Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy telefonáló már zaklat rég...

Egy telefonáló már zaklat rég minket engem és a párom de most véletlen nem rejtette el a számát és ugy hivott ha a tudakozot hivom akkor el mondják a nevét ha el mondom a számát? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés
mi a tudakozó száma vagy mit csináljak?
2011. febr. 28. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

igen,vagy menj rendörségre.

Ha nem rejtett,menj fel a t-mobile honlapjára és ott ird meg a számot,lehet kiirja a nevet

2011. febr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

sztem nem mondják el...milyen telefonon zaklat, vezetékesen?

ha rejtett számon hív, ne vegyétek fel! mondjátok az ismerőseiteknek, h ez a helyzet, ne rejtve hívjanak.

egyébként azt hiszem, a rendőrség le tudja nyomozni a rejtett számokat is, ha nagyon durva a helyzet.

engem, és a páromat neten zaklatott 1 őrült csaj. msn-en mindennap írt, a végén ugye letiltottauk, de csinált álcímet...nem vettük fel.

facebook-on is zaklatott, ott is tiltottuk, kamuprofilt csinált, más néven, és felvett, zaklatott...tiltottuk, még kétszer csinált kamuoldalt, és próbált felvenni...beállítottuk úgy, h csak ismerősök lássanak, és csak mi tudjunk másokra rákeresni.

erre megfenyegetett, hogyha nem beszélek vele, tönkretesz.

vannak hibbant egyének sajnos, elég sokan. :s

sejtésed sincs, ki lehet, és a tévesség is kizárva?

a legjobb lenne v. a rendőrséget megkérdezni, v. a telefonszolgáltatót, mit lehetne tenni.

2011. febr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha nem titkosított a száma, akkor a neten a tudakozóban is meg tudod ki az, ha titkosított, akkor a telefonos tudakozó sem mondja meg.

[link]

2011. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
71%
Van beírod a gógléba:D. De ha nem adja ki, egy nyílvános telefonról egy haverotok felhívja a számot, megmondja hogy nyert ingyen pizzát, csak egy cím kell hogy kivigye.
2011. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hívd fel a központot és a tudakozó természetesen megmondja ugyanis ha nem titkosította akkor nyilvános. Lehet telefonszám után címet és lehet lakcím szerint telefonszámot keresni ezt már én is megtettem számtalanszor amikor valakit kerestem. Ha titkosított akkor jelentsd fel zaklatásért. Vagy válts számot.

A 198-as szám a Magyar Telekom tudakozoja. De ha kiírta a számot és mobil szám akkor azután hogy 20-as vagy 30-as esetleg 70-es akkor megkeresed az aktuális szolgáltató ügyfélszolgálatát azon a bizonyos négyjegyü ügyfélszolgátati számon ami a céghez tartozik és ott érdeklődsz cím után a szám alapján.

2011. febr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat 2129960
2011. febr. 28. 22:47
 7/11 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat 06202129960 ez a száma amugy gyereket vár tőllem már azt is mondta XD valaki meg tudná nézni hogy titkos e a száma köszönöm előre is
2011. febr. 28. 22:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Az ilyenel nem szabad foglakozni. Erőszakos ba'fasz csináljon amit akkar.
2011. márc. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Minket fix telefonon zaklattak rendszeresen éjjel.Már nagyon untam a lihegést és anyám egyébként is szívbeteg, számot sem akartunk cserélni szegény gyagyás nagyi miatt, ezért napközben felhívtam a számot, és kamuval kiderítettem milyen néven fut.Aztán felhívtam a tudakozót, elmondtam mi van, megadták a címet.Aztán egy határozott hangú jóbarátom felhívta, és elmondta, hogy tudja hol lakik, tudja a nevét, és el lesz törve keze-lába, ha mégegyszer telefonál.Kiderült, hogy az apukável beszél, aki megígérte, hogy kamasz gyermeke nem liheg többé a telefonunkba.Akárhogy is, azóta nem hívott...
2011. márc. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A Telenor oldaláról másoltam:


A 1748-as rövid hívószámon lehetőség van bármilyen mobiltelefonszám szolgáltatójának lekérdezésére:

A 1748 felhívásakor meg kell adni a telefonszámot 06-tal kezdve és *-gal lezárva (pl. 06209876543*, 06309876543*, 06709876543*)

Amennyiben a megadott szám a T-Mobile vagy a Vodafone szolgáltatóhoz tartozik, a rendszer közli ezt és bontja a vonalat.

Amennyiben a lekért szám a Telenor előfizetője, a rendszer közli ezt, majd felajánlja a következőket:

„Amennyiben az előfizető adatairól szeretne tudakozódni, nyomja meg az 1-es gombot vagy hívja a 1220-as számot.

Amennyiben a megadott számra történő híváskezdeményezés illetve SMS üzenet küldés díjairól szeretne tájékozódni, nyomja meg a 2-es gombot.”

Az 1-es gombot választva a 1220 főmenübe kerül, ahol a 8-as főmenüt választva a tudakozó menüt érheti el. A 2-es gomb megnyomását követően a rendszer bemondja a hívó aktuális tarifacsomagját, majd a tarifacsomagjának megfelelő 1220-as menüpontba irányítja az ügyfelet.

A lekérdezésre kódokkal is lehetőség van, ez esetben a *126* körzetszám hétjegyű telefonszám# kódot kell elküldeni a hívásindító gombbal (pl.: *126*701234567#).

2011. márc. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!