Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok a hülye, hogy nem bírom befogni a számat?

Figyelt kérdés
Ha a férjem részeg(gyakran)és nem szólok hozzá,legfeljebb lek@rváz és belém köt,ha nem szólok vissza abba hagyja.De ha nem bírom tovább és bármit szólok összever.Nem pofon hanem ököllel, lábbal rugdos erőből ahol ér.Törés orr feldagadás monokli.Szemenköpése a legmegalázóbb.Ordít a gyerekekkel,ők pedig félelmükben ordítanak.Ha józan és nem szólok hozzá elég normális,ha próbálom a piát megbeszélni vele fenyegetőzni kezd de nem üt meg.
2009. szept. 19. 12:53
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Igen, te vagy a hülye, de nem azért, mert nem fogod be, hanem mert még mindig vele vagy. Csak magadat és a gyerekeket teszed tönkre. Ilyenkor nem azt kell figyelembe venni, hogy a gyereknek apa kell, mert a gyereknek nincs szüksége ilyen apára. Váljatok el, ha azt szeretnéd, hogy a gyerekek ne pszichiátriai kezeltek legyenek. Tudom, hogy ez így kicsit durva leírva, de ez az igazság.
2009. szept. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Bennem csak egy kérdés merült fel.Mi a fenének vagy még mindig vele????
2009. szept. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Nem, ezért nem vagy buta. Azért mert már rég el kellett volna hagynod! De egyébként is, ez most egy komoly kérdés? Ököllel ver, lábbal rugdos és azon gondolkodsz, hogy az a baj, hogy visszaszólsz neki?!!

2009. szept. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Válj el! Ha neked ez jó, hogy gyakran összever, meg rugdos... Igen, tényleg hülye vagy.
2009. szept. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

Csomagolj amikor nincs otthon fogd a gyerekeket és irány a legközelebbi vagy legtávolabbi anyaotthon. Válóper és minden. Minek hagyod magad hülyére verni?

Nem próbálnám megbeszélgetni vele a dolgot nem ember az ilyen. Mit gondolsz milyen felnőttek lesznek a gyerekeid? Menekülj amíg még lehet és nem a hullaházba mennek a szüleid látogatni....

2009. szept. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Te azért vagy hülye és idióta mert hagyod hogy egy ilyen alkoholista állat élősködjön rajtad és terroban tartson.

F@szért nem válsz el...ja tudom, nincs pénzed, meg bonyolult lenne meg mittom én.

2009. szept. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
94%
Te megérdemled ezt,ha vele vagy még mindig..viszont a gyerekeitek nem,remélem ellátogat a gyámügy hozzátok..ez siralmas
2009. szept. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Bele gondoltál hogy az elkövetkezö évekbe, de lehet soha nem leszel boldog ? Ez megéri neked, ütésekkel együtt, de mondok valamit! Szegény gyerekeknek is igy kell felnöni? Változtass ezen, én biztos otthagynám, gyereknek sem jo ez igy, legalább öket nézd, persze magadról sem feledkezz el, találsz te magadnak 1000x jobb pasit !
2009. szept. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj, de szerintem unatkozol és kamuból feltetted ide ezt a kérdést. Igen igen hülye vagy, ilyenkor egy jóravaló feleség befogja a száját, és betámogatja szegény beteg részeg urát a szobába, és hánytálat, és borogatást hurcikol neki. Nem is értem mi a problémád ??????
2009. szept. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Mazohista vagy olyan mint anyám...vele is ezt csinálta apám,engem nem ütött meg soha,bár egyszer belelökött 2cm híjján a törött borsüvegbe,mindenesetre engem lelkileg megnyomorított.Anyám azthiszi,nincs semmi bajom,de emiatt képtelen vagyok a normális párkapcoslatra.26 éve csinálja ezt,é 20 agyok,már elköltöztem nem érdekel mit csinálnak.Állítólag javult a helyzet,már nem verekszik...én a helyedben költöznék ,de nem magam hanem a gyerekek miatt.Őket teszed tönkre értsd már meg...
2009. szept. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!