Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a feleségemn...

Hogyan mondjam el a feleségemnek, hogy teherbe ejtettem régen egy másik nőt? Mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt, ezalatt kétszer tartottunk pár hét szünetet és az elsőnél lefeküdtem egy nővel. Rendes nő de nem vetette el, megígérte, hogy nem kavar be. Még mindig tartja amit ígért, de én már nem bírom. El akarom mondani neki mert joga van tudni róla. Ha belegondolok, hogy talán elhagy ezért, akkor nem akarom elmondani. Mit tegyek? Nekünk is van 2 közös gyerekünk.

33/F


2012. dec. 31. 10:16
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:

19


nincs

2012. dec. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:

15


Pontosan. Ha a gyerek anyja rájön, hogy az ő tudta és engedélye nélkül a pasi a gyerek közelébe ment.

2012. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
21! Nyugtass meg, hogy nem veszel részt az új családjogi törvény megalkotásában, valamint etika könyvet sem írsz! :)
2012. dec. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyat gáz!!! Ha csináltam egy gyereket akkor vállalom érte a felelősséget és pont! Ez tudod mi? A te önzőséged, a gyereked le van szarva csak a te kis hazug életed látszata fent maradjon. Hasonló esetben egy gerinces férfi odaáll a felesége elé azonnal, és akkor már nem nyomasztana évek óta. Itt az a gáz, hogy évek óta eltitkolod.
2012. dec. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
Kettőnek már adtam mint a 13-as hozzászólásban írtam. És véletlenül sem kritizáltalak, elég érzékeny a lelked. :)
2012. dec. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:

26


Nő vagyok, és 24-eske voltam.

2012. dec. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
Én is, huszonhármaska és huszonhatoska voltam.
2012. dec. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
2%

Az indító kérdésed meg egy nagy kamu, kedves kérdező.


Azontúl, hogy nő vagy, ellenben nincs közöd a pasi múltjához, sem annak semmijéhez. Lehet, hogy vidéken a falusi nénik között a falu szélén ez a szokás,hogy más ember életébe megpróbálnak beleavatkozni, de itt Pesten nem.


Úgy hogy kapd össze magad és leakadhatsz a pasi múltjáról.

2012. dec. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
31%

29+


*Úgy hogy kapd össze magad és leakadhatsz a pasi múltjáról, ahogy a pasi exéről is, aki útán folyamatosan koslatsz és kutakodsz, meg egy gyerekről, akihez a világon semmi közöd nincs, és nem is lesz..Szülj egy saját gyereket, és annak az életébe próbálj beleavatkozni, de idegen gyerekébe ne merd.

2012. dec. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
24%

"Régebben amikor szükségük volt egy kis pénzre akkor adtam"


A saját elképzelésedet meg ne lökd, főleg úgy, hogy nem mindenki olyan mint te-aki a pénzért mindenre képes-ugyanis van olyan ember aki egy fillért se fogadott el...


Legközelebb ügyesebb legyél a hazudozásoddal.

2012. dec. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!