Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem szexpartnereket...

Feleségem szexpartnereket keres a neten csak véletlen jöttem rá. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Én egy sportos aktív apuka vagyok, van egy három éves kislányunk és eddig mindent megtettem a családomért... Imádom a kislányomat sokat vagyok vele segítek otthon mindenben, nem iszok, elég jól keresek és mégis... Annyira fáj a lelkem. Remeg kezem-lábam...
2011. aug. 21. 17:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Szerencsétlen nö nem tudja milyen jó dolga van melletted. kellene neki egy alkesz aki agyonveri öt is meg a gyereket is, elveszi a pénzét és amikor rajön a görcs,kegyetlenul megdugj@, akar akarja akar nem. na akkor lehet rajönne h mekkora hulye, h ures oraiban szexpartnereket keresget a neten...

26/N

2011. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne? A hálószobában minden rendben? Sok nő (és férfi is) akkor keres mást, ha otthon nem kapja meg azt amire vágyik (vagy keveset).
2011. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

én is megtaláltam /teljesen véletlenül/ az asszony a facebook-nak ezen a badoo, meg zoosk oldalán ahol ő barátkozni akart,

kicsit iszogattam, aztán hideg vér, és na akkor beszélgessünk 1 kicsit...

2011. aug. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én kívánom őt amikor csak lehet de Ő már nagyon megunta velem a szexet pedig tényleg igyekeztem hogy jó legyen neki. És biztos hogy ő van a neten (2 helyen) mert be is vallotta. Akkora trauma ért hogy még veszekedni ordítozni se volt erőm.
2011. aug. 21. 17:18
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Huhh... Kirúgni!
2011. aug. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

ja! nem is mondtam: ismerek olyen vidéki nőt aki pestre ment férjhez 1 bankár pasihoz annyi pénzük volt, hogy az már sok aztán 2 gyerek után egyszercsak az asszony elvált és hozzá ment 1 melóshoz.

Remélem nálatok nem ez lesz, de hát a nők kifürkészhetetlenek

2011. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen együtt érzek veled.Ugyanis a férjem amikor nem voltam otthon összeszedett mindenféle nőcskét. Később kiderült,hogy még találkozgatott is velük.Én teljesen összeroppantam és azt gondoltam megváltozik,de sajnos nem.

Azóta már nem tudok benne bízni.Tönkretette az eddigi érzelmi életünket. Sajnos nem szabad bízni abban ,hogy abba marad a dolog. Értékeld át van e értelme tovább folytatnotok.Ez csak az én személyes példám,lehet nektek sikerül.

2011. aug. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanugy jartam mint 18.11-es. az en pasim is összeszedett mindenfele csajt. lebuktattam. eskudozött h miota velem van nem volt massal, de hogy unja. ereztem h hazugsag, h nem volt massal. es semmit nem tudtam neki elhinni utana, tönkrevágta az egész addigi közös eletunket. szakitottam. Bar nem irtal magadrol sokat, de amiket olvastam, azok utan ugy gondolom, h vagy olyan jo es ertekes ember, aki megerdemli, h tiszteljek, es ne alazzak a földig ilyen szöveggel, h "meguntam veled a szexet". hiaba mulik el a rozsaszin köd, a szexet lehet elvezni, fenntartani, ujitani, nem kell felrekurni!!! a feleseged szerintem egy ribanc, HAGYD OTT!!!
2011. aug. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezen nem gondolkodnék. Nagyon fájó, de én válnék.Te a leírtak alapján sokkal jobbat érdemelsz nála.Egyáltalán nem becsült meg, és nem is fog.:(
2011. aug. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Te tudod, mit ér a kislányod és a feleséged. Csak a gyerek kedvéért együtt maradni hülyeség, de gondold át. Lehet, hogy egy kiadós beszélgetéssel fényt deríthetnétek a problémára és megoldhatnátok. Ha szexpartnert keres, nem ugyanaz, mint mikor társkeresőn lófrál - bízz a jobbik esetben és kérdezd meg, hogy csak a szexuális életetekkel elégedetlen, vagy vannak más problémák is, amikről te nem tudsz. Ha csak a szex a baj, és hogy nem tudtok beszélni róla, azt talán még helyre lehet pofozni.
2011. aug. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!