Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok a hülye, hogy nem bírom befogni a számat?

Figyelt kérdés
Ha a férjem részeg(gyakran)és nem szólok hozzá,legfeljebb lek@rváz és belém köt,ha nem szólok vissza abba hagyja.De ha nem bírom tovább és bármit szólok összever.Nem pofon hanem ököllel, lábbal rugdos erőből ahol ér.Törés orr feldagadás monokli.Szemenköpése a legmegalázóbb.Ordít a gyerekekkel,ők pedig félelmükben ordítanak.Ha józan és nem szólok hozzá elég normális,ha próbálom a piát megbeszélni vele fenyegetőzni kezd de nem üt meg.
2009. szept. 19. 12:53
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
Sűrgőssen hagyd el!!!!!
2009. szept. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Sziasztok.köszönök mindent,eldöntöttem,hogy válok,csak a hogyanját még nem tudom,Majd írok.KÖSZÖNÖM!!!!
2009. szept. 21. 15:39
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg úgy legyen! Inkább éljetek szegénységben, de boldogan-kiegyensúlyozottan-békességben.
2009. szept. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyámat verte apám, engem is vert, bár ritkábban. Anyám csak azért nem vált el, merthogy maradjon meg a családi egyensúly, legyen apa, legyen anya, legyen család. Hát ez így mind szép és jó, ellenben lelkileg teljesen tönkretett, közel 30 évesen fusimunkákból tartom fenn magam mert képtelen vagyok egy jó helyen eladni magam, a sokadik párkapcsolatom egy rakás szar, még mindig albérletben élek, stb, de mindez semmi amellett, hogy egy életre tönkretett, egy életen át fog kísérteni az, amit velem, velünk vett. Annak idején jobb lett volna talán, ha mégis inkább apuci nélkül növök fel. Az meg, hogy ilyen sötét vagy, sajnálom, mert hidd el, semmi értelme a küzdelmednek - már ha van olyan, illetve ezért csinálod. Belátom, anyám is sötét volt. A mai napig nem tudom felfogni, mire volt ez a nagy felhajtás, mindenesetre - ahogy egy korábbi hozzászóló is írta a maga esetét - a szüleim a máig váltig állítják, hogy azoknak az éveknek, vagyis inkább évtizednek semmi köze az én mostani, hülyegyerek viselkedésemhez. Hát tényleg nem sok lehet. Szóval hacsak nem szeretnéd, hogy a gyerekeid ne találják a helyüket az életben, akkor játszd tovább ezt a kellemes kis játékot, te engedelmeskedj az uradnak, a kölkeid meg menjenek tönkre. És hidd el, hogy így van, mert a negyediken pont a mi kálváriánkkal együtt zajlott egy másik család zűrös élete is, a pasi ivott, az amúgy imádnivaló, normális anyuka mára hangosan kiáltozik magával az utcán, a gyerekei meg ugyanannyi idősek, mint én, és csak néznek maguk elé, hogy he...


Ez már csak egy kis fűszer a témához, de egyszer a Balatonnál voltunk, ott történt egy szép kis csetepaté... apám csúnyán összeverte anyám. Én elszöktem a közeli benzinkútra, hívattam a rendőrséget. Kijött egyetlen járőr, majd mikor visszaértünk, akkor szomszédok nekem estek, hogy hol voltam, mert annyira aggódtak, meg hogy mi van velem. A rendőr ezek után csak ennyit mondott: "Te ezt hogy képzelted, ilyet nem lehet csinálni!!" - teljesen megfeledkezve arról, hogy valójában miért is lett értesítve. Apám mindeközben meg ott lapult a sötét bokroknál, mert be volt szarva. Tehát ennyit a Nagy Magyar Valóságról.


Egy biztos: a halálos ágyán a fülébe fogom súgni, hogy remélem a pokolra kerül és soha nem fogok megbocsátani neki.


