérdező pedig a feleség?

Vagy nem értem...

2012. dec. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a válaszokat bocs.


Szerintem döntsd el, hogy mi neked a jobb, ha elmondod, és esetleg válás de biztos nem tetszés fogja követni, de lelkileg megnyugodsz.

Vagy

Őszinte leszel, de megbántod a feleséged, aki nem érdemli ezt meg, lelkileg te megnyugszol, de tönkreteszed őt.

Szerintem megérdemled, hogy kinlódj te a hibáddal, ne keverd őt bele, ha szereted, és vele akarsz maradni.

És ezt nem az együttmaradásotokért írom, hanem mert már megszivattad szegényt, de még nem tudja, ha megtudja szerintem nem lenne fer.

Mivel titokban lehet tartani a dolgot úgy néz ki, így csak magad lelkéért tennéd, de azt majd intézd el ez élet után magaddal, illetve most is magaddal.

2013. jan. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:

49


Nagy mellénnyel indítani, és így ennyire gyenge visszavonólót fújni, nem "kissé" gyenge mutatvány:DD


szerintem ne avatkozz bele, mert semmi közöd hozzá:DD

2013. jan. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!