Törd tehát a kis buksid, hogy te is részese akarsz-e lenni a gyermekeid ilyen színvonalú felcseperedésének.


Minden jót.

2009. szept. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Ja és a helyzet nálunk is ugyanaz, mint nálatok: anyám nevén van még a legutolsó papírtörlő is, mégsem lépett soha semmit. Lakás, két kocsi, vállalkozás. Ennek ellenére apám ha "jó" kedve van, a mai napig megtalálja. No nem veri meg, de azt gondolom, hogy nemhogy nőhöz, de emberhez méltatlanul kutyaszámba sem veszi, úgy beszél vele, mint a legutolsó felmosó ronggyal, lépten-nyomon megalázza, saját élete nincsen, eljárni a barátnőivel sem járhat el sehova, élete a munkahely és a lakás közé szűkült.


No mindegy, nem akarom most itt siratni a családom, mindössze csak arra rávilágítani inkább, hogy lásd, mi vár/várhat rád (mert hiszen mi térítené jobb belátásra). Pl. egy jó kemény acél baseballütő. Minden ilyen férfinak ez kéne. És ez nem mentség, de az ő apja amúgy ugyanúgy verte őt, és egyre inkább kezdem magamon is észrevenni, hogy bizonyos helyzeteket az életben agresszívan kezelek, a megoldáshoz vezető utat rögtön valamilyen gonosz, retorzív és bosszúálló hozzáállásban keresem - persze nem szándékosan, de agyilag ez már ilyen marad.

2009. szept. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
tudod ahogy olvasom a hozzászólásokat a sírás kerülget, annyi rossz emlék jutott eszembe az én életemből is. Ez csak az egyik.Apám le akarta lőni anyámat arra rúgtam be a szobaajtót. Kihívtam a rendőröket akik a világon semmi se tettek. Nem beszéltem faterommal 5 évig, úgy hogy egy háztartásban éltünk. Anyukám utána 4 hó pszihiátriai kórházi kezelésre szorult, és mai napig ennek kb6-7 éve gyógyszereken él. Lelkileg sérült vagyok én is jártam dokihoz. Annyira szeretem anyukám, hogy az egész eddig életemben csak őt próbáltam óvni, amire idegileg rámentem, hogy mindig nekem kellett közéjük állni. De most 30 évesen vagy egy remek férjem, építettünk egy szép házat, és igen is talpra állva egy jobb élet elé nézek. De a sok régi történet nap mint nap visszaköszön. Minél hamarabb lépsz annál kevesebb története lesz gyermekeidnek, tehát itt nincs mire várni!!! Sok sikert, és kitartást kívánok.
2009. szept. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Látlelet, elköltözés, gyerekek eltiltása tőle, majd a lakás elvétele. Így szokták a nők csinálni
2009. szept. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim válasza:

Kötelességed a gyermekeid normális testi és lelki fejlődése miatt azonnal!!!!!!elválni!

Mert a szenvedésnek azzal még nem lesz vége,ha a férjedtől megszabadulsz.Aztán jön a feketeleves!

Hogy a gyermekedből egészséges lelkületű ember váljék,nyugodt,biztonságot adó családi légkör szükséges.

A férjed az emberiség szégyene!

Igen,ha nem válsz el,hülye vagy!

És felelőtlen!

Ne feledd!Nemcsak rólad van szó!!!!!!!!!

Légy erős!

2009. szept. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim válasza:

Az előző vagyok.

Kommentre reagálva.

Vannak személyvédelemmel foglalkozó cégek,van ahol 1 óra 15000 Ft.Vagy ismerős férfi,szomszéd stb aki segít kirakni.

És az előzőekhez csatl:rendőrség,látlelet

www.nane.hu,Ők segíteni fognak hidd el,ne légy nyuszi

2009. szept. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Hülye vagy. A gyerekeidet hogy tudod kitenni ennek?
2009. szept. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!